Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

4 valandas ago , ceck said:

aš anksčiau panašiai kalbėjau,nurodžiau pavyzdį apie savo senelį,kuris užėjus sovietams neteko žemės ir atsidūrė lageryje,bet buvau durninamas,atsirado gudručių kurie įrodinėjo,kad vistiek žemė yra didžiulis turtas,nes žmonėms reikia valgyti.Dabar matau,kad atsiranda realiai mastančių,o ne plaukiojančių padebesiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, Karve said:

aš anksčiau panašiai kalbėjau,nurodžiau pavyzdį apie savo senelį,kuris užėjus sovietams neteko žemės ir atsidūrė lageryje,bet buvau durninamas,atsirado gudručių kurie įrodinėjo,kad vistiek žemė yra didžiulis turtas,nes žmonėms reikia valgyti.Dabar matau,kad atsiranda realiai mastančių,o ne plaukiojančių padebesiais.

Oij tu šelmi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, Karve said:

aš anksčiau panašiai kalbėjau,nurodžiau pavyzdį apie savo senelį,kuris užėjus sovietams neteko žemės ir atsidūrė lageryje,bet buvau durninamas,atsirado gudručių kurie įrodinėjo,kad vistiek žemė yra didžiulis turtas,nes žmonėms reikia valgyti.Dabar matau,kad atsiranda realiai mastančių,o ne plaukiojančių padebesiais.

na taip mastyt nereiktu,bet kas čia žino kaip čia bus,šeip skaitant spauda apie emigracija,gal rimtai čia vykdoma evakuacija tik mes dundukai niekaip nesuprantam ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2016-12-14 at 15:56, Karve said:

ot bus juokinga kai ukrainiečiai pasitelkę modernias technologijas užvers  pasaulį pigiais grūdais ir kai subyrės ES,kad taip bus čia ir durniui aišku.Vą tada kurie prisipirko brangiai žemės verks kruvinom ašarom.Žinau,kad mano adresu pasipils priekaištai,bet prieš tai gal pasiskaitykit apie ukrainiečių planus.Rusai tai pat nesnaudžia,iš grūdų importuotojos tapo eksportuotoja,jei gaspadoriškai pradės tvarkytis savo derlingose platybėse,mes su savo grūdais galėsim lyst į užpečkį,tad drąskykitės,dirbtinai kelkit žemės kainas,beje kainas sukelia patys ūkininkai,o ne savininkai,nes visada atsiranda gobšuolių kuriems vis negana ir dirbtinai kelia kainą,kad tik kaimynas nenupirktų,nors greit tam gobšuoliui bus tos žemės 1x2 sočiai.

pasiskaitykite šiandieniniame valstiečių laikraštyje apie ukrainiečių grėsmę europos grūdų sektoriui,nes amerikonai labai investuoja į ukrainiečių grūdininkystę,o jie kaip rašoma be reikalo neinvestuoja.Taip pat rašoma apie ambicingus rusų planus,tad jei visa tai pasitvirtins realybėje-užmirškit dideles žemės kainas ir kas jos jau yra brangiai prisipirkę verks kruvinom ašarom,o jei dar sugrius ES tai jau iš vis patyliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, Karve said:

pasiskaitykite šiandieniniame valstiečių laikraštyje apie ukrainiečių grėsmę europos grūdų sektoriui,nes amerikonai labai investuoja į ukrainiečių grūdininkystę,o jie kaip rašoma be reikalo neinvestuoja.Taip pat rašoma apie ambicingus rusų planus,tad jei visa tai pasitvirtins realybėje-užmirškit dideles žemės kainas ir kas jos jau yra brangiai prisipirkę verks kruvinom ašarom,o jei dar sugrius ES tai jau iš vis patyliu.

Tu nebuk pavidolis, o as einu tyliai paverksiu kur nors kamputyje. :)  O jei sugrius ES tai jauciu dar reiks ir primoket kad kas nors ta zeme is musu paimtu.:)

Nors tokia mintis sove man: kai dedes amerikonai ispirks visa Ukraina, tada pades investuot ir I Lietuveles zemele, tai mokes dideles kruvas doleriuku uz hektara. Reiks derint is kaimyno po 9000Eur/ha, nes is amerikono gausiu jauciu dvigubai tiek.

Visai pasimeciau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, Karve said:

pasiskaitykite šiandieniniame valstiečių laikraštyje apie ukrainiečių grėsmę europos grūdų sektoriui,nes amerikonai labai investuoja į ukrainiečių grūdininkystę,o jie kaip rašoma be reikalo neinvestuoja.Taip pat rašoma apie ambicingus rusų planus,tad jei visa tai pasitvirtins realybėje-užmirškit dideles žemės kainas ir kas jos jau yra brangiai prisipirkę verks kruvinom ašarom,o jei dar sugrius ES tai jau iš vis patyliu.

