Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 25 minutes , edviuks pranešimas:

Valstybine ok . O kaip su elementariu zmogumi ? Tokioje pacioje situacijoje esu . Nuoma galioja dar 4 metus . Zeme nupirkt nori kaimynas . Tai idomu, ar ta mano nuoma galios be jokio nutraukimo dar tuos 4 metus su nauju savininku, ar panorejas nutrauks jis ja . Ir aplamai, ar tokia teise nutraukimui turi jis . 

Jei dar neregistravai tai registruok registru centre nuomos sutarti. Jei registruota tai nuoma nutraukt gali visada, bet kompensacija sumoket tures, jei i teisma kreipsiesi. Civilinis kodeksas viska apibrezia. O teisme reikia irodyti pajamas, bet cia nelabai sudetinga. 

Nieks tau nieko nenutrauks, nebent ikalbinejimams pasiduosi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-21 at 12:32, edviuks pranešimas:

Kompensacija uz tuos metus kiek buvo nuoma sudaryta ? :)  nuoma registruota rc .  

O ir dar, nuomos sutartyje irasytas punktas jog nuomotojas, neturi teises parduoti zemes nuomos laikotarpiu . 

Jeigu punktas nesamoningas tai jis negalios. Negali sutartyje uždrausti parduoti žemę. Ta prasme drausti gali viską, bet tai niekinis dalykas. Su pardavimu pereina įsipareigojimai ir tiek.

Sutarties nutraukimas galimas dėl nedirbimo žemės arba nemokant nuomos pinigų ilgiau nei 3 mėnesiai nuo termino. Visa kita nutraukimas nebent kitos pusės noru kas įpareigoja kompensuoti visą sutarties laikotarpį.

Civilinis kodeksas. Pasiieškokit google. Bus papraščiau  gyvent ;)

Kas dėl žemės kainų, tai Lazdijų rajone šiais metais perkasi prastokai ta žemė, nes manau, kad mes labiausia ir nukentėjom nuo sausros.

Tai žemės kaina nesumažės, bet gal nedidės taip sparčiai.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 3 valandų, tadasjo pranešimas:

Yra pasiulymas pirkt zemes bei kartu ir sena nebegyvenama sodyba. Sodyba turi adresa, bet nei elektros nei zmogaus ten senai nebuve. Teke gal kam su tokia situacija buve susidurt, galvoju ar nebus kokiu mokesciu papildomu ar kokiu neaiskumu paskui man su ta sodyba.

Tai kad pilna tu nugriautu,su zeme sulygintu sodybu,nebent pinigu daug nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tadasjo pranešimas:

Yra pasiulymas pirkt zemes bei kartu ir sena nebegyvenama sodyba. Sodyba turi adresa, bet nei elektros nei zmogaus ten senai nebuve. Teke gal kam su tokia situacija buve susidurt, galvoju ar nebus kokiu mokesciu papildomu ar kokiu neaiskumu paskui man su ta sodyba.

Mano rajone už tokias negyvenamas sodybas reikia mokėti mokestį už šiukšlių išvežimą. Jei niekas negyvena skaičiuoja už 1 asmenį. Pristačius pažymą iš seniunijos, kad nėra elektros ir niekas negyvena nuolaida 50proc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, kubas pranešimas:

Mano rajone už tokias negyvenamas sodybas reikia mokėti mokestį už šiukšlių išvežimą. Jei niekas negyvena skaičiuoja už 1 asmenį. Pristačius pažymą iš seniunijos, kad nėra elektros ir niekas negyvena nuolaida 50proc.

Pas mus ir buvo situacija tokia su sodyba. Paskaiciavo mokescius uz siuksles nors namas visai negyvenamas. Sake net jei butu vien tik pamatai ir tai 5€ reiktu moket :D tai per 4 dienas nugriovem. ir lauke lengviau dirbt kai aplint sodyba sukiotis nebereik nes vidury buvo :) aisku kainavo isregistravimai visi, geodezinius reikejo perdaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, axe pranešimas:

Manau cia ir Lietuvos teismu uztektu uz tokias nesamones

Lietuvos teismai nieko neišspręs.Užvakar dėl tokio atvejo vykau į savivaldybę aiškintis.Tai tiesiai šviesiai pasakė,kad gali bylinėtis bet nieko nepeši,nes ne tokie gudručiai bylinėjosi ir nieko nelaimėjo.Ir aš patikėjau nes matau ,kad Lietuvoje,o tiksliau bananų respublikoje teisingumas yra perkamas.Ramiai susimokėjau už pamatus 112e nes buvo ,,skola'' už praėjusius metus ir toliau lauksiu mūsų mielosios valdžios siurprizų.Nebūčiau tiek daug investavęs į ūkį maučiau iš tos šiknaskylės vadinamos Lietuva net neatsisukdamas.Man ne tų 112 eurų gaila,beje juos geriau kažkam prasmingai paaukočiau,man gaila,kad Lietuva nusirito iki to,kad valdininkas žiūri į mane iš aukšto,vos durnium nevadina ir sako,kad aš turiu mokėt,nes toks savivaldybės sprendimas.Sakau-priims savivaldybė sprendimą,kad reikia mokėt už orą ir turėsim mokėt.Žiūrėkit,NMA vadovą teismas grąžino atgal į pareigas ir kompensaciją jam mokėsim męs mokesčių mokėtojai.Vienu žodžiu kur bepažvelgi vienos nesąmonės,o aukšti politikai su magnolija priešakyje sako,kad Lietuva teisinė valstybė.Tfu....vemt verčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-05 at 18:09, tadasjo pranešimas:

