Jump to content

MTZ pavaros


Betygala

Recommended Posts

dekui.

tai uz tuos 600lt ir tarp koju patampysiu ricega.

 

Galima ir tarp kojų tampyti, bet pamėginus šone jau tarp kojų nesinori ;) Šiaip dar ten būna du tipai tų svirčių: vienas tipas, kur viskas junginėjasi normaliai (taip pat kaip tarp kojų), o kitas variantas tai diapozonai perjungiami rankenos pasukimu....  Aš gundausi ant to perjungimo šone, galvoju, velniai nematė, pačiam gi dirbti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir tarp kojų tampyti, bet pamėginus šone jau tarp kojų nesinori ;) Šiaip dar ten būna du tipai tų svirčių: vienas tipas, kur viskas junginėjasi normaliai (taip pat kaip tarp kojų), o kitas variantas tai diapozonai perjungiami rankenos pasukimu....  Aš gundausi ant to perjungimo šone, galvoju, velniai nematė, pačiam gi dirbti...

o kabinos nereik kelti norint uzdeti kitą dangtį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

Sveiki, noriu persidaryti bėgiu junginėjima šone, bet nuvažiavus šiandien i lytagra pardavėjas pasakė, kad gali netikti. Tai dabar nežinau ir ką daryti gal kas esat susidūre ir turi kokių nors minčių, be to girdėjau, kad reikia keisti šakute. Gal kas esat persadare ir gali pasakyti ar tiko viskas? (kabina dižioji UK)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu persidaryti bėgiu junginėjima šone, bet nuvažiavus šiandien i lytagra pardavėjas pasakė, kad gali netikti. Tai dabar nežinau ir ką daryti gal kas esat susidūre ir turi kokių nors minčių, be to girdėjau, kad reikia keisti šakute. Gal kas esat persadare ir gali pasakyti ar tiko viskas? (kabina dižioji UK)

kad lyg viskas tas pats su tom sakutem, keiti dangti ir leki, sakutes tokios pat kaip ir pries 40 metu  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu persidaryti bėgiu junginėjima šone, bet nuvažiavus šiandien i lytagra pardavėjas pasakė, kad gali netikti. Tai dabar nežinau ir ką daryti gal kas esat susidūre ir turi kokių nors minčių, be to girdėjau, kad reikia keisti šakute. Gal kas esat persadare ir gali pasakyti ar tiko viskas? (kabina dižioji UK)

atverti abu dangčius Lytagroje ir žiuri skiriasi kas ar ne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o riciagas netrukdys priekiniam tiltui įjungti, nes pas mane tyltas jungias paprastai, ne taip kaip naujuose belarususe.

viskas ten tinka esu perdares ne vienam belarusui, jei ir trukdys ta traukelė priekinio tilto įjungimo tai paimsi ir palenksi, bet šiaip tai nieks ten netrukdo ir viskas tinka tik grindis reikia kampe kur račiaga išlenda prapjaut arba nupirkt skardele orginalia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

Visos kitos kuo puikiausiai junginejas, iš vežlio i kiški iš kiškio i vėžli. O 9 niekaip. Isijungi kiški tada bandai 9 ijungti ir niekaip. Leidžiant sankaba žviegia dežė. Jeigu ant vėžlio isijungi 9, bandai persijungt i kiški, nedasijungia tas kiškio ričiagas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos kitos kuo puikiausiai junginejas, iš vežlio i kiški iš kiškio i vėžli. O 9 niekaip. Isijungi kiški tada bandai 9 ijungti ir niekaip. Leidžiant sankaba žviegia dežė. Jeigu ant vėžlio isijungi 9, bandai persijungt i kiški, nedasijungia tas kiškio ričiagas.

man rods su kreipia velena butent 9 pavara ir nebeijungsi...ten jis gi išdvieju daliutas velenas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos kitos kuo puikiausiai junginejas, iš vežlio i kiški iš kiškio i vėžli. O 9 niekaip. Isijungi kiški tada bandai 9 ijungti ir niekaip. Leidžiant sankaba žviegia dežė. Jeigu ant vėžlio isijungi 9, bandai persijungt i kiški, nedasijungia tas kiškio ričiagas.

nieko ten gudraus negali būti nusiimk ta zuikio raciagėlio dangtelį ir pamatysi kas darosi ar velenai stipriai padilę, ar kreipiasi velenas prie to pacio gali nuimt ir pavarų  dėžės dangtį bus matyti kas ten darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

niuko ten sudetingo  ties 9 begio sliauziku ira toks stiriukas kai ijungi 9 begi jis pasistuma i prieki ir neduoda ijungtie kiskio o jei pirma ijungsi kiski tai jis pasislenka atgal ir blokuoja 9 begio ijungima  taip buvo pas mano tevuka  . tai mes nujemem griciu dezes dangti isemem begiu jungimo mexanizma ir ismetem ta styriuka ir viskas susitvarke , beja tas styriukas is dvieju daliu buvo per viduri susisuka ir uzsisplintuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niuko ten sudetingo  ties 9 begio sliauziku ira toks stiriukas kai ijungi 9 begi jis pasistuma i prieki ir neduoda ijungtie kiskio o jei pirma ijungsi kiski tai jis pasislenka atgal ir blokuoja 9 begio ijungima  taip buvo pas mano tevuka  . tai mes nujemem griciu dezes dangti isemem begiu jungimo mexanizma ir ismetem ta styriuka ir viskas susitvarke , beja tas styriukas is dvieju daliu buvo per viduri susisuka ir uzsisplintuoja

Taspats ir pas mane buvo, išmečiau ta patobulinima ir viskas atsirado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...