Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

turiu bėdą: nukabinėjant padargą nustojo veikti galinės pakabos valdymas. Valdymo skydelyje mirksi raudona lemputė (vienas ilgas ir penki trumpi sumirksėjimai) ir niekas neveikia. Hidroporų valdymas nuo rankenėlių veikia tvarkingai, pakabos valdymas iki šiol taip pat veikė tvarkingai.

Gal kam nors tekę susidurti su tokiu atveju? Gal žinote, kokią klaidą sako mirksinti lemputė ir nuo ko pradėti ieškoti gedimo?

* radau, kad ši klaida gali reikšti gedimą mygtukuose ant galinių sparnų. Ryt patikrinsiu.

** taip ir buvo - išardęs radau prisikaupusio purvo ant jungiklių, rūdžių. Zetor instrukcijoje pateikiami tik lengvų gedimų kodai. Apmaudu, kad zetor servisas atsisakė pasakyti kodo reikšmę telefonu.

Zetor HD - http://www.zetor.com/zetor-forterra-hd

post-4403-141521836775_thumb.jpg

EHR klaidos.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl forteros darbinės temperatūros nesukit galvos, jei ji ne nuolat laikosi. Aušinimo skystis šiam traktoriuje užverda prie 110 cel., o termostatas atidaro didijį ratą prie 98 cel. Tai atrodo, kad ten kas negerai, bet ištikrųjų ten viskas ok. Toks jau tas zetor. Šiaip manuale viskas parašyta yra apie darbinę temperatūrą.

taip pat ir hidraulikos klaidos. Man irgi taip buvo kada užstrigo mygtukas ant sparno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Ar čia tokie geri traktoriai tie Zetor, ar jie nebegenda, ar jų niekas nebeperka...

Kažko labai jau ši tema rami...

''MANO ŪKIS'' žurnale buvo lentelė apie traktoriu pardavimus, tai zetoriai berods trečioje vietoje pagal parduodamu traktoriu kieki buvo 2013 metais, tai negali sakyt, kad neperka... dėl gedimu tai teko girdėt toki posaki, jeigu zetoriu iš lauku parsitempsi ant šniūro tai sakys, durnas buvai, kad pirkai, jeigu koki DJ parsitempsi sugedusi tai tada sakys visiem pasitaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip lauko dienoi vadybininkas leptelėjo jog vidutiniškai pusantro šimto per metus parduoda ZETORIUKŲ. maniškiam jau 1 000 mh, gedimai mielačius ,knopkė nat sparno (kurios taip ir nepakeitė garantinis) ,padangu brokas (garantijos liepė pas padangų gamintoja reikalauti),pečiaus motoriukas ,stopas . tad manau gan neblogai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkaip lauko dienoi vadybininkas leptelėjo jog vidutiniškai pusantro šimto per metus parduoda ZETORIUKŲ. maniškiam jau 1 000 mh, gedimai mielačius ,knopkė nat sparno (kurios taip ir nepakeitė garantinis) ,padangu brokas (garantijos liepė pas padangų gamintoja reikalauti),pečiaus motoriukas ,stopas . tad manau gan neblogai .

Man nesuprantamas pardavejo pasiulymas, kad garantijos reikalauti pas padangu gamintoja. Jie pardave gamini, galutini produkta, kuriam suteike garantija. Kodel peciaus motoriuko nesiulo keisti pas gamintoja? Pasalink problema ir spresk su technikos gamykla ar padangu gamintoju :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar čia tokie geri traktoriai tie Zetor, ar jie nebegenda, ar jų niekas nebeperka...

Kažko labai jau ši tema rami...

Ir man pasirodė mažai kalbama apie šį traktorių,bet kai nėra daug gedimų,tai mažai ir dejavimų.Pas mane irgi hidraulikos distancinis ant sparno sustreikavo,tai servise pasakė kad knopkė kalta,išpurčiau smėlį ir po bėdos :),nors dar tik 870 mot/h

Ilgai sukau galvą kokį vartomą plūga kabinti(domino kvernelandai).Norėjau 4x4,net Dotnuvos projektų vadybininkai parodoje rekomendavo 3x3,bet mano 105 Fortera net į stačią kalną trivagį paprastą lengvai tempė,tai surizikavau ir paėmiau 4x4 (35 užgriebiu).Išklausiau nuomonių kad geriau būtų 3x3 po 50 cm,bet daug tenka arti apleistų dirvonų,tai su siauresniu gražiau velėnynas apsiaria,arba aš arti nemoku:) Esu bandęs su UNIA( XXL atrodo) 3x3 reguliuojamo užgriebio,tai po kvernelando dirvonas kaip tankodromas atrodė :D

Žodžiu velka Forterra105 kvernelandą 4x4 į stačiausą kalną ir kolkas atrodo nieko keisti nereikia.Gal tai daugiau prie temos ką su kuo agreguoti,bet tikrai mažoka info apie zotorus.Iš savo patirties galiu pasakyti,kad į MTZ 920.4 savo pagalbininkų nebegaliu įvaryti :) Bet tai kita ir labai liūdna istorija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar čia tokie geri traktoriai tie Zetor, ar jie nebegenda, ar jų niekas nebeperka...

