Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Nzt statytinis, isvadu prisipirkes o tos atsisede baksnoja i zemelapi skanius kasnelius, papuole ir musu valdos i tai, o 2012 pasikeitus istatymam pradejau tvarkytis tuos tuscius trichektarius, atverciau kortas. karves ganom aplink jei nenupirke butume dalina per puse laukus, tuo ir pasinaudojo anas ale verslinykas, o kaimynai irgi lauke kasnelio, isvare per visus galus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors iš forumiečių yra iš rokiškio rajono ir galėtų truputi apšviesti kokia ten situacija su žemės nuoma ar pirkimu. Žodžiu, situacija tokia: kolegė turi žemės sklypą  Rokiškio raj, Obelių sen. Kalnočių kaime, kurio plotas 4,77 ha ir iškurių 3,26ha dirbamos, 1,13 ha miško ir kt. Našumo balas 35,5. Kadangi ji jau senyvo amžiaus prašė pasidomėt ar yra ten aktyviai ūkininkaujančių ūkininkų kurie norėtų išsinuomot ar įsigyt šį sklypą? Kokios ten iš viso kainos vaikšto? Pats esu iš Radviliškio raj., todėl nelabai įsivaizduoju kokia ten situacija. Beje, žemė šiuo metu nebuvo dirbama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors iš forumiečių yra iš rokiškio rajono ir galėtų truputi apšviesti kokia ten situacija su žemės nuoma ar pirkimu. Žodžiu, situacija tokia: kolegė turi žemės sklypą  Rokiškio raj, Obelių sen. Kalnočių kaime, kurio plotas 4,77 ha ir iškurių 3,26ha dirbamos, 1,13 ha miško ir kt. Našumo balas 35,5. Kadangi ji jau senyvo amžiaus prašė pasidomėt ar yra ten aktyviai ūkininkaujančių ūkininkų kurie norėtų išsinuomot ar įsigyt šį sklypą? Kokios ten iš viso kainos vaikšto? Pats esu iš Radviliškio raj., todėl nelabai įsivaizduoju kokia ten situacija. Beje, žemė šiuo metu nebuvo dirbama.

 

Gal pirma tegul nuvažiuoja pažiūrėti kokioje vietoje ir kaip atrodo ta žemė. Gal ten koks krantas ar dar kas. Ir kartu pasižvalgysite, kas aplink ūkininkauja bei turėsite galimybe pasiūlyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzt statytinis, isvadu prisipirkes o tos atsisede baksnoja i zemelapi skanius kasnelius, papuole ir musu valdos i tai, o 2012 pasikeitus istatymam pradejau tvarkytis tuos tuscius trichektarius, atverciau kortas. karves ganom aplink jei nenupirke butume dalina per puse laukus, tuo ir pasinaudojo anas ale verslinykas, o kaimynai irgi lauke kasnelio, isvare per visus galus.

Gyveni mokynies ir .... lieki turtingas turėdamas savos dešimties ha dydžio zemės plotą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra 

 

Gal kas nors iš forumiečių yra iš rokiškio rajono ir galėtų truputi apšviesti kokia ten situacija su žemės nuoma ar pirkimu. Žodžiu, situacija tokia: kolegė turi žemės sklypą  Rokiškio raj, Obelių sen. Kalnočių kaime, kurio plotas 4,77 ha ir iškurių 3,26ha dirbamos, 1,13 ha miško ir kt. Našumo balas 35,5. Kadangi ji jau senyvo amžiaus prašė pasidomėt ar yra ten aktyviai ūkininkaujančių ūkininkų kurie norėtų išsinuomot ar įsigyt šį sklypą? Kokios ten iš viso kainos vaikšto? Pats esu iš Radviliškio raj., todėl nelabai įsivaizduoju kokia ten situacija. Beje, žemė šiuo metu nebuvo dirbama.

yra žemdirbių yra tam krašte, jei norėsi nupirks tikrai, bet kaina nebus didelė, vietos ten kalnuotos, o našumas mažas. Neteko girdėti kad kas brangiau parduotų nei 2000 už ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ot bus juokinga kai ukrainiečiai pasitelkę modernias technologijas užvers  pasaulį pigiais grūdais ir kai subyrės ES,kad taip bus čia ir durniui aišku.Vą tada kurie prisipirko brangiai žemės verks kruvinom ašarom.Žinau,kad mano adresu pasipils priekaištai,bet prieš tai gal pasiskaitykit apie ukrainiečių planus.Rusai tai pat nesnaudžia,iš grūdų importuotojos tapo eksportuotoja,jei gaspadoriškai pradės tvarkytis savo derlingose platybėse,mes su savo grūdais galėsim lyst į užpečkį,tad drąskykitės,dirbtinai kelkit žemės kainas,beje kainas sukelia patys ūkininkai,o ne savininkai,nes visada atsiranda gobšuolių kuriems vis negana ir dirbtinai kelia kainą,kad tik kaimynas nenupirktų,nors greit tam gobšuoliui bus tos žemės 1x2 sočiai.

 

 Kalbat be logikos.. nusiklabat, teiginiai be faktų tai tuščios kalbos..

