Jump to content

Kondicionierius bielkiui


Recommended Posts

  • Atsakymai 69
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

20 metų atgal pas dt-75 kondišas buvo 9-intas pasaulio stebuklas. Joks ten ne kondišas o paprastai orą vesindavo vanduo. Veikimo principas kaip oro filtro tik kad ne tepalas apačioj o vanduo. Bet kas paprasta tas genialu ir veikė gana gerai , kol gumos visos sandarinimo naujos tai net dulkių kabinoj nebūdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

:D

Po šios vasaros ir mes pradėjome galvoti apie kokio nors šrotinio kondicionieriaus įtaisymą į ruskį.

Aš matau vieną problemą - neperprantu, kiaip junginėjasi siurblys lengvosiose mašinose. Ar tokį siurblį įmanoma pritaisyt ant MTZ variklio?

Visa kita būtų tiktai smulkmenos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

Po šios vasaros ir mes pradėjome galvoti apie kokio nors šrotinio kondicionieriaus įtaisymą į ruskį.

Aš matau vieną problemą - neperprantu, kiaip junginėjasi siurblys lengvosiose mašinose. Ar tokį siurblį įmanoma pritaisyt ant MTZ variklio?

Visa kita būtų tiktai smulkmenos.

Yra du varinejimo variantai. Vienas variantas kai kompresorius visada sukasi, tik kazkokio elektrinio voztuvo pagalba srautus arba ratu varo arba per sistema.

Kitas variantas, kai elektromagnetines sankabos pagalba atjungia sukima paciam kompresoriui (naudojama SUBARU automobiliuose ir gal dar kazkur). Skyvas sukasi visada, o kompresorius kai reikia. Valdo visa tai daviklis, kuris yra prie garintuvo. Manau nekils dideliu problemu idedant, ti reikia sugalvoti kur prisukti kompresoriu, kur pastatyti garintuva ir priekyje pries radiatoriu ikisti kondensatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra du varinejimo variantai. Vienas variantas kai kompresorius visada sukasi, tik kazkokio elektrinio voztuvo pagalba srautus arba ratu varo arba per sistema.

Kitas variantas, kai elektromagnetines sankabos pagalba atjungia sukima paciam kompresoriui (naudojama SUBARU automobiliuose ir gal dar kazkur).

:D Subaru... :D

Beveik visur,šiuo metu ,būtent toks variantas ir naudojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kondisino siurblys srote apie 100 lt, jei pavyks gera rast, jei ne tai jei dar tvarkomas tai + 200 lt, naujas automobilis ausintuvas(radiatorius) apie 200 pigiausias +jam ventiliatorius galima sena iki100lt, garintuvas sena srote iki 100 lt +ventiliatorius apie 50lt, vamzdynai ir ju sujungimas- neisivaizduoju, pildymas 200 lt. Finale gausis apie 1500 lt plius darbas, bedirbant prades leisti freona per kur nrs, teks vel kazka tobulinti ir vel pildymui 200, paskui reiketi gali praskirti bielki, tai o pries tai reikes issiurbt freona, kad vel nereiketu paskui naujo pompuot ir toliau dirbant reikia tiketis kad to nereikes vel del ko pakartoti.

Gal geriau det is karto vandenini kondicionieriu uz 2500?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra du varinejimo variantai. Vienas variantas kai kompresorius visada sukasi, tik kazkokio elektrinio voztuvo pagalba srautus arba ratu varo arba per sistema.

Kitas variantas, kai elektromagnetines sankabos pagalba atjungia sukima paciam kompresoriui (naudojama SUBARU automobiliuose ir gal dar kazkur).

:D Subaru... :D

Beveik visur,šiuo metu ,būtent toks variantas ir naudojamas.

Kad butent naujuose japonuose ir vokieciuose naudojamas kitas variantas. Kaimynas pildo kondicionierius, tai jis man ir papasakojo, kad dabar is naujesniu tik pas Subaru tokia sistema likus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra du varinejimo variantai. Vienas variantas kai kompresorius visada sukasi, tik kazkokio elektrinio voztuvo pagalba srautus arba ratu varo arba per sistema.

