Jump to content

Simba ar lemken


Da-rius

Recommended Posts

simba x-press 4 metru naudoju antra sezona. nieko blogo negaliu pasakyt, graziai dirba, tik reikia trumpesnes razienos, kaip ir kazkas minejo disku guoliu dangteliai ir tepimo taskai prastai padaryti, na ir posukiu, gabaritu stanga kaip ant durniaus. o seip abu turi ir pliusu ir minusu, taciau pirma reikia atsizvelgti i tai kiek tavo traktoriui kanopu kauksi :eusa-think:

Aišku nulūžo :lol::icon-evil: Blemba servisiniai vėl tokią pačią, atvežę po 3 mėnesių :icon-eek: , uždėjo

lemkenui irgi luzineja... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 172
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

simba x-press 4 metru naudoju antra sezona. nieko blogo negaliu pasakyt, graziai dirba, tik reikia trumpesnes razienos, kaip ir kazkas minejo disku guoliu dangteliai ir tepimo taskai prastai padaryti, na ir posukiu, gabaritu stanga kaip ant durniaus. o seip abu turi ir pliusu ir minusu, taciau pirma reikia atsizvelgti i tai kiek tavo traktoriui kanopu kauksi :eusa-think:

Aišku nulūžo :lol::icon-evil: Blemba servisiniai vėl tokią pačią, atvežę po 3 mėnesių :icon-eek: , uždėjo

:lol: tvirtink ties tvirtinimu, nes vel garantuotai nulus. visiskai nesubalansuotas svorio, peties ir tvirtinimo aspektas :eusa-snooty:

Na mes jau kaip nors naujam įsidėsim atramas, bet anglai per tiek laiko chujovos vietos nesugeba patobulint :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gamintojo nurodimai; dirbimo gylis 6-15cm, galios poreikis 260ag. O realiai kaip? , skutikas lemken rubin 6m. Ka mano ekspertai :icon-wink:

be 300 ag niekaip, pas mus Fendt 936 ji tampo, tai greit be vargo ir kokybiskai.

buvo meginta su kirovu tai geriau patilesiu...... motoras uzkale. Pavasari pirktas ukio dydis 1500 ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamintojo nurodimai; dirbimo gylis 6-15cm, galios poreikis 260ag. O realiai kaip? , skutikas lemken rubin 6m. Ka mano ekspertai :icon-wink:

Ne expertas, bet naudotojas. Rubin 3m. su 150 AG tampau nepasakyčiau, kad labai lengvai. Jei skutant apie 12 cm, tai greitis 12-14 km/h priklausomai nuo sąlygų. Jei skusti kokia 15cm, tai ko gero vos per 10km/h būtų. O tai jau darbinio greičio min riba. Rekomenduojamas greitis rodos nuo 10 iki 16 km/h. Realiai žemiau 9 km/h šiaudų įterpimo kokybė prastėja. Jei kalbant apie 6m, manau gal ir galima kalbėt apie min galią 260AG, jei galvojant dirbti iki 12 cm gyliu. Bet rekomenduočiau kokius 300 AG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Žvalgantis į Lemken Rubin iškilo toks klausimas.Ar pakabinamas (2,8 t) nėra per lengvas, lyginant su prikabinamu (4,8t). Kalba eina apie 4m padargą. Mano pamastymais didesnis svoris tokiam agregatui nemaišo, plius su prikabinamu mažiau laužosi traktoriaus prikabinimo sistema transporte. Bet dvejonės pradeda kilti, kai išgirdau prikabinamo kainą :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gamintojo nurodimai; dirbimo gylis 6-15cm, galios poreikis 260ag. O realiai kaip? , skutikas lemken rubin 6m. Ka mano ekspertai :icon-wink:

su 300ag fendt tampom pats tas ir tai jei pastatai pvz 15 darbini greiti ne visada itraukia, tai 260ag kokius 8 km/h gal ir temptu bet daugiau tai kazin... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žvalgantis į Lemken Rubin iškilo toks klausimas.Ar pakabinamas (2,8 t) nėra per lengvas, lyginant su prikabinamu (4,8t). Kalba eina apie 4m padargą. Mano pamastymais didesnis svoris tokiam agregatui nemaišo, plius su prikabinamu mažiau laužosi traktoriaus prikabinimo sistema transporte. Bet dvejonės pradeda kilti, kai išgirdau prikabinamo kainą :icon-eek:

Kai persirinksi traktoriaus pakabinimo mechanizmą, tas kainų skirtumas, įtariu apie 15-20 tūkst.lt., neatrodys didelė.

P.S.Lemken patartina su guminiu volu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žvalgantis į Lemken Rubin iškilo toks klausimas.Ar pakabinamas (2,8 t) nėra per lengvas, lyginant su prikabinamu (4,8t). Kalba eina apie 4m padargą. Mano pamastymais didesnis svoris tokiam agregatui nemaišo, plius su prikabinamu mažiau laužosi traktoriaus prikabinimo sistema transporte. Bet dvejonės pradeda kilti, kai išgirdau prikabinamo kainą :icon-eek:

Kai persirinksi traktoriaus pakabinimo mechanizmą, tas kainų skirtumas, įtariu apie 15-20 tūkst.lt., neatrodys didelė.

