Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Kviečių atsargos jau porą metų didelės ir kainas tai tikrai reguliuoja, bet rapsai mažiau nuo kviečių ir kukurūzų priklauso. Matife krito viskas ir eurais, ne centais. Ar čia koks valiutų kursų svyravimas paskatino( bet euras nepakilo 2%), ar kokia svarbi žinia, kurios neišgirdau? Gal investuotojai laukia ko svarbaus?

Papildau: kiek paskaitinėjau USA ekonomikos pranešimus, šiandien pažeminti reitingai ir dauguma JAV kompanijų akcijų , žaliavos krito 2%, Europoj pasijautė mažiau, apie 1%.Manau kad dėl to krito ir matifas.

Gal įmanoma kur paskaityt grūdų rinkos apžvalgų, ne savaitės senumo, o dienos, dviejų kad pastoviai būtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matifas vėl atsidūrė aukštumose šių metų. Patarkit kur ir kaip fiksuot kainą Biržų, Pasvalio regionuose, kai fiksuojamas kiekis nedidelis, t.y. iki 50t. Matifas 2017m. gruodžio mėn. 175 eur. o litagra 144 naujam derliui kažkur tesiūlo, nesueina galai, kodėl toks milžiniškas skirtumas ? :o Prieš pat sezoną ar sezono metu esu pastebėjęs, kad litagra laiko maždaug -18 nuo matifo (kalba eina apie pristatymą į elevatorių), o dabar gaunasi net -31, kažkas nenormalaus arba kažko nesuprantu, apšvieskit, kolegos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

41 minutes ago, ArviTamis said:

Matifas vėl atsidūrė aukštumose šių metų. Patarkit kur ir kaip fiksuot kainą Biržų, Pasvalio regionuose, kai fiksuojamas kiekis nedidelis, t.y. iki 50t. Matifas 2017m. gruodžio mėn. 175 eur. o litagra 144 naujam derliui kažkur tesiūlo, nesueina galai, kodėl toks milžiniškas skirtumas ? :o Prieš pat sezoną ar sezono metu esu pastebėjęs, kad litagra laiko maždaug -18 nuo matifo (kalba eina apie pristatymą į elevatorių), o dabar gaunasi net -31, kažkas nenormalaus arba kažko nesuprantu, apšvieskit, kolegos.

Bandyk Pasvalio amilinoje ir darius agro. Pastarieji naują elevatorių statos, nuo Biržų nebe taip ir toli bus. Nežinau kokias kainas siūlo fiiksuot, bet dabar supirkimo kainos jų geriausios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, vytas said:

issives tokia kaina o kai priduos kad tik po 130 euru liktu but labai gerai... jie tai labai megsta...:) 

kadangi esu neprognozuojamas, tai galiu ir i robusta jiem nuvezt uz tapacia kaina ir tada matysiu kaip analyzus ima :D 

P.S. dziovykla kieme, valomoji irgi turetu buti. neapknis noredami net

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, gediminaske said:

kadangi esu neprognozuojamas, tai galiu ir i robusta jiem nuvezt uz tapacia kaina ir tada matysiu kaip analyzus ima :D 

P.S. dziovykla kieme, valomoji irgi turetu buti. neapknis noredami net

na jei pats savo transportu vesi gaaal ne...

pas mus ir dziovyklos kelios ir masina savo ir valomoji ir svarstykles su sertifikatais ir vistiek nei svoris nei dregme nei kokybe neatitinka dazniausiai... mistika bet ir pasiskusti dazniausiai nera kam... tai geriau parsivesti tuos grudus namo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-12 at 19:39, manttys said:

Kosminė kaina atrodo, aš vietoje tavęs tikrai fiksuočiau. Agrochema man elevatoriuje siūlo -27 nuo matifo, tai gali palygint..

nieko cia kosmisko nera. Jei turi dziovykla, valomaja ir gali paruosti grudus iki baziniu reikalavimu tai labiausiai apsimoka i uosta tiesiai isvezti, bent 10 eur daugiau iseitu net samdant transporta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...