Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Girdėjau ir skaičiau tuos straipsnius.Komentuoti negaliu nes kol kas nesu LMGAGA narys ir nežinau tikros padėties,na o spauda juk visko prirašo...pvz. buvau šiandien pas vieną ūkininką pirkti veislinių telyčių.Buvau skaitęs straipsnį apie jį internete ten buvo rašoma kad planuoja laikyti ir Hailendus...kai paklausiu kur jie,jie juokėsi ir sakė kad žurnalistams tiesiog pasakė kad Hailendai patinka,o žurnalistai prikūrė kad planuoja auginti.

Virgi ar sukūrei savo internetinę svetainę :icon-question: Kaip sekasi Šarolė auginti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

SVeiki visi! ricardaas ziuriu tu nuo pirmo iki paskutinio puslapio komentaruose dalyvauji saunuolis :)

Tai chebryte ziuriu mes cia su ta mesa kaip valkatos prie baznycios maldaujam tik paimkyt keliais centais brangiau... :D As su vienu ukininku kalbejau ir daug kalbu girdeja,u kad laikas kooperuotis, bet kaip neateina tie laikai taip neateina.. :D As geriau suvalgisiu savo 7 jaucius nei atiduosiu uz 2000lt :D O rimtai tai galvoju nusipirkti kioskeli ant ratu su saldymo iranga ir prisijungti prie kitu ukininku kurie parduoda susyktom maximom ne i nauda :lol: Tik 7 jauciai mazoka :) Gal dar pora tokiu optimistu rasiu ir susimesim. Kioskeli ziuriu vokietijoje tai iseitu gal po kokius 2500lt jei keturiese. Bet uztat mesa dvigubai ar trigubai brangiau parduotume. Po pirmo sezono manau atsipirks. :) Jei vienas nupirksiu tai kai parduosiu savo mesa kioskeli ant ratu skolinsiu vienam draugui o paskui nuomosiu nebrangei kad nestovetu veltui ir kitam kartu padesiu. Manau atejo laikai kai uztenka zvengti is kaimynu ir laikas jiems padieti. Jei vieni kitiem nepadesim mus sukramtis maximos ir pati valstybe savo susiktais mokesciais uz kiekviena menknieki.

Klausimas ukininkams kurie parduoda savo produkcija. Ar reikalinga kokia licenzija ar uztenka veterinaro pazymos ir ukininko pazymejimo? Smulkiau gal galima apie tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas ukininkams kurie parduoda savo produkcija. Ar reikalinga kokia licenzija ar uztenka veterinaro pazymos ir ukininko pazymejimo? Smulkiau gal galima apie tai?

Forumietis Mantelis prekiauja Panevėžio centriniame turguje Šarolė mėsa ir kainos gana patrauklios pirkėjo akimis.Pabandyk jam į PM parašyti o gal jis pats čia atsilieps ir paaiškins kokių dokumentų prekybai reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manteli, o tu po kiek parduodi? Ir ar pats augini? Per kiek buliu prakaltum laiko? :D Mes cia su draugais rimtai sugalvojom uzsiimti ir patis pardavineti dar kai as is VLN man problemu nebus. :) Gal gali siektiek smulkiau apie tai? Kiek moki uz vieta ar is kiosko parduodi?

Pats auginu grinaveislei misrunai sarole seip panevezi per savaite jauti kartais puse parduodu vilniuj girdejau per dvi dienas kalvariju turguj Kumpis 25,nugarine 26, ispjova 40,sonkauliai 13,malta jautiena 15lt.Uz turgu 600lt menesiui.Bet pirkimo tai nera nelabai kas jautiena valgo sako rudeni geriau perka zmones skerdzia kiaules deda desras :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kokius naujuosius pastoveti savaite visus jaucius isparduotum :D Ir dar kokiom kainom :) O tai kiek tau is buliaus gaunasi lt kai parduodi plius minus jei nepaslaptis? Ir koks jo tada gyvas svoris?

Ir dar vienas paprasta klausimas kamuojantis mane puse metu :) Kai jautis vyresnis jo mesa pigesne. Tai man idomu jei saviskius auginciau iki tarkim 1300kg ir pardavineciau mesa turguje tai nebutu maza kaina? Pats ja nustatai? Nes kai tiem susiktiem perdirbejam parduodi jie juk i amziu ziuri tai kokia Sarole nedaugine zmones parduoda, kiek vienas pazystamas ukininkas pasakojo. O cia manau dar pliusas, kad galetum nesibaimint to amziaus ir pardavineti kai jis pilnai subres.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries kokius naujuosius pastoveti savaite visus jaucius isparduotum :D Ir dar kokiom kainom :) O tai kiek tau is buliaus gaunasi lt kai parduodi plius minus jei nepaslaptis? Ir koks jo tada gyvas svoris?

Ir dar vienas paprasta klausimas kamuojantis mane puse metu :) Kai jautis vyresnis jo mesa pigesne. Tai man idomu jei saviskius auginciau iki tarkim 1300kg ir pardavineciau mesa turguje tai nebutu maza kaina? Pats ja nustatai? Nes kai tiem susiktiem perdirbejam parduodi jie juk i amziu ziuri tai kokia Sarole nedaugine zmones parduoda, kiek vienas pazystamas ukininkas pasakojo. O cia manau dar pliusas, kad galetum nesibaimint to amziaus ir pardavineti kai jis pilnai subres.[/qu

sunku suskaiciuot kiek gaunasi dar taip stipreio neskaiciavau. Brangesne mesa ira iki 8 menesiu tada skaitosi kaip versiena.Augink iki 1300 gausi jautienos kaina nebent ketesne gali buti mesa na nzn.Nu bet Sarole velivo brendimo manau nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...