Jump to content

Kaip neapsigauti perkant padangas ?


MTZ-920

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Jokios platesnės didesnės gale padangos neatstos priekinio tilto ;)

As tik patariau is savo praktikos ir tai ka maciau per 17m vazinedamas po Lietuva,o prisiziurejau visko,suprantu daug kam priekinis tiltas kaip bobutej dievas,be jo neisivaizduoja traktoriaus o man tai jis kaip suniui penkta koja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , vygantas1974 pranešimas:

As tik patariau is savo praktikos ir tai ka maciau per 17m vazinedamas po Lietuva,o prisiziurejau visko,suprantu daug kam priekinis tiltas kaip bobutej dievas,be jo neisivaizduoja traktoriaus o man tai jis kaip suniui penkta koja.

arba tiek tedirbi su traktorium, arba nesigaudai kas kur.. jei priekinis tiltas kaip sakai "bobutei dievas"  :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Na kiekvienas turi savo nuomone,čia pagrindine mintis buvo apie padangų dydi,jai su standartinem tai priekis varomas būtinas ir kaip sake dvidas dedi kas priklauso ir galvos nesuki,bet kai vientiltis ir reikia pravazumo(aš su juo dirbu visus ūkio darbus)va tada ir iškyla klausimas ar priekinis tiltas ar gale geras plačias padangas tai aš tik už padangas,daba kai ateis eile keisti bus tik 540/65/38 ar kažkas panašaus į 20,8R38.

O kaip bus su technologinem vezem kai uzsidesi 540 plocio ,ar nepaliks daug zaliu kai reiks kult ,bent man yra taip buve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , vygantas1974 pranešimas:

As tik patariau is savo praktikos ir tai ka maciau per 17m vazinedamas po Lietuva,o prisiziurejau visko,suprantu daug kam priekinis tiltas kaip bobutej dievas,be jo neisivaizduoja traktoriaus o man tai jis kaip suniui penkta koja.

Matai kai turi vientilti tai kitaip ir negali kalbeti, o vientilti gelbsti padangos tai tikrai plius orinis blokiratorius. Bet rimtiem darbam žemės tai tik visi varantys, nes ir trauka geresne bei mažesnis prabuksavimas. Bet čia niekas maikiu ir nedrasko ir durnium nevadina. Yra kaip yra.  Kas dėl plačių ratų purškimai trešimai daug išsimindo tech vežes, o tai jau neuždirbti, bet prarasti pinigai. Nevisur gerai platūs ratai geriausiai tai viduriukas, o mtz  15,5R 38 pats tas tik reikia dėti ne rusiškas o vakarietiškas padangas kaip palyginimui populiariausios TAURUS pažiūrėjus į protektoriu klausimų nebelieka. 

Tik idomu kodėl vygantai tau dvitiltis, kaip šuniui penkta koja, neižvelgiu nei vieno minuso lyginant prieš vientiltį???

Kas dėl bobutėj kaip dievas, sakyčiau bobutėj kaip senio kietas galas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei taurus desit butinai dekit ismiera didesnes, nezinau kaip ten yra, bet jos yra tu paciu ismatavimu pacios maziausios padangos. Realiai jos net uz rusiskas mazesnes (zemesnes ir siauresnes keliais cm). Kazkada papostinau daug visokiu padangu primataves.
del belarus priekinio... dieja, jei ne balkinis, tai ir as sutinku, kad daugeliu atveju tai galvos skausmas dazniau nei nauda (aisku, jei ari - jis butinas), apie 50 proc didesnes kuro sanaudos transporte ir mazesnis manevringumas. Aisku, uzklimpti galima greiciau. Bet kai pasiziuriu kaip mtz80 tampo 10 kubu srutovezi po paselius ir 7 tonu kratytuva (ir pats bandziau) - niekam tas priekis vedamas nereikalingas. Pats purskimus ir tresimus taip pat su mtz80 darau, dvitilti imu tik jei is tikro slapia. Aisku, man bepigu kai traktoriu pilnas kiemas ir net nelabai suskaiciuoti galiu kiek ir kokiu turiu, tai rinktis galiu kuris tuo metu labiausiai tinkamas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš kai persidaręs vairą i hidraulini tai susisukimas žymiai pagerėjo kaip vientilčio paliko tiesa paburti reikėjo bet. kuro sanaudos tai kogero čia mažiausia bėda kai belarusas ir šiaip nerajus. O dėl to portalinio tilto nėra kažko ten su juo bėdos jei nera  broko o ir maloniau važiuoja nei balkinis. Ir šiaip nėr čia ką diskutuot dvitiltis yra dvitiltis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na transporte man tai tikrai maziau, dar kuomet belarusas greitintas, tai net vaziuot su portaliniu baisu butu, nes kiek pakabinamu guoliu subire yra, kardanu nulekusiu, padangu sudevetu... tik vis laimingai, nes karteris sveikas :)  
pats noreciau belarus 900 rast, su sincro deze ir be vedamo priekio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Matai kai turi vientilti tai kitaip ir negali kalbeti, o vientilti gelbsti padangos tai tikrai plius orinis blokiratorius. Bet rimtiem darbam žemės tai tik visi varantys, nes ir trauka geresne bei mažesnis prabuksavimas. Bet čia niekas maikiu ir nedrasko ir durnium nevadina. Yra kaip yra.  Kas dėl plačių ratų purškimai trešimai daug išsimindo tech vežes, o tai jau neuždirbti, bet prarasti pinigai. Nevisur gerai platūs ratai geriausiai tai viduriukas, o mtz  15,5R 38 pats tas tik reikia dėti ne rusiškas o vakarietiškas padangas kaip palyginimui populiariausios TAURUS pažiūrėjus į protektoriu klausimų nebelieka. 

