Jump to content

MTZ pavaros


Betygala

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Ką tik turėjau reikalų su greičių dėže,tai galiu pasakyt,kad reikia atidžiai žiūrėt,kaip įsijungia bėgiai,ar taisiklingai stojasi dantračiai vienas kito atžvilgiu,ar fiksuoja šliaužiklį ten kur geriausiai sukimba dantračiai,ar fiksavimo grioveliai neišsimalę ir randasi vietoj.Man teko koreguot tryjų bėgių griovelius.Dėl to ir sumalė antrinio veleno mažąjį dantratį,kad tris metus pastoviai buvo nedajungiamas tiesioginis bėgis.Dėžė snchronizuota junginėt maloniau,bet 82am,dėžė lyg ir stipriau,ūkiškiau sutverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

sveiki, gal kam buvo susijungia pavaros mtz 80. PVZ: 9-ta, ir jokia daugiau nesijungė. vienas žmogelis pasiūlė nuim greičių dėžės dangtelį su bėgių rankena ir pakrapštyt mantiruote. na ir pavyko :D . kitas pasakė , kad reikia bėgių rankeną keist . atseit sudilęs obuoliukas bėgių rankenos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kam buvo susijungia pavaros mtz 80. PVZ: 9-ta, ir jokia daugiau nesijungė. vienas žmogelis pasiūlė nuim greičių dėžės dangtelį su bėgių rankena ir pakrapštyt mantiruote. na ir pavyko :D . kitas pasakė , kad reikia bėgių rankeną keist . atseit sudilęs obuoliukas bėgių rankenos.

Pabandykite apsivirinti ta rankenos oboliuka, nes kaip jis sudyla ir pradeda susijunginėti bėgiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal kam buvo susijungia pavaros mtz 80. PVZ: 9-ta, ir jokia daugiau nesijungė. vienas žmogelis pasiūlė nuim greičių dėžės dangtelį su bėgių rankena ir pakrapštyt mantiruote. na ir pavyko :D . kitas pasakė , kad reikia bėgių rankeną keist . atseit sudilęs obuoliukas bėgių rankenos.

Pabandykite apsivirinti ta rankenos oboliuka, nes kaip jis sudyla ir pradeda susijunginėti bėgiai

idėja gera , reiks ko gero taip ir daryti, nes naują pirkti per brangu. apie 50 lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

gal galetumet padeti. nuvaziuoju i ramucius pirkti greiciu dezes ir man pasake kad greiciu dezes mtz 80 nuo 82 skiresi netik kad idetas dantratis, bet atseitjos tvirtesnes. stambesni dantraciai? aisku jos 300-400 lt brangesnes? as kiek anksciau domejausi tai jos visiskai vienodos, isskyrus jog 82 buna razdztkei dantratis o 80 ne. nu bet kad butu stambesni pirma karta isgirdau? gal kas susidurete su tuo? :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet padeti. nuvaziuoju i ramucius pirkti greiciu dezes ir man pasake kad greiciu dezes mtz 80 nuo 82 skiresi netik kad idetas dantratis, bet atseitjos tvirtesnes. stambesni dantraciai? aisku jos 300-400 lt brangesnes? as kiek anksciau domejausi tai jos visiskai vienodos, isskyrus jog 82 buna razdztkei dantratis o 80 ne. nu bet kad butu stambesni pirma karta isgirdau? gal kas susidurete su tuo? :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question:

kokia kaina dezes uzsiprase?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galetumet padeti. nuvaziuoju i ramucius pirkti greiciu dezes ir man pasake kad greiciu dezes mtz 80 nuo 82 skiresi netik kad idetas dantratis, bet atseitjos tvirtesnes. stambesni dantraciai? aisku jos 300-400 lt brangesnes? as kiek anksciau domejausi tai jos visiskai vienodos, isskyrus jog 82 buna razdztkei dantratis o 80 ne. nu bet kad butu stambesni pirma karta isgirdau? gal kas susidurete su tuo? :icon-question::icon-question::icon-question::icon-question:

tikras smegenų pudrinimas. 80 ir 82 pavarų dėžės vienodos, išskyrus tą dantratuką tarpinį (tiksliai nepamenu, bet lyg ir 80 būna jis) ir tuo bumbulu priekiniam tiltui. šoninio nuo paprasto pavarų perjungimo skiriasi tik viršutinis dėžės dangtelis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir taip galvoju. o jie man aiskino kad tipo stipresnes, jos yra. cia kaip jie man aiskino nauja laida eina :D

o ta laida kur mokek brangiau :):D:D:D

ne kiek stiprumu, bet gal perdavimu ar pavarų skaičiumi gal ir gali skirtis, jei kokio naujo 820, bet ir tai klausimas... gal kokio 892 bando tau įprosyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na to neklausiau. bet manes klause koks traktorius tai pasake kad butent tokia, tvirtesne. man net ydomu pasidere, kame ten yra stipriau.

nieko nestipriau. taip kad pasirinkimas tik su bumbulu priekiniam tiltui, ar be bumbulo, su paprastu dangteliu (pavarų svirtis tiesiai) arba su neaiškiu, kur jau svirtis šone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...