Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

2 valandas ago , Rimvydas1 said:

 O jei kainose nesigaudot tam yra nekilnojamo turto ekspertai vertintojai.

Aha. Įvertino pas mus čia keliems tie "ekspertai vertintojai" Vos ne dvigubai daugiau nei vidutinė kaina. Ir  niekas neperka, siūlė didiesiems iš visų apylinkių - neperka už tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po to kai cia paskelbiai kad vilkaviski nupirko kazkas po 9 (pardavejui pofik koks plotas, apsimoka ar ne - faktas kad pardave ir viskas) - spek is triju kartu ka kiti paskaite pasiulys. Jauciu kad reiks dezinformacija uzsiimti ir pradeti skalambyti kad zeme atpigo ir niekam jos nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas iš patirties galite atsakyti. Kaimynystėje pardavinėja 11ha sklypą. Kadangi žemės ribojasi gavau pranešimą.  Mano nuomone kaina per didelė. Jei neatsiras pirkėjų, jei sumažins kainą ar vėl  kaimynai turėtų pirmumą? Žemė žemės ūkio paskirties, bet niekas jos nedirba ir ji apleista.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , dzipas said:

Po to kai cia paskelbiai kad vilkaviski nupirko kazkas po 9 (pardavejui pofik koks plotas, apsimoka ar ne - faktas kad pardave ir viskas) - spek is triju kartu ka kiti paskaite pasiulys. Jauciu kad reiks dezinformacija uzsiimti ir pradeti skalambyti kad zeme atpigo ir niekam jos nereikia.

O tai gal kaip tik naudinga skleisti tokia info, tokiais tempais žiūrėk iki 15k e užkils, o tada...

Dezinformacijos nepriskleisi, kai savininkui trys ar keturi ūkininkai jau galvą išūžę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su dovanojimu dabar yra, nes žeme tai tikrai nori man padovanot ne giminaitis. Moteriške sena, mieste gyvena, vaikų neturi, o žemė prasta, tik kad ribojas su manimi ir aš naudojuosi. Sako kam man tas žemės mokestis mokėt padovanosiu tau. kaži kaip notaras žiūrės į šį reikalą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, urbonas10 said:

O kaip su dovanojimu dabar yra, nes žeme tai tikrai nori man padovanot ne giminaitis. Moteriške sena, mieste gyvena, vaikų neturi, o žemė prasta, tik kad ribojas su manimi ir aš naudojuosi. Sako kam man tas žemės mokestis mokėt padovanosiu tau. kaži kaip notaras žiūrės į šį reikalą?

o tam notarui koks skirtumas, tik tiek, kad susimokėsi GPM nuo dovanos viršijančios 2500 eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praėjusią vasarą taipogi norėjo man padovanot, dvejuose rajuonuose apsiklausinėjau notarus, nei vienas nenorėjo tvirtint sandorio, jei kita pusė ne giminaitis, va tau ir skirtumas. Mano notarai atostogavo, teko laukti.

Dovanoti dovanų niekas neuždraus, tik pagal žemės pardavimo įstatymą, tai yra traktuojama, kaip įstatymo apėjimas, nuo čia ir priklauso, kaip notaras pažiūrės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų viskas gerai, bet kad moterisė nenori nei nuomos formint nei panaudos, sako man tada mokesti reikės mokėt. Aš gi ne plėšikas koks, kad atimt žemę, bet ji nenori taip, sako arba dovanoju arba dirbk kaip dirbu, o kai manęs paprašys deklaruojant parodyt valdymo teisę patvirtinimo dokumentus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, urbonas10 said:

Būtų viskas gerai, bet kad moterisė nenori nei nuomos formint nei panaudos, sako man tada mokesti reikės mokėt. Aš gi ne plėšikas koks, kad atimt žemę, bet ji nenori taip, sako arba dovanoju arba dirbk kaip dirbu, o kai manęs paprašys deklaruojant parodyt valdymo teisę patvirtinimo dokumentus?

Tai jei sudarysi panaudos sutartį, tai kokius mokesčius moteriškei reikės mokėti? Tik žemės mokestis išliks, bet manau pilnai tu gali jį už moteriškę sumokėti paprastu banko pavedimu :) Ar klystu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, anddam said:

Tai jei sudarysi panaudos sutartį, tai kokius mokesčius moteriškei reikės mokėti? Tik žemės mokestis išliks, bet manau pilnai tu gali jį už moteriškę sumokėti paprastu banko pavedimu :) Ar klystu?

sveiku protu kai kurie dalykai negali būti paaiškinami, žmonės turi visokių fobijų, baubų susigalvoję ir juos spausdamas gali ir išvis tos žemės netekti. Aišku jeigu žmogus šviesaus proto, galima bandyti apie tai užsiminti, bet urbonas jau minėjo, kad nesileidžia moteriškė net į kalbas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kiek pelno tikisi gauti is hektaro zmones, jei uz zeme sutinka visiskai neadekvacia kaina moketi.... manau po 5+ tukst. uz hektara sumokejes, retas tesulauks  kol ta zeme atsipirks :D o sapalioniu kad kazkas kazkur po 10 tukst. eur. zeme perka nereiketu skleisti...gal perka, bet pirkni.tikrai ne zemes ukio paskirciai naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet apie žemę. Jau daug metų naudojamės, dirbam draugo žemę, dabar pasiūlė pirkti. Sklypas ribojasi su mūsų žemę, sklypo plotas 9ha, dar nesuderėta galutinė kaina, bet kažkur po 3000€/ha. Esmė tame ūkis tėčio, jam 53 metai, aš jam padedu man 21 m. tėvas siūlo žemę pirkti, registruoti mano vardu. Klausimas: ar yra kokia ES parama žemės įsigijimui, lengvatos, besikuriančiam jaunajam ūkininkui? ar žemės pirkimas tik už savus? Ūkininko pažymėjimo dar neturiu, mokausi antram kurse agronomija. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, belaruskis said:

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet apie žemę. Jau daug metų naudojamės, dirbam draugo žemę, dabar pasiūlė pirkti. Sklypas ribojasi su mūsų žemę, sklypo plotas 9ha, dar nesuderėta galutinė kaina, bet kažkur po 3000€/ha. Esmė tame ūkis tėčio, jam 53 metai, aš jam padedu man 21 m. tėvas siūlo žemę pirkti, registruoti mano vardu. Klausimas: ar yra kokia ES parama žemės įsigijimui, lengvatos, besikuriančiam jaunajam ūkininkui? ar žemės pirkimas tik už savus? Ūkininko pažymėjimo dar neturiu, mokausi antram kurse agronomija. Dėkui.

nu chebra baikit. jus be tu paramu nieko daugiau nezinot, negana technikos tai dar zeme nori uz beveik dyka gauti, dar gal ir bobos uzsimanysit per parama gauti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , ramunas.s said:

nu chebra baikit. jus be tu paramu nieko daugiau nezinot, negana technikos tai dar zeme nori uz beveik dyka gauti, dar gal ir bobos uzsimanysit per parama gauti?

juokas juokais, bet galima ir per parama ikist truputi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...