Kitas variantas, kai elektromagnetines sankabos pagalba atjungia sukima paciam kompresoriui (naudojama SUBARU automobiliuose ir gal dar kazkur).

:D Subaru... :D

Beveik visur,šiuo metu ,būtent toks variantas ir naudojamas.

Kad butent naujuose japonuose ir vokieciuose naudojamas kitas variantas. Kaimynas pildo kondicionierius, tai jis man ir papasakojo, kad dabar is naujesniu tik pas Subaru tokia sistema likus.

Kam pasakoti nesamones, jai apie tai nieko neišmanai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad butent naujuose japonuose ir vokieciuose naudojamas kitas variantas. Kaimynas pildo kondicionierius, tai jis man ir papasakojo, kad dabar is naujesniu tik pas Subaru tokia sistema likus.

Kaimynas ko gero bus apsirikęs. Kiek tenka čiupinėti naujų BMW, kondicionieriaus siurblys su elektromagnetine sankaba. Paprasčiausia ir patikimiausia sistema.

Visiems galvojantiems apie kondicionieriaus pasigaminimą:

neimkite visų mazgų iš labai protingų automobilių, nes ten viską valdo sudėtinga elektronika. Reikėtų sistemos iš "paprastos" auto, kur yra elektromechaniniai davikliai. Jiems tereikės keletą papildomų relių prikabinti ir viskas veiks. Pagrindiniai mazgai būtų temperatūros daviklis ant garintuvo (kabinos viduje), šaldymo agento slėgis pačioje sistemoje ir temperatūros daviklis ant radiatoriaus (nevisada būtinas, nes MTZ sparnuotė sukasi pastoviai). Kompresorius, garintuvas, filtras, radiatorius (gali reikėti papildomo elektrinio ventiliatoriaus), elektros dalis, sujungimo vamzdeliai su pildymo taškais... Tiesa, neimkite sistemos iš automobilio, skirto pildyti R12 agentu, nes jis nebenaudojamas. Reikia rinktis e134 agentu pildomą sistemą. Kažkas minėjo, kad pildymas 200 Lt. Čia nebent jei pildytojas atvažiuoja į vietą. Šiaip 1,2 kg sistemą Prienuose užpildė už 120 Lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kondiskinas visada veiks jei siurblys suksis ir uzpildo bus, tik per salta gali but :) O kiek protinga valdyma susikonstruosi jau pacio konstruktoriuas reikalas.

Tikrai taip, tačiau nesekant sistemoje slėgio gali pratrūkti vamzdeliai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam pasakoti nesamones, jai apie tai nieko neišmanai.

O tu mane pazisti asmeniskai, kad gali taip sakyt? Mes buvome kada susitike ir bendravome?

Aš su šaldymo įranga dirbu 15 metų,ir apie kondicionavimo sistemas žinau gan nemažai.Ir sakiau, apie tai ką parašei ankstesniuose postuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam pasakoti nesamones, jai apie tai nieko neišmanai.

O tu mane pazisti asmeniskai, kad gali taip sakyt? Mes buvome kada susitike ir bendravome?

Aš su šaldymo įranga dirbu 15 metų,ir apie kondicionavimo sistemas žinau gan nemažai.Ir sakiau, apie tai ką parašei ankstesniuose postuose.

Tai saldymo iranga nera visai tas pats, kas autobobiliniai kondicionieriai. Beja mano issilavinimas - autoinzinerija.

Vsio, taika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Radau seną temą ir štai ką galiu patart. Mano pažistamas dirba Vilniaus rajone Visalaukės kaime ( prie pat betonkės) firma berods AMBERCARGO, tai jie dėdavo ir furoms ir bielkiams ir net autokrautuvams kondicionierius VIESA, kurie dirba, kažkaip ten vandeniu ir kaina ne kosminė, žinau, kad važiuodavo montuot ir į namus per visą Lietuvą. Pasiteiraukit gal kam tiks, o žiemą gal dar ir pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...