Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

16 minutes ago, pukotukas said:

as kaip  manu cia yra to istaymu maziukus visai isnakinti juk yra zmoniu kure seje nedaug o produkcije parduoda turguje ir panasei 

Nešnekėkite nesąmonių. Aš smulkus ūkininkas ir dėka šitų reformų pagaliau atsiranda galimybė tapti vidutiniu ūkiu, reiškiasi, pagaliau galėsiu plėstis ir aplink namus, o nereikės keliauti su vienu traktoriumi apie 20 km į vieną pusę tris kartus, kad nušienauti 3 ha ir vien dėl tos idiotiškos buvusios žemės ūkio politikos, kuri buvo tokia palanki tiems, kuriems NIEKADA nepriklausė tikrų ūkininkų išmokos už deklaruotus plotus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

13 minutes ago, Vaivada said:

Nešnekėkite nesąmonių. Aš smulkus ūkininkas ir dėka šitų reformų pagaliau atsiranda galimybė tapti vidutiniu ūkiu, reiškiasi, pagaliau galėsiu plėstis ir aplink namus, o nereikės keliauti su vienu traktoriumi apie 20 km į vieną pusę tris kartus, kad nušienauti 3 ha ir vien dėl tos idiotiškos buvusios žemės ūkio politikos, kuri buvo tokia palanki tiems, kuriems NIEKADA nepriklausė tikrų ūkininkų išmokos už deklaruotus plotus.

tai niekas nieko ir nesako  as ir smulkus tik sakau kad kaip jie tai sugaudis viskas juk yra ukei ant vienu technika ant kitu cia bisksi kazkas negerai yra 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, pukotukas said:

 

tai niekas nieko ir nesako  as ir smulkus tik sakau kad kaip jie tai sugaudis viskas juk yra ukei ant vienu technika ant kitu cia bisksi kazkas negerai yra 

Tie kas tikrai ūkininkauja gali būti ramūs. Aukgalininkystės ūkininkai irgi turėtų būti ramūs, nes juk jų žemės dirbamos, pasėliai pasėti. Mes juk žinome, kad sofos ūkininkai deklaruoja tik pievas, ne pasėlius, ne gyvulius ir neturi technikos, tokiu principu ir bus dirbama, manau. Dar straipsnyje minėta, kad  ūkininkas užsienyje, o tėvai ne ūkininkai ūkininkauja, teks grįžti arba pagalvoti apie išeitis - partnerio registravimas, panaudos sutartys. Bet manau, kad negerai tik jums, nes tikram ūkininkui nekyla jokių klausimų, nes jis ūkininkauja, jei vienas ūkis ir padalytas per du šeimos narius, tai vis tiek pas vieną technika ir ūkis - žemė, gyvuliai ar pasėliai, pas kitą - žemė, gyvuliai ir čia jokių pavojų nėra. Jei turite techniką ir žemę, bet nėra gyvulių ir tos žemės nedirbate, tai netampate ūkininko vien dėl to, kad turite traktorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Vaivada said:

Tie kas tikrai ūkininkauja gali būti ramūs. Aukgalininkystės ūkininkai irgi turėtų būti ramūs, nes juk jų žemės dirbamos, pasėliai pasėti. Mes juk žinome, kad sofos ūkininkai deklaruoja tik pievas, ne pasėlius, ne gyvulius ir neturi technikos, tokiu principu ir bus dirbama, manau. Dar straipsnyje minėta, kad  ūkininkas užsienyje, o tėvai ne ūkininkai ūkininkauja, teks grįžti arba pagalvoti apie išeitis - partnerio registravimas, panaudos sutartys. Bet manau, kad negerai tik jums, nes tikram ūkininkui nekyla jokių klausimų, nes jis ūkininkauja, jei vienas ūkis ir padalytas per du šeimos narius, tai vis tiek pas vieną technika ir ūkis - žemė, gyvuliai ar pasėliai, pas kitą - žemė, gyvuliai ir čia jokių pavojų nėra. Jei turite techniką ir žemę, bet nėra gyvulių ir tos žemės nedirbate, tai netampate ūkininko vien dėl to, kad turite traktorių.

jei taip, tai problemos sprendimas - penkių minučių klausimas. kampą suari ir jau tampi ūkininku? ar vėl tik nebus policiniais metodais Lietuva gelbėjama? traktorius ir visokius užkrosnis tikrins, uždraudi smulkinimą ir "laba diena"

ir visiškas kliedesys dėl užsienyje dirbančių ir ūkį turinčių. ar ūkininkas turi būti ant savo žemės prie kuolo pririštas?

bet turiu nuojautą, kas ŽŪ ministerį tuojau "požeminės versmės" už konkolų paims. ir greitai išgirsime falcetu į kitą pusę šnekant. o gal ir aplamai toliau valstiečių laikraščio reikalas nenueis.

p.s. o teisiškai vertinant, tik pievų šienavimas yra ne žemės ūkio veikla? ar čia lengvosios pramonės šaka? lenkiu prie to, kaip teisiškai bus tokio draudimo administravimui horizontai nustatomi?

ir kaip supratau, tai didesnių problemų žemės ūkyje, be šios, nebuvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 minutes ago, gerasukis said:

Na bet sutikim logiska, kad laukas kazkaip idirbtas, o jei neturi technikos tai samdai, o jai samdai tai ir saskaitas parodyk.