Kažko labai jau ši tema rami...

Ir man pasirodė mažai kalbama apie šį traktorių,bet kai nėra daug gedimų,tai mažai ir dejavimų.Pas mane irgi hidraulikos distancinis ant sparno sustreikavo,tai servise pasakė kad knopkė kalta,išpurčiau smėlį ir po bėdos :),nors dar tik 870 mot/h

Ilgai sukau galvą kokį vartomą plūga kabinti(domino kvernelandai).Norėjau 4x4,net Dotnuvos projektų vadybininkai parodoje rekomendavo 3x3,bet mano 105 Fortera net į stačią kalną trivagį paprastą lengvai tempė,tai surizikavau ir paėmiau 4x4 (35 užgriebiu).Išklausiau nuomonių kad geriau būtų 3x3 po 50 cm,bet daug tenka arti apleistų dirvonų,tai su siauresniu gražiau velėnynas apsiaria,arba aš arti nemoku:) Esu bandęs su UNIA( XXL atrodo) 3x3 reguliuojamo užgriebio,tai po kvernelando dirvonas kaip tankodromas atrodė :D

Žodžiu velka Forterra105 kvernelandą 4x4 į stačiausą kalną ir kolkas atrodo nieko keisti nereikia.Gal tai daugiau prie temos ką su kuo agreguoti,bet tikrai mažoka info apie zotorus.Iš savo patirties galiu pasakyti,kad į MTZ 920.4 savo pagalbininkų nebegaliu įvaryti :) Bet tai kita ir labai liūdna istorija :)

Neklaidinkite zmoniu kai yra sakoma velka 4x4 pluga dazniausiai galvojama kad uzgrebis max apie 50cm bendras uzgriebis 2m, kai pas jus tik 1,4m. 3x3 plugio uzgriebis apie 1,5m tik tiek kad siuo metu 4x4 yra sunkesnis reikalaujandis galingesnes hidraulikos nei 3x3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar čia tokie geri traktoriai tie Zetor, ar jie nebegenda, ar jų niekas nebeperka...

Kažko labai jau ši tema rami...

Ir man pasirodė mažai kalbama apie šį traktorių,bet kai nėra daug gedimų,tai mažai ir dejavimų.Pas mane irgi hidraulikos distancinis ant sparno sustreikavo,tai servise pasakė kad knopkė kalta,išpurčiau smėlį ir po bėdos :),nors dar tik 870 mot/h

Ilgai sukau galvą kokį vartomą plūga kabinti(domino kvernelandai).Norėjau 4x4,net Dotnuvos projektų vadybininkai parodoje rekomendavo 3x3,bet mano 105 Fortera net į stačią kalną trivagį paprastą lengvai tempė,tai surizikavau ir paėmiau 4x4 (35 užgriebiu).Išklausiau nuomonių kad geriau būtų 3x3 po 50 cm,bet daug tenka arti apleistų dirvonų,tai su siauresniu gražiau velėnynas apsiaria,arba aš arti nemoku:) Esu bandęs su UNIA( XXL atrodo) 3x3 reguliuojamo užgriebio,tai po kvernelando dirvonas kaip tankodromas atrodė :D

Žodžiu velka Forterra105 kvernelandą 4x4 į stačiausą kalną ir kolkas atrodo nieko keisti nereikia.Gal tai daugiau prie temos ką su kuo agreguoti,bet tikrai mažoka info apie zotorus.Iš savo patirties galiu pasakyti,kad į MTZ 920.4 savo pagalbininkų nebegaliu įvaryti :) Bet tai kita ir labai liūdna istorija :)

Kaip tik didesnio užgriebio nekemša kai ari nedirbamas pievas. Siauresnio pradeda smauktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tas vilkimas priklauso ir nuo uzgrebio, dirvozemio. Dar svarbu ir atstumas tarp korpusu, bo forterrai 125 kvernas 4x4 su 1 metru atstumu prieki kelnos, o su 85 normaliai bus tas pats 4x4. Bent mes tai rinkomes kverna 4x4 85 atstumu. O tie zetoriai tai kratus padarai, bet dar pakenciami. Tik gaila kad 6 cilindru nera, o tai dusuliai :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4*4 LD 100 ir jokio priekio kilnojimo su 500 kg svoriu. Tiesa plūgas su varžtine apsauga.

Per 1700 val, keista keli riebokšliai, orinių stabdžių kažkoks vožtuvėlis, sankabos diskas - viskas garantinis remontas, galvos tarpinė, priekinio tilto stadžių suporto remontas - jau po garantijos. Mygtukas ant sparno irgi pastrigęs buvo.

Trauka nesiskundžiam, nors sunkių darbų, apart gal arimo, jis nedirba. Galingesnių modelių kainos jau verčia galvot apie geriau sukomplektuotus konkurentus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...