   Jai ukrainiečiai pasitelks modernias technologijas tai kokiu būdu tas grūdas bus pigus ? Jai tamsta apsiskaitęs ukrainos klausimais tai gal žinot kiek tos žemės jiems liko ? Jau senai ie gali žemę pardavinėt užsieniečiams ir pirmas klientas buvo kinija įsigydama 10% dirbamos ukrainos žemės,  kiek europiečiai nupirkę reiktų paklaust ? Tai didelė valstybė be žemės, be ateities, nes pelnas važiuoja į Aziją ir Europą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiniečių sutartis 50metu nuoma,kurios didzioji dalis rusų rankose,ukrainoje žemė Šiuo metu kainuoja apie 4 St e,bet ten su minimaliomis investicijomis kulia apie 4tonus,taip kad potencialo padvigubėti,kaip minimum turi,nepamirskim,kokia ten žemė,kokie plotai,plius nėra akmenų ir lyguma kaip jūroj,zinoma,kol neramu ten ir tebevyksta karas niekas neinvestuos,bet vertinant ateitį visko gali nutikti,kiekvieno asmeniniai pinigai ir visi sprendžia asmeniškai,reikia čia jiems tos žemės mūsų lietuveleje ar ne,vieni išloš,kiti pralos,visada taip būna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau pasiulyma 10ha po 5 stukes nezinau ka daryti,pas mus zemes geros mazdaug tiek ir kainuoja.Gal ta Ukraina taip greitai neuzpildys rinkos. :icon-mrgreen:

pirk jei tik galimybes yra, gal kitos progos nebus, o cia apie rusija ar ukraina visko klausant kaip bus ar ne bus tad geriau net nedirbt o laukti kol bus blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau pasiulyma 10ha po 5 stukes nezinau ka daryti,pas mus zemes geros mazdaug tiek ir kainuoja.Gal ta Ukraina taip greitai neuzpildys rinkos. :icon-mrgreen:

jei turi euru tai ir pirk o jei neturi pakankamai pasiskolink --- eurus uzdirbsi  o zemes ,jei praleisi sansa, nebenusipirksi   -- negalvok apie rusija ar ukraina galvok kas  siuo metu tau geriausia  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiniečių sutartis 50metu nuoma,kurios didzioji dalis rusų rankose,ukrainoje žemė Šiuo metu kainuoja apie 4 St e,bet ten su minimaliomis investicijomis kulia apie 4tonus,taip kad potencialo padvigubėti,kaip minimum turi,nepamirskim,kokia ten žemė,kokie plotai,plius nėra akmenų ir lyguma kaip jūroj,zinoma,kol neramu ten ir tebevyksta karas niekas neinvestuos,bet vertinant ateitį visko gali nutikti,kiekvieno asmeniniai pinigai ir visi sprendžia asmeniškai,reikia čia jiems tos žemės mūsų lietuveleje ar ne,vieni išloš,kiti pralos,visada taip būna

skaičiau,kad ukrainiečiai žada artimiausiu metu patrigubint derlius.Mano tėvas tarnavo sovietinėj armijoj ukrainoje,pasakojo kokia ten derlinga žemė,kokie milžiniški plotai,tai ne mūsų šūdgabaliai,ten laukai kaip jūra,nesimato galo.O kaip bus ateityje,tik dievas težino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas tave kraste nera danu? tie iskart paims suzinoje... jei yra galimybes siulyciau nesnaust, gal dar ir derybos kiek iseis, visgi kaledos.. :icon-rolleyes:

pas danus įdomi situacija,prieš tris dienas draugelis gryžo is danijos ir sako žinai kiek pas danus kainuoja šiandien žeme,na galvoju jei prieš kokius 5metus kainavo apie 20tukst,tai turetu but jau gerokai virš 20,o tas sako ne,10-12 t.eur,galvok kaip nori,teisybe ar ne,bet žmogus rimtas,tikrai netikiu kad melavo,tai ar nebus pas mus panašiai? Ir dar kad danai ieško kuom galetu pakeist grudines kulturas,nes tai jau tipo nueinantis verslas  :icon-geek: ka manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau Lietuvoje užsieniečiai žemės neperka ir šiaip kratosi visų verslu čia po truputį,zinoma pavienių atvejų yra,bet visumoje traukiasi iš čia,nepatinka jiems investuoti pinigus i nežinia,pas mus yra 1000ha pardavinėjamas keletą metų,tikintis užsieniečių,db jau bando mažais ploteliais vietiniams iskaisioti,o tos peštynės pačių ūkininkų labai kelia kainas,cia faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas danus įdomi situacija,prieš tris dienas draugelis gryžo is danijos ir sako žinai kiek pas danus kainuoja šiandien žeme,na galvoju jei prieš kokius 5metus kainavo apie 20tukst,tai turetu but jau gerokai virš 20,o tas sako ne,10-12 t.eur,galvok kaip nori,teisybe ar ne,bet žmogus rimtas,tikrai netikiu kad melavo,tai ar nebus pas mus panašiai? Ir dar kad danai ieško kuom galetu pakeist grudines kulturas,nes tai jau tipo nueinantis verslas  :icon-geek: ka manot?

