Jump to content

MTZ80 ausinimo sistema


ddp

Recommended Posts

Mes ir seniai termostatą išmetę, tai aišku kol užkaitini užtrunka ilgiau nei su termostatu, bet paskui su "užuolaida" pasireguliuoji temperatūrą ir viskas gerai.

Gal kas patartų kaip geriau išvalyti visą aušinimo sistemą nuo tepalo, nes buvo įtrūkusi tarpinė ir vis tepalo privarydavo, pakeitus tarpine, praploviau radiatorių keletą kartų, bet tų riebalų vistiek pilna. Aišku jie man ten labai nemaišo, kai sunkių darbų jam nebeliko, tai aušinimo prblemų nekyla, bet išvalyt vistiek norėtųsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Termostatas ir skirtas palaikyt darbinei variklio temperatūrai,nesvarbu kur tas variklis bebūtų,MTZ ar Ferary.O apie šalto variklio darbą manau galėtų daugiau papasakot tą nusimanantys žmonės,ar ne taip,gerb.Arūni :) ?Beje jeigu ariant (ir kitus darbus dirbant) nesiekia 80 laipsnių,tai tikrai nėra ko krykšti iš laimės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va va, kai saltas didesnes kuro sanaudos, ir nesudega jis visas, kaip sepju del to pas mane duslintuve kondensatas renkasi, o padirbejus daugiau (temparatura sukelus) dingsta. be termostato negerai. bet va klausimas, jei yra uzvedimo varikliukas kaip pas mane ar tik ne kitoks termostato korpusas? http://www.autosoft.ru/online/acat/?idg ... 25&atype=3 o kai be, kaip suprantu sitas http://www.autosoft.ru/online/acat/?idg ... 25&atype=3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir seniai termostatą išmetę, tai aišku kol užkaitini užtrunka ilgiau nei su termostatu, bet paskui su "užuolaida" pasireguliuoji temperatūrą ir viskas gerai.

Gal kas patartų kaip geriau išvalyti visą aušinimo sistemą nuo tepalo, nes buvo įtrūkusi tarpinė ir vis tepalo privarydavo, pakeitus tarpine, praploviau radiatorių keletą kartų, bet tų riebalų vistiek pilna. Aišku jie man ten labai nemaišo, kai sunkių darbų jam nebeliko, tai aušinimo prblemų nekyla, bet išvalyt vistiek norėtųsi.

wurth parduotuvej ploviklio yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Termostatas ir skirtas palaikyt darbinei variklio temperatūrai,nesvarbu kur tas variklis bebūtų,MTZ ar Ferary.O apie šalto variklio darbą manau galėtų daugiau papasakot tą nusimanantys žmonės,ar ne taip,gerb.Arūni :) ?Beje jeigu ariant (ir kitus darbus dirbant) nesiekia 80 laipsnių,tai tikrai nėra ko krykšti iš laimės.

jau geriau per saltas, nei perkaites....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir seniai termostatą išmetę, tai aišku kol užkaitini užtrunka ilgiau nei su termostatu, bet paskui su "užuolaida" pasireguliuoji temperatūrą ir viskas gerai.

Gal kas patartų kaip geriau išvalyti visą aušinimo sistemą nuo tepalo, nes buvo įtrūkusi tarpinė ir vis tepalo privarydavo, pakeitus tarpine, praploviau radiatorių keletą kartų, bet tų riebalų vistiek pilna. Aišku jie man ten labai nemaišo, kai sunkių darbų jam nebeliko, tai aušinimo prblemų nekyla, bet išvalyt vistiek norėtųsi.

wurth parduotuvej ploviklio yra.

o ka tie riebalai tau maiso,as kaiptik imaisau retsykiais salerkos kad pravalytu sistema :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir seniai termostatą išmetę, tai aišku kol užkaitini užtrunka ilgiau nei su termostatu, bet paskui su "užuolaida" pasireguliuoji temperatūrą ir viskas gerai.

Gal kas patartų kaip geriau išvalyti visą aušinimo sistemą nuo tepalo, nes buvo įtrūkusi tarpinė ir vis tepalo privarydavo, pakeitus tarpine, praploviau radiatorių keletą kartų, bet tų riebalų vistiek pilna. Aišku jie man ten labai nemaišo, kai sunkių darbų jam nebeliko, tai aušinimo prblemų nekyla, bet išvalyt vistiek norėtųsi.

wurth parduotuvej ploviklio yra.

o ka tie riebalai tau maiso,as kaiptik imaisau retsykiais salerkos kad pravalytu sistema :icon-exclaim:

senais gerais laikais salerka gryna pildavo i ausinimo sitema tik priestai pvirdavo (delko nezinau virindavo) uzsalti neuzsala ausint ausina dumblas neiskrisdavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau niekad nematavau ir vienos nepyliau niekad,bet kad pravalo tai faktas tik po to reikia vandeni gerai padirbejus kelis kartus pakeisti.as pirma syk kai ipiliau 2-3 litrus i radiatoriu(visa kita vanduo radiat.)kai ikaito motoras,tai ta salerka kai atrabotke pasidare(turiu uomeny spalva) pradejo kilt per radiatoriaus vostuva,is pradziu pamaniau kad tepala pro kazkur varo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

tai taip ir likau neissiaiskines :D kas ten pas mane bielke negerai, nes isidejau ta termostata, bet visvien tas pats ausinasi visa sitema, mat pas mane is uzvedimo varikliuko, eina ne storas vamzdys (kaip parodyta kataloge), o plonas vamzdukas ir vandeni tiekia uz termostato, tiesiai i radiatoriu, todel nebera reiksmes ar uzdarytas jis ar ne, vis vien didziuoju ratu viskas keliauja. kazkas ten pribures buvo. tai ka daryt dbr, patarkit?

turiu ideja, i slanga, kuri sujungia siurbli ir ta termostato korpusa, statyt trisaki sujungima, ir taip sujungt su vamzduku kuris ateina ir uzvedimo varikliuko, bet ar nesigaus didele restrikcija? po to prapus dar tarpines... :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

tai vat siandien persidariau ausinimo sistema, bet realios naudos nera :icon-confused: pasijungiau peciuka, o puskaciu visai nuo ausinimo atjungiau, peciuko viena slanga jungiau prie variklio galvos kur tas kranas yra, o kita dejau trisaki i ta slanga kur nuo termostato i siurbli eina, nes pas mane siurbly nera papildomos skyles. Bet esme ta, kad termostata per anksti atidaro. Termostatas naujas. Tai kaip cia iseina? siurblys slegi sukelia, kad termostata atidaro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat siandien persidariau ausinimo sistema, bet realios naudos nera :icon-confused: pasijungiau peciuka, o puskaciu visai nuo ausinimo atjungiau, peciuko viena slanga jungiau prie variklio galvos kur tas kranas yra, o kita dejau trisaki i ta slanga kur nuo termostato i siurbli eina, nes pas mane siurbly nera papildomos skyles. Bet esme ta, kad termostata per anksti atidaro. Termostatas naujas. Tai kaip cia iseina? siurblys slegi sukelia, kad termostata atidaro?

gal termostata blogai idejai,kur nors pro sona praleidzia,gal brokaunas,jukruskas.Dar gali ideti i vandeni,kaitinti vandeni ir ziureti termometru prie kokios temperaturos atsidaro.Bet as galvoju,kad nesamone taip tikrinti termostata,juk visvien spaudimas sistemoj padeda jam atsidaryti anksciau nei puode verdant :lol::icon-exclaim::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...