Jump to content

Kondicionierius bielkiui


Recommended Posts

  • Atsakymai 69
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

esu girdejes,kad dedasi zmones tokius daiktus,ima is kokiu vakarietisku masinu lauzynu ir prikomponuoja...vasara nepamainomas dalykas,aisku neatstoja tinkamai klimatroniko,bet gerai vistiek...tik jau baisiai snarglys pradeda pavakary tyst :D

Girdėti ir aš girdėjau, bet matyti realiai neteko, tiesa Kaune parodoje Džeirana vieną tokį turėjo žema kabina markės nepamenu, tai ten tipo buvo su kondišinu, bet neturėjau daug laiko tiksliau viską apžiurėti :(

O dėl snarglio, tai nereikia perdaug šalto oro pūsti :D Dirbant su vakarietišku tokių bėdų patirti neteko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu girdejes,kad dedasi zmones tokius daiktus,ima is kokiu vakarietisku masinu lauzynu ir prikomponuoja...vasara nepamainomas dalykas,aisku neatstoja tinkamai klimatroniko,bet gerai vistiek...tik jau baisiai snarglys pradeda pavakary tyst :D

Girdėti ir aš girdėjau, bet matyti realiai neteko, tiesa Kaune parodoje Džeirana vieną tokį turėjo žema kabina markės nepamenu, tai ten tipo buvo su kondišinu, bet neturėjau daug laiko tiksliau viską apžiurėti :(

O dėl snarglio, tai nereikia perdaug šalto oro pūsti :D Dirbant su vakarietišku tokių bėdų patirti neteko :)

Apziurejau ta traktoriu,kondisino kompresorius tvirtinamas virs oro konpresoriaus,ant ventiliatoriau skivelis 4 eiliu 2dirzeliai i alkunini ,po viena generatoriui ir kondisinui.Jei planuojate konstruoti patarciau(is patirties)ieskoti nuo sunkvezimiu, ju galingesni kompresoriai,didesni isgarinimo radiatoriai.Esu idejas i DONA nuo 7 BMV du sezonus islaike ant ribos, trecio nesulauke visdelto temperaturos ne tos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Donui gal ir reikia kokio sunkvežimio, bet MTZ tai manau turėtų ir lengvosios mašinos užtekti.

Reiks per žiemą pabandyti kokį įkonstruoti į vieną MTZ, gal pasiseks :)

Jei dar kas turit kokios info apie kondišinus nesivaržykit, pasidalinkit mintimis su visais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Šeštadienio "Ūkininko patarėjyje"skaičiau straipsnį.Ten straipsnis apie "Džeiraną",jie ten reklamavosi kad servisas pas juos geras,garantijos ir t.t.Taip pat rašė kad kartu su MTZ vadovybe atidarė atstovybę Airijoje,ketina ir Anglijos rinką užkariauti...

Jie sako kad čia Lietuvoje "Džeiranoje" galima užsisakyti kondicionierių Belarusui...Jis ispanų gamybos,jie juos pagal papildomą užsakymą gali įmontuoti...kaina 2 tūkst.eurų...

Jei pavyks pasinaudoti ES parama,aš irgi MTZ-952.3 žadu pirkti ir taip pat su kondicionieriumi užsisakyti noriu...tik kad čia:http://www.zemesukis.com/forumas/viewtopic.php?t=259&start=45&postdays=0&postorder=asc&highlight=

paskaičiau kad "Džeiranos"servisas prastas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 2 savaičių...

Visą komplektą imti vienos mašinos,gal ne pats geriausias variantas.Kompresorius tiks bent koks.Garintuvą reikia pasirinkt,kad tilptų imontuoti norimoj kabinos vietoj.Kondencatorius lengvojo automobilio,tokio pat dydžio kaip ir aušinimo radiatorius.Tai reiktų ieškoti panašių išmatavimų,kaip traktoriaus radiatorius,kas ne taip paprasta rasti.Aišku galima ji perdaryti,arba sumontuoti ir kitokį kitoj vietoj.Kai kompresorius,garintuvas,kondencatorius bus sumontuoti,bus galima parinkti vamzdelius,šlangas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

:D

Užsidegam, daromės, kaifuojam...

Šiaip dėl radiatoriaus,- gerai, kai nėra vairo kolonkės, nors vietos būtu. Nesigilinau, bet siurblį gal įmanoma būt pasukt nuo kitos pusės nei "razdatkė", kur pas eksportinius stovi kompresorius. Garintuvą gal ir įmanoma įšaut pas UK virsuj.

Aš pats noreč tokio "navaroto", būtų ir gėris ir kolchoznikai pašiurpę. :o

Gal dar kokios mintys apie tai neramina? :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...