Kas dėl bobutėj kaip dievas, sakyčiau bobutėj kaip senio kietas galas :D

Cia diskusija krypsta ne ta linkme,mano mintis perfrazuoja kiekvienas savaip,rasau paskutini karta.As ta priekini tilta senai galejau isideti,dar kai turejau Jumza buvo mintis darytis(kas samadielkas.lt ziurit matet kas pasidares buvo)bet kai pabandziau su tom placiom 18,4R38 padangom tik poplikem tai nebuvo ka lyginti su originaliom naujom,va tada ir pagalvojau jai tokes naujas ar apynaujes ir jokio tilto nereikes,nupirkau apie 80procentu likutis,tuos pacius darbus dyrbu bet neprabuksuoja kaip su orginaliais(esu mates ir klauses kaip su K-700 kas usidejo sake nekabina ir buksuoja juodai)va tada ir supratau kodel.Todel pirgdamas MTZ net nebegalvojau apie 82.Tada dyrbau virs 30h,planuose buvo iki 50h bet jie pasikeite(del tam tikru priezasciu) ir dabar bedyrbu 14h.Draugas nupirko 82,tilta perrinko berods dar padanga pirko nemazai E isejo:klausiu ka su juo dyrbsi,tai malkom is nuosavo misko parsivesti,darziuka ir kelis h apsidyrbti,tai ar reike del tiek?Turi vietoj draugas apynauji 82 tiltas atjunktas,klausiu tai ko nepajungi:ai ten kaskas buvo atjungem ir kam jis reikalingas,pinigai sumoketi viskas sukas o naudos jokios.Pries tris metus pirkom draugui 952 su balkiniu,apie 10st e,klausiu ar daznai naudoji,sako tai kad jo net nereike???o dar kitas gazikines padangas uzdeta,sako anos labai sonai dyla ir brangios,tai koke is sito nauda?Cia tik keletas pvz,lietuva visa ismaisiau per 17m(dyrbu su ukininkais),gal pas katra ir is forumieciu buvau.Niekas ir nesako kad priekiniai tiltai bereikalo dedami(kaip cia atsirado mananciu)Dziaugiuos kad pas visus jus jie puikiai veikia ir yra isnaudojami,bet mano statistika rodo visai ka kita.Va cia pagrindine mintis kad pries perkant  82 ar atskirai tilta kad isideti reike gerai pasverti ka-kiek ir kaip dyrbsi nes visdelto nemazi pinigai persimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , marazas pranešimas:

na transporte man tai tikrai maziau, dar kuomet belarusas greitintas, tai net vaziuot su portaliniu baisu butu, nes kiek pakabinamu guoliu subire yra, kardanu nulekusiu, padangu sudevetu... tik vis laimingai, nes karteris sveikas :)  
pats noreciau belarus 900 rast, su sincro deze ir be vedamo priekio.

Pakisiu minti nes pats apie tai galvoju(tiksliau svajoju)deti 952 deze,va tai smagu butu dyrbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Pakisiu minti nes pats apie tai galvoju(tiksliau svajoju)deti 952 deze,va tai smagu butu dyrbti.

man atrodo 920 ir 952 dezes tos pacios, skiriasi tik varikliai ju. Bet perkant kad ir naudota tokia, jauciu neesminis skirtumas gautusi nuo naujo belaruso su nevedamu priekiniu tiltu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Cia diskusija krypsta ne ta linkme,mano mintis perfrazuoja kiekvienas savaip,........................Niekas ir nesako kad priekiniai tiltai bereikalo dedami(kaip cia atsirado mananciu)Dziaugiuos kad pas visus jus jie puikiai veikia ir yra isnaudojami,bet mano statistika rodo visai ka kita.Va cia pagrindine mintis kad pries perkant  82 ar atskirai tilta kad isideti reike gerai pasverti ka-kiek ir kaip dyrbsi nes visdelto nemazi pinigai persimoka.