Yra pasiulymas pirkt zemes bei kartu ir sena nebegyvenama sodyba. Sodyba turi adresa, bet nei elektros nei zmogaus ten senai nebuve. Teke gal kam su tokia situacija buve susidurt, galvoju ar nebus kokiu mokesciu papildomu ar kokiu neaiskumu paskui man su ta sodyba.

jeigu ji įregistruota registrų centre gali tekt mokėt už šiukšlių ,,išvežimą'',tik neaišku kokia tvarka jūsų savivaldybėje.Pas mus tai reikia mokėt ir jau 6m kaip aš kovoju su valdžiagyviais dėl to ,,išvežimo''.O pirkau žemę kartu su sodyba,nors tos sodybos tik namo pamatai ir lauko virtuvė belikę.Norėjau išregistruot ką man valdžiagyviai pastoviai siūlė,bet ne taip paprasta.Reikia nugriaut pamatus,o tai sunkus variantas,nes viską reikėtų daryti rankomis.Viskas labai apžėlę,pilna senų rastų,lentų su vinimis,su traktoriu baugu važiuot,reikėtų vikšrinio.Matininkas turi perdaryt matavimus,sudaryt bylą ir visa tai kainuoja ne keli eurai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Jautis89 pranešimas:

jeigu ji įregistruota registrų centre gali tekt mokėt už šiukšlių ,,išvežimą'',tik neaišku kokia tvarka jūsų savivaldybėje.Pas mus tai reikia mokėt ir jau 6m kaip aš kovoju su valdžiagyviais dėl to ,,išvežimo''.O pirkau žemę kartu su sodyba,nors tos sodybos tik namo pamatai ir lauko virtuvė belikę.Norėjau išregistruot ką man valdžiagyviai pastoviai siūlė,bet ne taip paprasta.Reikia nugriaut pamatus,o tai sunkus variantas,nes viską reikėtų daryti rankomis.Viskas labai apžėlę,pilna senų rastų,lentų su vinimis,su traktoriu baugu važiuot,reikėtų vikšrinio.Matininkas turi perdaryt matavimus,sudaryt bylą ir visa tai kainuoja ne keli eurai.

Kas liecia siuksles tai cia tikrai mafija veikia ,valdzia papirkta kad atiminetu pinigus is visu o jie ten kazkaip dalijasi.Tikrai abidna konteineriu ne kvapo o moketi turi.Manau kad jei kazkas rimtai imtusi bilinetis,aisku ne musu teismuose,laimetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Jautis89 pranešimas:

Lietuvos teismai nieko neišspręs.Užvakar dėl tokio atvejo vykau į savivaldybę aiškintis.Tai tiesiai šviesiai pasakė,kad gali bylinėtis bet nieko nepeši,nes ne tokie gudručiai bylinėjosi ir nieko nelaimėjo.Ir aš patikėjau nes matau ,kad Lietuvoje,o tiksliau bananų respublikoje teisingumas yra perkamas.Ramiai susimokėjau už pamatus 112e nes buvo ,,skola'' už praėjusius metus ir toliau lauksiu mūsų mielosios valdžios siurprizų.Nebūčiau tiek daug investavęs į ūkį maučiau iš tos šiknaskylės vadinamos Lietuva net neatsisukdamas.Man ne tų 112 eurų gaila,beje juos geriau kažkam prasmingai paaukočiau,man gaila,kad Lietuva nusirito iki to,kad valdininkas žiūri į mane iš aukšto,vos durnium nevadina ir sako,kad aš turiu mokėt,nes toks savivaldybės sprendimas.Sakau-priims savivaldybė sprendimą,kad reikia mokėt už orą ir turėsim mokėt.Žiūrėkit,NMA vadovą teismas grąžino atgal į pareigas ir kompensaciją jam mokėsim męs mokesčių mokėtojai.Vienu žodžiu kur bepažvelgi vienos nesąmonės,o aukšti politikai su magnolija priešakyje sako,kad Lietuva teisinė valstybė.Tfu....vemt verčia.

Jaunimas isvaziuoja ne del to kad materialine padetis bloga o del to kad nebera jokios pagarbos dirbanciam ir norinciam kazka nuveikti, vien issityciojimai pagrysti istatymais.

Sory, nukrypom nuo temos bet sirdis kraujuoja.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...