P.S.Lemken patartina su guminiu volu.

kame izvelgi guminio privaluma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Guminis volas, sutinku, mano atveju tinkamiausias variantas. Nors neatsisakyciau ir metalinio, tokio tipo, kaip pas ta pacia Simba, ar Vaderstad, deja tokio tipo pasiulyti negali, o visi ten siulomi lysteliniai man nelabai priimtini. Taigi laukiu daugiau ekspertu pasisakymu, ypac tu, kurie patys naudoja vienoki ar kitoki varianta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tame ir reikalas, kad lemkenas neturi nieko geresnio volų pasirinkime. Guminio privalumas-padaro bangeles, kurios puikiai džiūsta po lietaus ir atseit nesikemša kaip lysteliniai.

Kokios kainos 4m. ? Simba nedomina ?

o koks jo svoris? lengvesnis nei metalinis? na metalinis irgi daro ravukus... nemaciau kokius daro guminis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat tame ir reikalas, kad lemkenas neturi nieko geresnio volų pasirinkime. Guminio privalumas-padaro bangeles, kurios puikiai džiūsta po lietaus ir atseit nesikemša kaip lysteliniai.

Kokios kainos 4m. ? Simba nedomina ?

Kainos tai skaudžios :( Pakabinamas 77 t prikabinamas 125 t + pvm. Vien to guminio volo kaina apie 30 t.

Simba nedomina, nes tiek kaimynų atsiliepimai, tiek čia pasisakiusių, o ir pačiam kiek yra tekę matyti jų darbą, didelio noro įsigyti nekelia. Simbai manau dar yra kur tobulėti, ypač konstrukciniuose sprendimuose

Vat tame ir reikalas, kad lemkenas neturi nieko geresnio volų pasirinkime. Guminio privalumas-padaro bangeles, kurios puikiai džiūsta po lietaus ir atseit nesikemša kaip lysteliniai.

Kokios kainos 4m. ? Simba nedomina ?

o koks jo svoris? lengvesnis nei metalinis? na metalinis irgi daro ravukus... nemaciau kokius daro guminis...

Tai ten metalinis ir yra, tik aptrauktas guma, svorio dabar tiksliai nepamenu, bet jis yra pats sunkiausias iš visų siūlomų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dal-Bo savo skutikams deda sitokius tankinimo volus ant galo:

Lemkenas taip pat turi panašaus tipo, tik pačio žiedo forma šiek tiek skiriasi. Neteko man matyti, kaip jie dirba natūroje drėgnesnėje dirvoje

, bet kiek mačiau filmuotos medžiagos, tai vaizdelis nekoks, smarkiai kimba drėgna žemė, o valymas manyčiau parinktas ne pats geriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dal-Bo savo skutikams deda sitokius tankinimo volus ant galo:

Lemkenas taip pat turi panašaus tipo, tik pačio žiedo forma šiek tiek skiriasi. Neteko man matyti, kaip jie dirba natūroje drėgnesnėje dirvoje

, bet kiek mačiau filmuotos medžiagos, tai vaizdelis nekoks, smarkiai kimba drėgna žemė, o valymas manyčiau parinktas ne pats geriausias.

lemkeno ir detaliu kainos galiu isduot paslapti ispudingos :) geriau "Validol" po liezuviu pasideti klausiant :D atskutom apie 2500ha tai jau diskai is 660 berods liko 520, beveik apvalus, nebesumaiso gerai... bet guolis disko nei viens dar nekeistas, tik volo vieno abu :eusa-shifty: o del volo tai pas mus gelezinis pilnaviduris bet be gumos, dirvos dregnumas tai labai plonyte riba tarp kai kisa ir kai nekisas, sakykim kad nekistu buti dregna, bet ne slapia... kitaip kai su vederiu seti neina i skusta, tai su skutiku raziena dar galima skusti... :) jei kas suprato tai gerai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dal-Bo savo skutikams deda sitokius tankinimo volus ant galo:

Lemkenas taip pat turi panašaus tipo, tik pačio žiedo forma šiek tiek skiriasi. Neteko man matyti, kaip jie dirba natūroje drėgnesnėje dirvoje

, bet kiek mačiau filmuotos medžiagos, tai vaizdelis nekoks, smarkiai kimba drėgna žemė, o valymas manyčiau parinktas ne pats geriausias.

kai jau slapia bus ir velsis ant volu, tai manau kad jau ir su traktoriumi sunku bus normaliai pavaziuoti lauku nebuksuojant :) o cia volai savaime vienas kita valo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

iki vasario uzsakant kesko guolis lekstes su nuolaida 235lt :icon-eek: pas mus 48 lekstes vienos kaina 208 lt... kainos ispudingos :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Lemkenas 3 m suskuto apie 2000 ha, volu guoliai laikosi puikiai, o va disku guoliu jau reikia kokiu 16, daugiau nei puse tikrai. Diskai, sukeitus eiles vietomis dar butu galima siek tiek dirbti, bet jau ne kas, reiktu keisti. As manau, jog nelabai butu verta sumoketi papildomus 30000 Lt uz gumuota vola, kai uz panasia suma siuo metu iseina tankinimo volai ir ne 4 o 6 m plocio. Siaip ant pakabinamu as buvau tik uz vienguba vola, taciau Kioskiniai papasakojo ka daryti kad ir dvigubas volas nedarytu bangu. Pavasari isbandysim ir bus aisku, gal nebusiu piktas daugiau ant dvigubo volo:)

Nagi, nagi? :) Ir ką gi reikia daryti, kad nebūtų tų bangų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...