Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, grazbek pranešimas:

Geriausia rasti ta paveldėtoja kuris laidojo nes jeigu praleisti paveldejimo terminwi teisėjas gali ir neatstatyti jo jei nematys ryšio dėl ko taip turi daryti.tvarkytis apsimoka visada nes už rankučiu vedžiojimas irgi paslauga yra.darbas marudnas turėjau viena atveji du metus per teismus vaikščiojau kol visus terminus atstatėme skolas padengeme ir taip toliau....... . Žiema turint laisvo laiko kodėl nepabandžius tik su paveldetajais reikia tinkama sutarti pasidaryti kad sutvarkius dokumentu ant ledo nepaliktu.

Arba nuo 2020m si zeme taps valdiska ir nuomotis is valstybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, grazbek pranešimas:

Kai ji taps valdiška pigesnė ji tikrai netaps.o ir patapus valdiška gali atsidurti tarp tu dešimties tūkstančiu ha kuriems dar yra išvadu.nes tai pigiausias būdas po kol kas žemės isigijimo.

Be to ir nuoma valdiškos žemės nuo šiemet pradėjo kandžiotis.

nezinau kiek jum paskaicuota man praaitais ir siais metais hektaras iseina 22e ilgalaikes nuomos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , JCB pranešimas:

Zali plotai asmeninis, jeigu ju niekas nesusitvarkys- neatsiras kam skirta buvo, perims i laisva valstybine, taip turetu buti.

Vietinis ta zale fona pries  3metus ale issinuomavo is valstybes darė geodezinius. Nors puikiai zino jog mes ta zeme ysavimo, išvalem  krumus, priarem iki krastu. Keliuka išnaikinom. Ir nunese 3,25ha tai ydomu ar ymanoma.kazkaip jy periimti. Ar gal ymanoma  atsukelti nuosava žemę is kitos to pacio rajono vietos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Aralyys pranešimas:

Ieškoti išvados ir ja padengti tą plota. Kol ilgalaikei neisnuomavo nes tada jau pamiršti galesit. Pamoka kol neturi dokumentų nėra ko tvarkyti žemės.

Logiska. Uosve prieš kokia 15m pradejo po bisky valyti nepagalvojo kad ysoks  pazystamas  tukstantinis.  Kur kreiptis? Kokios išvados? Esu pakankamai zales situos reikaluos.  Atsikelciau tevu žemę y čia .nes tevu man uz 10km o sita man uz. Kilometro nuo namų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Amber pranešimas:

Vietinis ta zale fona pries  3metus ale issinuomavo is valstybes darė geodezinius. Nors puikiai zino jog mes ta zeme ysavimo, išvalem  krumus, priarem iki krastu. Keliuka išnaikinom. Ir nunese 3,25ha tai ydomu ar ymanoma.kazkaip jy periimti. Ar gal ymanoma  atsukelti nuosava žemę is kitos to pacio rajono vietos?

Jei dare geodezinius, greiciausiai jau ilgalaike padaryta, saukstai po pietu, zodziu turi issiaiskint kokioj stadijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...