Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš 18 minutes , Romasius pranešimas:

Nesupratau Soles klausimo del ribozenkliu? Nu tiesiog grazus ir....visiskai neaisku ar vietoje. :D

 

Tie su vyčiu riboženkliai lyg buvo naudojami valstiečių ūkio( pirmųjų ūkininkų po nepriklausomybės) ribas žymėti, tikėjausi kad kas iš forumiečių žinos. Pasak matininko kad ir kokie buvo ribų ar plotų pasikeitimai po geodezinių matavimų šitie riboženkliai nejudinami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia labai diskutuotina tema. Esu rades dar ir su lenkiskais uzrasais tokio tipo ribozenkliu,islikusiu nuo dvaru laiku. Bet faktas tas,jog galioja paskutiniu laiku daryti zemes dokumentai,ir turi vadovautis plius minus jais. Matavimuose nera labai grieztos vienos taisykles,visur reikia vadovautis sveiku protu ir logika....ir kartais teismu praktika.   :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Karve pranešimas:

nebejuokink,kam man tada bereikalinga ta auksinė žemė,geriau ją parduodu,susižeriu krūvą pinigų ir išsilaisvinu nuo kasdienio nugaros lenkimo.Manau tai daug kas padarytu,bet įdomu kas bepirktu.pas mus moteriske pardave 50 ha prmus 13ha po desimt ir nupirko o dabar 37 po 12 [raso ir norinciu yra ir tik laiko klausimas 

nebuk naivus ,tuoj ir bulviu ir duonos kaina bus dar didesne kaip sviesto o sviesta valgys tik milijonieriai ir kas tures karvepagal tave airijos gyventojai durnesni uz mus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelyginkit zemiu kainu pas mus ir "kazkur kitur". "Kazkur kitur" ukininkai mazdaug kooperuoti ir ju nep**a nei trumpiukai nei karbauskiukai, nei pardavus gyvuli, nei nuvezus grudus i elevatoriu...... O pas mus p**a ir p**a visi kas netingi, po nedaug, kad gyvas liktum ir kad turetum vilti, kad kitais metais kad ir kas bep** vis tiek bus geriau..... Daugelio patirtis rodo, kad jau uzp**o kad p**a ir grazos neduoda. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug požymių rodo, kad toks ūkininkavimas, kaip dabar mes jį matome ir suprantame, eina link pabaigos. Vadinasi dings tokia sąvoka kaip ūkininkas ir visa technika bei technologijos, be kurių mes neįsivaizduojame žemės ūkio. Reikalinga bus tik žemė. Ir gebėjimas pasirinkti reikalingą programą robote.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zeme visa laik kainavo tiek kiek ji kainuoja,tik pinigai keiciasi.Pinigai ir ju pavadinimas laikini.Euro ateitis LABAI miglota uz tai kad jie laikini.Zeme jau daug metu stovi toj pacioj vietoj ir  daug metu maitina visus kas kruta zemeje.Vieni pavargs ja dirbti- dirbs kiti. nes kitaip mirsim is bado.Tokie mano ismastymai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Labai daug požymių rodo, kad toks ūkininkavimas, kaip dabar mes jį matome ir suprantame, eina link pabaigos. Vadinasi dings tokia sąvoka kaip ūkininkas ir visa technika bei technologijos, be kurių mes neįsivaizduojame žemės ūkio. Reikalinga bus tik žemė. Ir gebėjimas pasirinkti reikalingą programą robote.

nejuokink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, ekologas pranešimas:

nebuk naivus ,tuoj ir bulviu ir duonos kaina bus dar didesne kaip sviesto o sviesta valgys tik milijonieriai ir kas tures karvepagal tave airijos gyventojai durnesni uz mus

blogybė tame kad kuo brangesnis produktas to jo mažiau perka. tada ji skiedžia pakaitalais mažina pakuote ir visaip kitaip spaudžia iš šudo vaška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ekologas pranešimas:

bet turtingiausi ,kad ir lietuvoj ,tie kurie nedirba zemes ir turbut nebadauja iryra turtingiausi ir  dar yra tokiu kurie ir gyvena turtuoliai is musu saskaitos,bet zemes nedirba o kurie dirbam ,nuo musu lupa kas gali

Tie kas protingai dirba zeme nera varguoliai.....Turtuoliu buvo ir bus,nebutinai dirbti zeme, kad tapum turtuoliu yra kitu praturtejimo budu.Tokia realybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Karve pranešimas:

nori pasakyt,kad viskas savaime užaugs,paspaudei robote programą ir pribiro tonos kviečių,paspaudei kitą ir pradėjo byrėt sūriai...ną tu duodi vaizdų,matyt žolės esi užsirūkęs.