Dar paantrinsiu Pačiam - kai bielkis dirvoj be PVT nepavelka plūgo a kito padargo  , tada jau ne arimas o "b-_-ienė" gaunas . Žinoma  vedantysis gerai , mažiau šansų užkrist ar miške pliurza maišyt , bet žemę dirbant normaliom sąlygom  ,galima  gyvent ir be jo sėkmingai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, dvidas pranešimas:

Nors dabar tik purskimam benaudoju bielki bet be priekinio tilto kaskaip neisivaizduoju ,purksruvas 3.7t vandens ,bet jei 14ha tai su 80 ir be placiu padangu apsidirbciau

Pirmais metais dar su jumzu trasas barstant pavasarį taip įlindau kad vos išlupo,priekis su smigo o galines naujos bet tuoj sulindo gilyn.kita pavasarį priekį sudėjau furines o gale kaip jau minėjau poplikes goodyer 18,4R38,priekis nebe lindo,o prieš luomas iskarto užminė blokatorių ir pirmyn.Esme 14 mažiau ar daugiau visvien smagiau dirbti,nebe šneku apie važiavimo minkštumą ir greiti kai reike vesti grudus(man 15km į viena gala)jas gali daugiau nuleisti nes aukštas profilis slėgį laikau apie 0,8-0,9 tik kai seju 1.2 nes sejamoji su kompaktorium.Ka aš supratau tai kad maža rata greiciau ir lengviau prasuka todėl ir nėra gero sukabinimo va čia ir gelbėja priekis,o kai dideli ir platus jie kabina nes jų neprasuka taip lengvai,manau čia paprastas dėsnis,va todėl man ir patinka vientiltis kad gali eksperimentuoti ko nepadarysi su PVT,kaip sake dvidas dedi kas priklauso ir galvos nesuki,o man patinka perdirbinėti mtz man daug kas nepatinka,reiks sukurti nauja tema "mtz patobulinimai"gal kam patiks ir sau pritaikis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, wydas63 pranešimas:

Dar paantrinsiu Pačiam - kai bielkis dirvoj be PVT nepavelka plūgo a kito padargo  , tada jau ne arimas o "b-_-ienė" gaunas . Žinoma  vedantysis gerai , mažiau šansų užkrist ar miške pliurza maišyt , bet žemę dirbant normaliom sąlygom  ,galima  gyvent ir be jo sėkmingai :D

Na netiek jau daug tas priekinis tiltas ir kainuoja. Įsidėjau atvežtą iš baltarusų, po remonto. Viso su naujom padangom kainavo 1,5k eurų. Prieš tai traktorius 20 metų buvo vientiltis. Pievoj ant karvešūdžio užvažiuoji ir atbulas nebevažiuoja vienu tiltu. Tada žiemą pabandyk be tilto 2pts4 patamput, arba pastumdyt atbulą. žemės darbuose sakai? Nu arime dar suprantu, įkritai į vagą ir važiuoji. O kultivuojant? Taigi tas traktosrius vos pats per arimus ropoja, o dar kultivatorių reikia temt. Nu aišku, nėr ir įsiverti, bet kaip čia liaudis siūlo dėt padabgas lpačias ir panašiai, tai piniginiu atveju bus taspats, ir vistiek netruaks taip, kaip dvitiltis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, urbonas10 pranešimas:

Na netiek jau daug tas priekinis tiltas ir kainuoja. Įsidėjau atvežtą iš baltarusų, po remonto. Viso su naujom padangom kainavo 1,5k eurų. Prieš tai traktorius 20 metų buvo vientiltis. Pievoj ant karvešūdžio užvažiuoji ir atbulas nebevažiuoja vienu tiltu. Tada žiemą pabandyk be tilto 2pts4 patamput, arba pastumdyt atbulą. žemės darbuose sakai? Nu arime dar suprantu, įkritai į vagą ir važiuoji. O kultivuojant? Taigi tas traktosrius vos pats per arimus ropoja, o dar kultivatorių reikia temt. Nu aišku, nėr ir įsiverti, bet kaip čia liaudis siūlo dėt padabgas lpačias ir panašiai, tai piniginiu atveju bus taspats, ir vistiek netruaks taip, kaip dvitiltis.