as po 6000 nupirkes dziaugiuos, lietuvos apacioj po 2000 spiriojasi pirkt... negali buti taspac variantas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas danus įdomi situacija,prieš tris dienas draugelis gryžo is danijos ir sako žinai kiek pas danus kainuoja šiandien žeme,na galvoju jei prieš kokius 5metus kainavo apie 20tukst,tai turetu but jau gerokai virš 20,o tas sako ne,10-12 t.eur,galvok kaip nori,teisybe ar ne,bet žmogus rimtas,tikrai netikiu kad melavo,tai ar nebus pas mus panašiai? Ir dar kad danai ieško kuom galetu pakeist grudines kulturas,nes tai jau tipo nueinantis verslas  :icon-geek: ka manot?

Be grudu planeta neisgyvens,tas verslas nueina bet vel tuoj sugrys,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai po nepriklausomybės pradėjau ūkininkaut pastoviai buvo sakoma,kad žū turi dideles perspektyvas,nes planetoje gyventojų daugėja ir maisto bus trūkumas.Praėjo jau 25m,bet to trūkumo nematau,tik perteklių,užteko rusijai įvest sankcijas ir pieno nebėra kur dėt.Panaikino kvotas, vakariečiai pradėjo smarkiai didint gamybą,pieno vėl nėra kur dėt.Aš nebetikiu niekuo,bus kaip bus,brangiai prisipirkę žemių gal išloš,o gal ir praloš,to nežino niekas.Buvo kalbama,kad pieno kvotos bus didžiulis turtas,žmonės jas pirko,sukišo tūkstančius,ir kas iš jų dabar liko?Arba dar vienas variantas su nekilnojamo turto burbulu,žmonės ėmė paskolas pirko butus už šimtus tūkstančių,užėjo krizė neteko darbų,bankai iš nemokių klientų atėmė būstus.Aš turiu miestelyje namą kuriame negyvenu,tai per tą burbulą man siūlė 100000lt,jo nepardaviau nes galvojau jame susiremontavęs gyventi,bet pasikeitus planams po kelerių metų nutariau jį parduot,visiems užkliuvo senas stogas,davė daugiausia 50000lt,bet kai reikėjo pirkt pirkėjų neatsirado.Pernai pakeičiau stogą,sukainavo 6000e ir dabar man už tą namą duoda daugiausia 15000e,ir dabar su tuo namu esu gilioje bačkoj.Kad taip nebūtų ir su žeme,šiuo metu aš jos brangiai nežadu pirkt,paskutinį kartą pirkau 2013,mokėjau po 7000lt ha daugiau nežadu mokėt ir dabar,už kelių metų kai subyrės ES,kai neliks išmokų pigios žemės bus sočiai.O kad subyrės,čia tik trumpo laikotarpio klausimas,visos imperijos visada sugriūva,buvo tokia galinga TSRS,kas galėjo pagalvot,kad ji sugrius,tad neturėkit naivių iliuzijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai po nepriklausomybės pradėjau ūkininkaut pastoviai buvo sakoma,kad žū turi dideles perspektyvas,nes planetoje gyventojų daugėja ir maisto bus trūkumas.Praėjo jau 25m,bet to trūkumo nematau,tik perteklių,užteko rusijai įvest sankcijas ir pieno nebėra kur dėt.Panaikino kvotas, vakariečiai pradėjo smarkiai didint gamybą,pieno vėl nėra kur dėt.Aš nebetikiu niekuo,bus kaip bus,brangiai prisipirkę žemių gal išloš,o gal ir praloš,to nežino niekas.Buvo kalbama,kad pieno kvotos bus didžiulis turtas,žmonės jas pirko,sukišo tūkstančius,ir kas iš jų dabar liko?Arba dar vienas variantas su nekilnojamo turto burbulu,žmonės ėmė paskolas pirko butus už šimtus tūkstančių,užėjo krizė neteko darbų,bankai iš nemokių klientų atėmė būstus.Aš turiu miestelyje namą kuriame negyvenu,tai per tą burbulą man siūlė 100000lt,jo nepardaviau nes galvojau jame susiremontavęs gyventi,bet pasikeitus planams po kelerių metų nutariau jį parduot,visiems užkliuvo senas stogas,davė daugiausia 50000lt,bet kai reikėjo pirkt pirkėjų neatsirado.Pernai pakeičiau stogą,sukainavo 6000e ir dabar man už tą namą duoda daugiausia 15000e,ir dabar su tuo namu esu gilioje bačkoj.Kad taip nebūtų ir su žeme,šiuo metu aš jos brangiai nežadu pirkt,paskutinį kartą pirkau 2013,mokėjau po 7000lt ha daugiau nežadu mokėt ir dabar,už kelių metų kai subyrės ES,kai neliks išmokų pigios žemės bus sočiai.O kad subyrės,čia tik trumpo laikotarpio klausimas,visos imperijos visada sugriūva,buvo tokia galinga TSRS,kas galėjo pagalvot,kad ji sugrius,tad neturėkit naivių iliuzijų.

nu karve yra tavo žodziuose tiesos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...