Jump to content

Kaip ir kur gauti ūkininko pažymėjimą?


Master

Recommended Posts

  • Atsakymai 63
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 4 savaičių...
  • po 6 metų...
Kokie reikalavimai dabar yra norint gauti ukininko pazimejima ? Ir kur ir kaip ji gauti ?

pirmiausiai, jei neturi tinkamo išsilavinimo, reikia įgyti profesinio pasirengimo ūkininkauti kvalifikaciją. Greičiausiai, ekspromtu, tokį pažymėjimą galima gauti Utenos regioniniame profesinio mokymo centre. Bet tik jei turi aukštąjį išsilavinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kursus rengia bet kuri profkė. Rask kur tau arčiausia ir išsilaikysi. Aš pernai lankiau kursus, tai ten tik parodija. Kadangi teko tai profkei daryt toponuotrauka, tai kaip ir lengviau viskas man praėjo. Bet ir be pažinties nesunku. Kursų nereikia jei tau virš 50m., bet manu tau tiek nėra. Tiesa dar reikia iš seniūnijos pažymos, kad ne mažiau kaip metus užsiimi žemės ūkio veikla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aaaa... cia priklauso nuo to, ka darysi toj zemej? Bet as galiu sakyti, kad pvz., tas vaistazoles auginsiu, bet kai gausiu ta pazymejima, tai daryciau visai kas kita. Ar tai nesvarbu? :)

manau, kad svarbu, bet tikrai nežinau. aš kai susigalvoju naują veiklos sritį tai parašau prašymą ją pridėti ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo kada 90 ? as po 72 moku

Tie minėti 72 yra privalomas sveikatos draudimas, ne soc. draudimas :eusa-naughty: , tiksliau buvo, dabar kadangi pakilo min alga tai pakilo ir PSD įmokos, kadangi jos skaičiuojamos nuo min mėnesinės algos. tik nzn ar tiksliai 90 lt per mėn man atrodo ūkininkasm taikomas šiek tiek mažesnis tarifas.

PSD reikės mokėti kas mėnesį jei nesi juom apdraustas, t.y. pvz jei dirbi pagal darbo sutartį, turi nedarbingumą ir pan

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...