Nusprendžiau kad su jumis ginčytis kaip su plikiu pešiotis,jai būčiau nufilmavęs visus darbus tada butų kitaip,tempia ta pts po miškus,ariu su rusišku trivagiu(dar daugelį vadinamu buldozeriu)stumdau žemes ir sniegą,lyginu kiemus su 2.5m buldozeriu,kultivuoju,lėkštes BD tampau,sejmoji su kompaktorium ir tt ir tikrai ne vakar pradėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai viskas prasidėjo nuo to, kad kolega Andrew pasiteiravo ar nesupjaus dvitilčio traktoriaus uždėjas ant galinio tilto didesnes padangas, net keli kolegos jam atsakė, kad tai nelabai geras sprendimas ir net nurodė koks skirtumas tarp tu padangu centimetrais. Vėliau kolegos prirašė net du puslapius apie savo padangas, kokios jos geros ir t.t.  Dar užkliuvo man berods kolega marazas rašė, kad su vientilčiu belarusu labai gera kratyt mėšla su kratytuvu, tai galiu drasiai teigti, kad tai neatitinka tikrovės arba jis suklydo rašydamas, kratytuve mėšlas stumiamas i gala ir i proceso pabaiga kratytuvas jau nebespaudžia traktoriaus galo o net ji nori kelt ir tada darbas baigtas. Jeigu grižtant prie padangu dydžio temos ant dvitilčio traktoriaus tai jei norisi platesniu tai reiktu dėt tik lygiai tokio pat diametro kokios buvo orginaliai.Tie kas teigia, kad uždėjo kitokias padangas ir viskas ok. klaidina, taip nėra tik laiko klausimas kada ta pajus, jai dirba nedaug tai ir per visa gyvenima galvos, kad viskas gerai. Paprastas pavizdys, kol naujos visos 4 orginalios padangos tai važiuojant asfaltuotu keliu nelabai girdisi ar tiltas ijungtas ar ne o priekiniams ratams sudilus kokiu 50 ir daugiau procentu jau girdisi kaukimas dantračiu, ka jau bekalbėt apie kitokiu išmieru ratus. Dėl kolegos vygintas1974 išsakytu minčiu tai žinoma jis teisus dėl didesniu padangu ir niekas dėl to čia nesiginčijo, bet tik iki tos vietos kur paminėjo apie varoma prieki, gal būt jis kada nors kai padirbės su 4 varančiais pakeis nuomone. Kaip ir kolega vygintas pradėjau dirbti nuo vientilčio, žaidžiau su ratu dydžiais ir t.t. gyvent galima, bet po kiek laiko supranti, kad ir geriau galima gyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, urbonas10 pranešimas:

...........O kultivuojant? Taigi tas traktosrius vos pats per arimus ropoja, o dar kultivatorių reikia temt..........

Tai kas pas Patį do per suarimas , jei pats traktorius vos paropoj  ai.gif  tai gal susiart dailiai nemoki , kad be dvitilčio nė brakšt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, vygantas1974 pranešimas:

Cia diskusija krypsta ne ta linkme,mano mintis perfrazuoja kiekvienas savaip,rasau paskutini karta.As ta priekini tilta senai galejau isideti,dar kai turejau Jumza buvo mintis darytis(kas samadielkas.lt ziurit matet kas pasidares buvo)bet kai pabandziau su tom placiom 18,4R38 padangom tik poplikem tai nebuvo ka lyginti su originaliom naujom,va tada ir pagalvojau jai tokes naujas ar apynaujes ir jokio tilto nereikes,nupirkau apie 80procentu likutis,tuos pacius darbus dyrbu bet neprabuksuoja kaip su orginaliais(esu mates ir klauses kaip su K-700 kas usidejo sake nekabina ir buksuoja juodai)va tada ir supratau kodel.Todel pirgdamas MTZ net nebegalvojau apie 82.Tada dyrbau virs 30h,planuose buvo iki 50h bet jie pasikeite(del tam tikru priezasciu) ir dabar bedyrbu 14h.Draugas nupirko 82,tilta perrinko berods dar padanga pirko nemazai E isejo:klausiu ka su juo dyrbsi,tai malkom is nuosavo misko parsivesti,darziuka ir kelis h apsidyrbti,tai ar reike del tiek?Turi vietoj draugas apynauji 82 tiltas atjunktas,klausiu tai ko nepajungi:ai ten kaskas buvo atjungem ir kam jis reikalingas,pinigai sumoketi viskas sukas o naudos jokios.Pries tris metus pirkom draugui 952 su balkiniu,apie 10st e,klausiu ar daznai naudoji,sako tai kad jo net nereike???o dar kitas gazikines padangas uzdeta,sako anos labai sonai dyla ir brangios,tai koke is sito nauda?Cia tik keletas pvz,lietuva visa ismaisiau per 17m(dyrbu su ukininkais),gal pas katra ir is forumieciu buvau.Niekas ir nesako kad priekiniai tiltai bereikalo dedami(kaip cia atsirado mananciu)Dziaugiuos kad pas visus jus jie puikiai veikia ir yra isnaudojami,bet mano statistika rodo visai ka kita.Va cia pagrindine mintis kad pries perkant  82 ar atskirai tilta kad isideti reike gerai pasverti ka-kiek ir kaip dyrbsi nes visdelto nemazi pinigai persimoka.

buvai buvai :D  dabar platesnio reiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...