padėjo geras žmogus iš kaimo. neatlygintinai. O kaip atsirasdavo pašarų pardavimo dokumentai? o jei atsiras prievolė visas ūkio operacijas pagrįsti dokumentais, tai ji galios visiems. taip išeina - pasėliai  deklaruota o kombaino neturi, parodyk sąskaitas. Ritiniai ant kiemo o preso neturi... ir taip toliau. Pats supranti, prie teisingos valstybės šeimininko rankos, taip ir turi būti.

bet pažiūrėk NMA reikalavimus pievoms, kaip manai, kieno interesų vedami tai rašė? bandė smulkinimą uždraust. Metai praėjo ir vėl atgal. Noriu pasakykt, kad daug stiprių valstybės dėdžių tokiu būdu ūkininkauja. Stebėsiuosi jei tai pavirs kūnu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir tegu priverčia visus saskaitas rodyt, seniai reikia šitą bardaką sutvarkyt, kiek grūdų, kiek "prisichalymija" juodų visi, paraminę techniką per penkmetį užmuša ir vėl kitą ima, o saskaitos nei vienos už atliktą darbą gudrūs nerašyt, tegu sutvarko, aš asmeniukai tik už. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, ūkininkas turi būti pririštas prie ūkio, nenorite - kooperuokitės, nenorite - galvokite apie partnerystės registravimą, arba atgal ūkininkas tėvynėn. Manau, kad dar reikia palaukti ir pamatysime, pagal kokius reikalavimus, standartus bus tikrinami ūkiai. Bent man nusispjauti kaip tai bus sutvarkyta, svarbu, kad būtų tokia tvarka ir jos tęstinumas - viskas. Aš nežinau kas ten pas jus per sofos ūkininkai, bet pas mus užtenka, kad žinia pasklistų ir žemę jie mielai išnuomos, net nekyla žmonėms jokių minčių kaip apgauti, išsisukti ir gauti išmokas. Šiandien skambinau vienam UAB, kuris žemės turi visoje Lietuvoje, net ir tas jau suvokia, kad šiais metais jokių išmokų negaus, kad teks laukti kitų metų, tad pasiūlė bendradarbiauti, bus matyt kokiomis sąlygomis. Jeigu net įmonės pasiduoda - aš nebeturiu dėl ko kritikuoti, ar verkšlenti, nes tai veikia, reikia tik išlaikyti reformą ir jos tęstinumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

47 minutes ago, Vaivada said:

Taip, ūkininkas turi būti pririštas prie ūkio, nenorite - kooperuokitės, nenorite - galvokite apie partnerystės registravimą, arba atgal ūkininkas tėvynėn. Manau, kad dar reikia palaukti ir pamatysime, pagal kokius reikalavimus, standartus bus tikrinami ūkiai. Bent man nusispjauti kaip tai bus sutvarkyta, svarbu, kad būtų tokia tvarka ir jos tęstinumas - viskas. Aš nežinau kas ten pas jus per sofos ūkininkai, bet pas mus užtenka, kad žinia pasklistų ir žemę jie mielai išnuomos, net nekyla žmonėms jokių minčių kaip apgauti, išsisukti ir gauti išmokas. Šiandien skambinau vienam UAB, kuris žemės turi visoje Lietuvoje, net ir tas jau suvokia, kad šiais metais jokių išmokų negaus, kad teks laukti kitų metų, tad pasiūlė bendradarbiauti, bus matyt kokiomis sąlygomis. Jeigu net įmonės pasiduoda - aš nebeturiu dėl ko kritikuoti, ar verkšlenti, nes tai veikia, reikia tik išlaikyti reformą ir jos tęstinumą.

Apvali nesamonė. kur noriu ten dirbu, ne sovietiniai laikai. Jei sugebu galiu ir trejose šalyse dirbt. Keliamus reikalavimus atitinki ir dirbk sau sveikas. Ir man visai neaišku, kodėl tas UAB'as negaus išmokų?

ir sakai, kad tai veikia. kas veikia? kur parašyta juodu ant balto su mėlynu anspaudu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Jau iš kokio trečio žemės savininko išgirdau, kaip Radviliškio notare  ( A.Stričkiene)  jiems sako nenusipiginkite, prašykite nemažiau 7000 euru už hektara. Iš  kur ji traukia tokias kainas, dar tuos savininkus nuteikia labai optimistiškai... Po tokių kalbų pasiūlęs 3000 už ha atrodau šykštuolis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-16 at 18:26, U.K Aurimas said:

as lygiai taip pat atimineju zemes is tokiu ukininku kur 1000 ha valdo ir man juokinga, as bandau pasakyt kad nera tik viena puse bloga, kad va tie buozes yra kazkokio blogio isikunijimas mes ne ka geresni ar blogesni tik tiek.
Patikek buvo ne karta pas mane ir BERNIUKAI uzsuke ir nieko kaip dirbau taip dirbu, ir ne viena desimti hektaru pernuomavo nuo manes bet nebegu per kaimus nerekauju o paimu ir is ju permusu kaina kad ir po 200 eu uz ha ir galima sakyt kad patys sukeliam kainas nu bet jeigu  galiu uz tiek permust tai ka man dabar daryt, dejuot neturiu tokios mados.

Aurimai, iš savo dėdės atiminėji žemes?  nes irgi virs 1000 ha :D ir koks pas tave grynasis pelningumas iš 1 ha mokant 200 eur ha? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...