Jump to content
Pofke

zieminiai mieziai

Recommended Posts

aš bandysiu pakeisti vasarinius į žieminius. Nors daugelis sako, kad žieminiai miežiai vėliau laukuose patampa kaip piktžolė - nei iš žieminių kviečių išimsiu, nei iš vasarinių javų, tik iš žirnių ir rapsų. Auginau panašiai kaip vasarinius, nieko per daug nekeičiau, gal mikrikų daugiau pavaišinau, o daugiau nieko kitaip nei vasariniams.

Na ka nesenai gryzau šiandien iš zzoom miežiu, dregme matuoklis rodė 15,4 . Derlius ka aš žinau grudai smulkus, auginta intensyviai, sėta buvo po ž.kviečiu. Sunku su akuotais sukovot dorojant.Tikejaus geriau nes i bunkeri byra daug bet smulkus matyt sausra pasidarbavo. Na ryt bandysiu kita lauka kur pasėti buvo po rapsu,jie geriau atrode

Na ka nesenai gryzau šiandien iš zzoom miežiu, dregme matuoklis rodė 15,4 . Derlius ka aš žinau grudai smulkus, auginta intensyviai, sėta buvo po ž.kviečiu. Sunku su akuotais sukovot dorojant.Tikejaus geriau nes i bunkeri byra daug bet smulkus matyt sausra pasidarbavo. Na ryt bandysiu kita lauka kur pasėti buvo po rapsu,jie geriau atrode

Tai kiek byrėjo?  :icon-mrgreen:

Siemet daug pas ka Zoom gulejo kaip patalas ir gan anskti sugule, todel nemanau, kad tokiuose laukuose galejo uzaugti stambus grudai. Palaukit kai vasarinius miezius kulsit pamatysit kad derlius per puse mazesnis tada vel prisiminsit zieminius miezius :)

nemanau kad bus per pus mažesnis derlius vasarinių miežių. Šitas lietus grūdų stambumui labai padėjo. Jei azoto atiduota, tai grūdas pasisotins. Ir net vietomis jau vasariniai miežiai išvirto, nors reguliuoti du kartus..

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti