Jump to content

Braškės


gediminaske

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

nesu savo nuosavo turejas bet esu priziurejas puse hektaro braskiu.tai ka galiu pasakyt darbo prie ju yra nemazai. kaip planuoji augint ant pleveles ar ant grynos zemes? patarcia ant pleveles ir uoga skanesne ir ravet nereik tik terpazius su zoliapjove perlekt.plevele patarcia pralaidzia vandeniui agro juoda,yra senukuose plasmasines spiceliai braskems bet pats pirkau tai nekas antri metai o jau plysiu pylna,kas dar zek ka but galimybe laistit but bo jai sausas pavasaris bus negerai prades dziut.na da kas domis parasyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai patys namie augini (savo ukije) seip zadu ant pleveles, tik nemaciau pasvalyje niekur pirkt...zadu isiveist apie 0,5ha.. kaip papildomas pajamu saltinis man tiek pakaks, kadangi darbo tikrai nebijau, tai meginsiu. o del laistymo kad ir toki plotą problemų manau tikrai nebus :eusa-think: domina mane seip viskas apie ju auginima... o seip koks buna vidutinis derlius is hektaro? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu del save biski pasisodines bet ir taip neparagauju svetur isvykes dirbu.nu o tas derlius net nezinau nuo daug ko priklauso pradziai nuo braskiu veisles antra nuo prieziuros dar nuo zemes vandens. i lysves patarcia pylt durpes braske meksta rukscia dirva.o seip neskaiciavau kiek ten gaunas to derliaus.dar mes klodavom terpazius siaudais tai dregme jie gerai laiko ir zole neauga taip greit.a da patarcia agrodangos pasirupit ji daded derliaus ir ji pagreitina bo negauna nusalt ziedai ir visad silta greiciau susydi.mes dengdavom tik sniegas nutirpsta ir klojam.nera toli misku kur zadi sodyt braskes?sernai meksta po plevele paknist pajieskot visokio gyvascio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na miskas praktiskai uz 100m bus nuo tos vietos kur sodinsiu :eusa-shifty: bet sernu tai ir su žiburiu nerastum ten :eusa-snooty: nu bet visvien is ha buna kokios 10t uogu? aisku as kalbu ne apie pirmus metus auginimo... veisles tai SengaSengana, Honeyone ,... laistymas no problem man :eusa-dance: o dirva gerai itresta pernai ir uzpernai meslu. pernai augo mieziai, siemet auga zirniai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na miskas praktiskai uz 100m bus nuo tos vietos kur sodinsiu :eusa-shifty: bet sernu tai ir su žiburiu nerastum ten :eusa-snooty: nu bet visvien is ha buna kokios 10t uogu? aisku as kalbu ne apie pirmus metus auginimo... veisles tai SengaSengana, Honeyone ,... laistymas no problem man :eusa-dance: o dirva gerai itresta pernai ir uzpernai meslu. pernai augo mieziai, siemet auga zirniai...

pas mus ir nebuvo matyt sernu bet atsirado kai nereikejo.mes drata tempem ir veliaveliu priraisiojom padejo.nu manau turetu buti ir daugiau.bo budavo po 500kg priskydavom is 0.5h per skinima.pirmi metai tai mazai bun nu sau per akis da kaimynam uzteks :D geros veisles pas mus buvo lietuviskos pamenu venta ir dar kazkokiatik ta antra ant svorio netikus uogos dideles saldzios o lengvos.nu jai zirniai sernu neprisauke tai tikrai ju ten nera bo i juos jie aina keliais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, mes auginame 1,5 hektaro braškių, 1 hektara turim honey ir 0,5 senga sengana, tai labiau patariu augint honey, nes jos tvirtesnes ir tinka prekybai, o senga sengana tai labai greitai tyzta, iš hektaro daugiau 5 tonų gali nesitikėt, kad ir kiek treštum, jei nori pardavinėt ir baudos negaut turgui, turi turėt sanitarinę knygelę, ūkio yregistravimo pažymėjimą ir lapą iš žemėtvarkos skyriaus, kuriame būtų parašyta kad augini braškes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...