Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

On 2017-10-23 at 11:15, Išradėjas pranešimas:

Ar avansa esi kazkaip uzfiksaves? pagal pasirasyta sutarti,pavedimas i saskaita,rastelis ,ar dar kas nors?Kazkas paveldes mirusios turta ir teks kazkaip irodineti (gal liudininku yra)kad sumokejes pradini inasa.Paveldetojas kartu su turtu paveldi ir mirusio isipareigojimus.

Iš kitos sąskaitos darem sąskaitos papildymas , jokių sutarčių nesudarinejam, nes nebūdavo problemų kad gali kas perpirkti brangiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ukdavidas pranešimas:

Iš kitos sąskaitos darem sąskaitos papildymas , jokių sutarčių nesudarinejam, nes nebūdavo problemų kad gali kas perpirkti brangiau

Na tai su pavedimo kopija ieskok paveldetoju ir isaiskink kad tai avansas uz parduodama zeme,arba geras advokatas yrodys kas kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

chebryte turiu toki klausima  man siulo pirkti zeme kure dirbu jau  10 metu   kurios as nedeklaravau nei  mokejau jei nuomuos nes ji nezinojo kur ta zeme buvo juos o pries tai je deklaravos pati savininke bet ji numire ir atiteko mergicai  na as jei pasiuliau savo kaina ji nesutinka ir mane pradejo gasdinti kad paduos i teisma kad nemokejau jai nuomos ta desimt metu bet da syki pasikartuosiu jokiu dokumentu neturejau jie priestai patys deklaravos kol gyvi buvo gal buvo kam toke situacije

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , pukotukas pranešimas:

chebryte turiu toki klausima  man siulo pirkti zeme kure dirbu jau  10 metu   kurios as nedeklaravau nei  mokejau jei nuomuos nes ji nezinojo kur ta zeme buvo juos o pries tai je deklaravos pati savininke bet ji numire ir atiteko mergicai  na as jei pasiuliau savo kaina ji nesutinka ir mane pradejo gasdinti kad paduos i teisma kad nemokejau jai nuomos ta desimt metu bet da syki pasikartuosiu jokiu dokumentu neturejau jie priestai patys deklaravos kol gyvi buvo gal buvo kam toke situacije

jokiu irodymu neturi, o jei patys nedirbo ir deklaravo, pazeidimas taip pat. Pasiusk toli ir ramu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Remse pranešimas:

jokiu irodymu neturi, o jei patys nedirbo ir deklaravo, pazeidimas taip pat. Pasiusk toli ir ramu,

jo  jokiu sutarciu  nieko neturiu tik pasake liudininku yra tai as ir taip manau  dar as juos galiu i teisma paduoti uz grasinima gazdima ir dar uz zemes prieziura desimt metu kad baudu negavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebukit kaip mazi vaikai kurie saldainio nepasidalina. jei zeme normali ir pasiuliai palygint mazai tai aisku kad neparduos. jaunimas nedurnas siais laikais, prisiskaito cia va sito forumo ir poto gieda kainas kosmines kurias mes patys ir padarom.  siulyk normalia kaina ir tursei 10 ha zemes savo visiems bus gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , ramunas.s pranešimas:

nebukit kaip mazi vaikai kurie saldainio nepasidalina. jei zeme normali ir pasiuliai palygint mazai tai aisku kad neparduos. jaunimas nedurnas siais laikais, prisiskaito cia va sito forumo ir poto gieda kainas kosmines kurias mes patys ir padarom.  siulyk normalia kaina ir tursei 10 ha zemes savo visiems bus gerai

ne jie neturi saiko  kaina kai uz toke zeme tai normali o ma keisciause kai pradejo gasdinti galvoje kaimietuka pagasdinsiu ir pirks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , pukotukas pranešimas:

chebryte turiu toki klausima  man siulo pirkti zeme kure dirbu jau  10 metu   kurios as nedeklaravau nei  mokejau jei nuomuos nes ji nezinojo kur ta zeme buvo juos o pries tai je deklaravos pati savininke bet ji numire ir atiteko mergicai  na as jei pasiuliau savo kaina ji nesutinka ir mane pradejo gasdinti kad paduos i teisma kad nemokejau jai nuomos ta desimt metu bet da syki pasikartuosiu jokiu dokumentu neturejau jie priestai patys deklaravos kol gyvi buvo gal buvo kam toke situacije

Nu pukuouk,jei dirbai zeme tai ir paciam reikejo pasidometi kokius cia bajerius kreti.Zemes nebuna NIEKIENO....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Išradėjas pranešimas:

Nu pukuouk,jei dirbai zeme tai ir paciam reikejo pasidometi kokius cia bajerius kreti.Zemes nebuna NIEKIENO....

tai as zinojau kieno bet jie deklaruodavosi patys kol motna buvo gyva  toks buvo susitarimaso kai numire dukra ar deklaravos ar ne ce jau ne mano reikalas nieko ji nesake tik daba staiga prisimine

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , pukotukas pranešimas:

tai as zinojau kieno bet jie deklaruodavosi patys kol motna buvo gyva  toks buvo susitarimaso kai numire dukra ar deklaravos ar ne ce jau ne mano reikalas nieko ji nesake tik daba staiga prisimine

Juokinga skaityt, aš irgi norėčiau pateikt ieškinį, kad žemės neturiu mėnuly...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, pukotukas pranešimas:

as tai nepykstu visai  o ji labai naglai kalba teismais  nuomuom  grasina tai kazi is kur ji nuomuos kaina istrauktu nu sena merga yra sena merga:icon-smile:

na jei sena merga pats supranti ko reikia :)  isradejo pasiulimas jau link tos puses del torto ir butelio :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...