Jump to content

MTZ80 ausinimo sistema


ddp

Recommended Posts

as i 80 rusa 9 metus piliau vandeni ausinimui pries mane irgi tikriausei buvo pilamas vanduo nors traktoras is vokieciu,o jei supilciau antifriza kas butu? :eusa-think:

Nereiktu ziema vargti isleidineti ir t.t antifrisa supylei tai visam gyvenimui.... Na aisku ziema geriau vedasi kai karsto vandens supili i radijatoriu bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as sita zinau kad visam gyvenimui,tik ar neprades kalkiu tirpdyti ir neuzkis radiatoriaus,nors as ji ploviau su salerka,ipyliau i vandeni salerkos puskibiri ir pora dienu lekstes pevalkiojau nuo t-150,efektas buva po poros dienu jau nekaito ruskis buvo iki80 laipsniu,o priestai tai kilo iki95-100 laipsniu.

ir dar ar atifrizas apsaugo nuo korozijos,nes pas mane kai isleidi vandeni i pabaiga bega toks parudes vanduo. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as sita zinau kad visam gyvenimui,tik ar neprades kalkiu tirpdyti ir neuzkis radiatoriaus,nors as ji ploviau su salerka,ipyliau i vandeni salerkos puskibiri ir pora dienu lekstes pevalkiojau nuo t-150,efektas buva po poros dienu jau nekaito ruskis buvo iki80 laipsniu,o priestai tai kilo iki95-100 laipsniu.

ir dar ar atifrizas apsaugo nuo korozijos,nes pas mane kai isleidi vandeni i pabaiga bega toks parudes vanduo. :eusa-think:

11metu piliu atifriza nuo naujo bielkio ir su ausinimu viskas ciki na kai turbina isidejo tai jau uzkaitini iki 90 laipsniu bet pakeitus sparnuote sita problema butu ispresta :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as i 80 rusa 9 metus piliau vandeni ausinimui pries mane irgi tikriausei buvo pilamas vanduo nors traktoras is vokieciu,o jei supilciau antifriza kas butu? :eusa-think:

butu kaput :lol::lol:

na, garantija 90proc

Gerai praplauni ir jokiu problemu :eusa-dance: pats pildavau vandeni kelerius metus po to praploviau ir pora sezonu jokiu bedu antifryzu... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat isidejau ta termostata, bet vis vien kaip be jo, nes is uzvedimo varikliuko silta vandeni pompuoja tiesiai i radiatoriu, ten ar samadielka padaryta ar kas neisivaizduoju, nes kataloge parodyta kad is uzvedimo varikliuko iseina stora slanga, o pas mane pratemtas plonas vamzdelis, tik kataloge neparodyta kur jis nueina, ar i varikli? ar kur?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulai išmest termostatą lauk?

Tikrai ne nes be termostato sh gaunas labai temperatura sokineja.... Deti plasmasine sparnuote su daugiau sparniuku :icon-wink:

o kas tas termostatas, mtz? :D:D:D

nebuvo, nera, ir nezadu det. temperatura priklauso nuo radjatoro. prakiuro apatinis bakelis, su moike isploviau, ark kaip nori, 80 nepasieksi. pries tai buvo ant virimo ribos... na, ziema, ne kas tikrai, bet ziema ir nevaziuoju. :eusa-violin::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...