Vienintelis kuris duoda vaizdų čia tai esi tu, bet kadangi esi toks koks esi tai to nesupranti. Kažkaip dabar mintis jog tiesiog esi nusivylęs namų šeimininkas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎09‎-‎30 at 08:24, Kestc pranešimas:

Sveiki. Pas daug ką rajonuose žmonės nuomoja žemę ir "nuomodami" deklaruoja ant savęs ir dar dyzeliną pasiima ? Žemės našumas apie 40 geriausiu atveju:icon-smile:

Man toks gudruolis atsirado ir nieko su juo nepadarysi - mano nuomojamą sklypą išarė ir uždeklaravo ekologiniu režimu, aš turėjau jam leisti deklaruoti ir dar mokesčius valstybei sumokėti, kai dar ir antrus metus tai pasikartojo, tai jo atsakymas buvo paprastas - kas žemę dirba, tas ir deklaruoja bei išmokas gauna. Taip vat ir užgrobė mano žemę. Tikiuosi kitais metais tokia nesąmonė liausis ir atgausiu teises į savo teisėtai nuomojamą sklypą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Valakinis pranešimas:

Man toks gudruolis atsirado ir nieko su juo nepadarysi - mano nuomojamą sklypą išarė ir uždeklaravo ekologiniu režimu, aš turėjau jam leisti deklaruoti ir dar mokesčius valstybei sumokėti, kai dar ir antrus metus tai pasikartojo, tai jo atsakymas buvo paprastas - kas žemę dirba, tas ir deklaruoja bei išmokas gauna. Taip vat ir užgrobė mano žemę. Tikiuosi kitais metais tokia nesąmonė liausis ir atgausiu teises į savo teisėtai nuomojamą sklypą.

Ekologiniu jeigu užregistravo, tai 5 metus turi tas sklypas ir būt ekologinis kitaip sankcijos berods.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Valakinis pranešimas:

Man toks gudruolis atsirado ir nieko su juo nepadarysi - mano nuomojamą sklypą išarė ir uždeklaravo ekologiniu režimu, aš turėjau jam leisti deklaruoti ir dar mokesčius valstybei sumokėti, kai dar ir antrus metus tai pasikartojo, tai jo atsakymas buvo paprastas - kas žemę dirba, tas ir deklaruoja bei išmokas gauna. Taip vat ir užgrobė mano žemę. Tikiuosi kitais metais tokia nesąmonė liausis ir atgausiu teises į savo teisėtai nuomojamą sklypą.

kas tau neleido  uzdelaruot ant saves jei nera sutarties gali nueiti paskutine deklaravimo diena parodai zemes dokumentus ir deklaruoji ,nesvarbu kas ka deklaravo,bet tur but taip nera ,ar kasko nedasakai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš 4 valandų, Valakinis pranešimas:

Man toks gudruolis atsirado ir nieko su juo nepadarysi - mano nuomojamą sklypą išarė ir uždeklaravo ekologiniu režimu, aš turėjau jam leisti deklaruoti ir dar mokesčius valstybei sumokėti, kai dar ir antrus metus tai pasikartojo, tai jo atsakymas buvo paprastas - kas žemę dirba, tas ir deklaruoja bei išmokas gauna. Taip vat ir užgrobė mano žemę. Tikiuosi kitais metais tokia nesąmonė liausis ir atgausiu teises į savo teisėtai nuomojamą sklypą.

Aš tai iš viso nesuprantu tokio nuomoninko ir nomuotojo nesusikalbejimo ir nesusitarimo. Arba esi toks nomotojas, kad nori išmoku, kuro ir dar pinigu uz nuoma iš ūkininko. O jis tegul vergauja ir dirbdamas tavo zeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, manttys pranešimas:

nepastebėjot, jau po truputį atsiranda tokios antraštės, kaip pirmą kartą krito maitinimo įstaigų apyvartą, pirma karta krito nekilnojamo turto sandorių skaičius ir t.t. krizė jau ne už kalnų. Laukiam kada bus ir su žeme tas pats :)

Baigtinių resursų kaina ilgalaikėje perspektyvoje visada auga. Auksas, nafta, žemė, almazai. Svyravimai vyksta, bet galiausiai kaina auga. 

 Geriau brangi žemė ir yra pinigų. Negu pigi žemė, bet nėra už ką pirkt. O krizei pritinka antras scenarijus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , kostela pranešimas:

Baigtinių resursų kaina ilgalaikėje perspektyvoje visada auga. Auksas, nafta, žemė, almazai. Svyravimai vyksta, bet galiausiai kaina auga. 

 Geriau brangi žemė ir yra pinigų. Negu pigi žemė, bet nėra už ką pirkt. O krizei pritinka antras scenarijus...

Kaina auga nes kazkam maza ir maza..

Brangu pasidaro tada kai kai galutinio vartotojo pajamos per laika kyla trupiniais o produkto kaina kyla suoliais nes perdirbejui reikia nusipirkti ferrari sendien, ryt vila karibuos, poryt kolonizuot marsa ir taip iki beprotybes...

O krize ateina mazdauk poryt kai jau porekiai laiko atzvilgiu daros nepakeliami. 

Zodziu jei pinigai uzvaldo smegenis tai krize jau prasideda..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...