Jump to content

Presas "METAL-FACH", Z-562


gediminaske

Recommended Posts

Dar vienas klausimas pas mus tepimas buvo nustatytas ant 6 bet ziuriu kad gal kiek per daug pila ant tu grandiniu nei reikia tai kiek pas jus nustatyta?

Dabar gerai nepamenu, bet ten nieko nereguliavome. As tepalo nepilu pilno bakelio, ipilu trecdali. Nes nera reikalo daug pilti kai grandines ir taip visos tepaluotos buna. Tepalui pasibaigus palaukiu kol grandines nusauses, kazkur po 70 ruolonu, tada vel ipilu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • Atsakymai 60
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

trecia skyle nuo apacios. Bet pas mus troselis pailgintas (is varztu), tai pas tave gali buti nuo apacios antra- trecia skyle. Stoju priklausomai nuo situacijos. Jei pradalge nera stora, tai likus keliems metrams nestoju ir pabaigiu rinkti. O siaip tai sucypus "kompui" iskart sustojame.

Dar klausimas su kardanu ta kardano dalis kur yra nukerpamas varstas turi but prie traktoriaus ar prie preso? Skambinau i specagra sakau uzklausiu del automatinio tinkliuko padavimo man pasake kad uz dalis 11 000lt be pvm plius dar reikia kad atvaziuotu is lenkijos specelistas :eusa-doh:

Pas mus tai nukerpamo varzto apsauga yra prie preso. Jau lenkai automatini padavima sukonstravo? pagirtina

Kas tas automatinis tinkliuko padavimas?Ar kas turit su smulkinimo peiliais šį presą?Jei turit,tai kaip eina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sveiki. Ar jum nera bedos su tinkliuko padavimu? Pas mane tai tokia ten beda yra. Zodziu reikia kiekviena karta lipti is traktoriaus kai rulis buna pilnas ir patraukus virve tinkliuko padavimo iskart reikia prilaikyt tinkliuko rulona kad jis issitemtu per visa sieno rulona,kitaip tik ant vidurio apvaro,sonai buna neapsukti. Buvau tinkliuko ruli imetes i ta lovi grynai,bet tada praslysta ir nepaduoda isvis tinkliuko...gal galit patart kas ten ne taip su situo lenku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pas mane buvo ta pati beda,nepasukdavo kai patemdavau virvute. Viskas pasitaise priverzus plasmasini rata(nezinau kaip kitaip pavadint) prie jo prispaudi gumini ratuka kai patempi sniura .Dabar dedu pilna ruli tikliko ir dar uzdedu ta metalini vamzdi,suk be problemu.

patikek, kas tik nedaryta tam metalo lauzui. jei uzeina nepaduoda, jei paduoda tai ant pirmo volo apvinioja, jei paduoda ir neapvinioja ant voliuko tai 90 % kad nenukirps. nesvarbu kad viskas sutepta, isvalyta, priziureta, pagalasta... bet uz tokia kaina jau atidirbo kelis kartus.susukes jau apie 10000.ant sieno ir siaudu bedu daug maziau.i nesiskuskit kad prasti presai, jei neskubi ir protingai dirbi tai suspaudzia taip, kad smaigo net neikisa su frontaliniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo ta pati beda,nepasukdavo kai patemdavau virvute. Viskas pasitaise priverzus plasmasini rata(nezinau kaip kitaip pavadint) prie jo prispaudi gumini ratuka kai patempi sniura .Dabar dedu pilna ruli tikliko ir dar uzdedu ta metalini vamzdi,suk be problemu.

tai tu paverziai ta plasmasini rata po tuo dangciu kur atsidarai sone ane? pas mane tas tai nebuksuoja, buosuoja kur grynai prese eina tinkliukas tarp metalinio ir guminio volo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ar jum nera bedos su tinkliuko padavimu? Pas mane tai tokia ten beda yra. Zodziu reikia kiekviena karta lipti is traktoriaus kai rulis buna pilnas ir patraukus virve tinkliuko padavimo iskart reikia prilaikyt tinkliuko rulona kad jis issitemtu per visa sieno rulona,kitaip tik ant vidurio apvaro,sonai buna neapsukti. Buvau tinkliuko ruli imetes i ta lovi grynai,bet tada praslysta ir nepaduoda isvis tinkliuko...gal galit patart kas ten ne taip su situo lenku

Baigesi bedos idejus platesni tinkleli. Ir reikia pasidaryti kelis variantus tinkliuko stabdziu (stangu), lengvesniu, sunkesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...