Gal parduodi zeme?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbėjau šiandien su bendradarbiu olandu tai papasakojo apie NT kainas.. Neva Olandijoj  dirbama žemė brangiausia pasaulyje, Rotterdamo rajone žemės ūkio paskirties žemė kainuoja apie 100 000e/ ha nepatikėjau kol grįžęs skelbimų nepanaršiau. Javų čia beveik nepamatysi vien, gyvuliai, šiltnamiai, sodai, daržovės ir žinoma milijonai vartotojų čia pat, vietoje.  Išmokos jų irgi vienos didžiausių ES, tik pas juos nėra jokių paramų, todėl senos technikos kaži ar nedaugiau nei naujos, taip ir kruta savo auksinėj žemelėj su antikvarais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , JCB said:

Nelabai kas ir perka, is kartos i karta tie hektarai eina, ne taip kaip pas mus.

teisingai,ta kaina tik teorinė,o be to reikia turėt omenyje,kad Olandijos teritorija tik 2 trečdaliai Lietuvos teritorijos,o gyventojų 15mln. daug žemės atkovota polderių pagalba iš jūros,tad nereikia net tokių pavyzdžių pateikt,gal pradėkim diskutuot apie žemės kainą Tokijuje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Karve said:

neparduodu,bet ir neperku už nerealią kainą,u,lygžtenka kiek turiu ir iš vis nesuprantu ko taip visi ant manęs nusistatę,lyg aš kaltas,kad gresia Ukrainiečių grūdų tvanas.

o kodel neparduodi jei jos verte tuoj sumazes? Vasario 16 gresia ir meteoras jei skaitei, tai turi pora dienu apsisprest.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Zilvis55 said:

Tu nebuk pavidolis, o as einu tyliai paverksiu kur nors kamputyje. :)  O jei sugrius ES tai jauciu dar reiks ir primoket kad kas nors ta zeme is musu paimtu.:)

Nors tokia mintis sove man: kai dedes amerikonai ispirks visa Ukraina, tada pades investuot ir I Lietuveles zemele, tai mokes dideles kruvas doleriuku uz hektara. Reiks derint is kaimyno po 9000Eur/ha, nes is amerikono gausiu jauciu dvigubai tiek.

Visai pasimeciau....

nebesvaik,matau,kad jau dedi į kelnes,o pyktį išlieji ant manęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karve man labai primena viena pazystama, kuris pastoviai aiskina, kad is zu neimanoma isgyvent, kad rusai ateina paimt LT ( iskart po maidano pradejo sneket), kad pasaulis eina i pabaiga, kad ES si pavasari subyres ir atims ismokas is visu LT ukininku ir visi bankrutuos ir pan. Taciau vis dar iesko kur nupirkt aplinkui zemes (ir ja perka), perka zu technika nauja ir dar q7 beveik nauja pasieme :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Karve said:

nebesvaik,matau,kad jau dedi į kelnes,o pyktį išlieji ant manęs.

koki dar pykti.... nepykstu visai. as tik nesuprantu tu kuriems viskas blogai dabar ir ateityje, bet nenori tuo blogumo atsikratyt (tarkim issiparduot ir ramiai laukt amerikono, ruso ar dar kokio kino.

 

As masatu jei jau verdam sitam katile tai ir stengiames investuojam, pleciames kiek galimybes leidzia. Jei tingi, nenori, sustoji vietoje - perspektyvos visai liudnos.  ARBA: Nerizikuosi - I kelnes neprisiksi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Karve said:

pasiskaitykite šiandieniniame valstiečių laikraštyje apie ukrainiečių grėsmę europos grūdų sektoriui,nes amerikonai labai investuoja į ukrainiečių grūdininkystę,o jie kaip rašoma be reikalo neinvestuoja.Taip pat rašoma apie ambicingus rusų planus,tad jei visa tai pasitvirtins realybėje-užmirškit dideles žemės kainas ir kas jos jau yra brangiai prisipirkę verks kruvinom ašarom,o jei dar sugrius ES tai jau iš vis patyliu.

Šaunuolis Karve, nors nemėgstu aš tavo būdo, bet esu tiesus žmogus ir turiu pripažinti, kad šiuo atveju tave palaikau. Ir tave gerai suprantu.

Ne iš tavęs pirmo girdžiu, kad amerikonai kartu su prancūzais transgalaktinę - tarpkontinentinę korporacija steigia. Ir jau keli metai, kaip sėkmingai išbandomi dronai su bearimine žemės dirbimo kartu su įsėjimu technologija. Liūdni laikai laukia gobšių ir nesusiprantančių aštriadančių lietuvių. Oij verksit jūs pas Banką ant kelių.

O aš po tų kalbų ir toliau sėju, šienauju. Bet jau pernai žemę, kuri tik prie smėliuko, padalinau į sklypelius 1x2m. Per vidurį tokius perskirimus 2m pločio. O ta kur gerenė, tai žemės dokumentuose sklypų pavadinimus suteikiau pvz. 16ha sklypas vadinasi "Lviv" 35 ha - Kiev ir pan. Ką tie amerikonai, prie mąstelių mūsų nepratę, pamatę pavadinimą ir pirks. O kitais metais jau ir aš pats CV amerikietiška kalba parašęs siųsiu į Ukrainos ambasados atašė. Kaip ten sako: Chiem chiort nišutit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Karve said:

neparduodu todėl,kad didžiają dalį paveldėjau iš tėvo,o nedidelę dalį pirkau po 7000lt-ha,todėl aš neturiu ko prarast.

Vistiek tavo logika keista. Nesvarbu uz kiek pirkai ar gavai. Svarbu uz kiek gali parduot dabar. Jei manai kad kaina kris tai ir atsikratyk. Prastas ekonomikas is taves. Jei dabar gali gaut 5000Eur, o po poros metu  gausi is amerikono tik 2000Eur, zinok prarasi 3000Eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Biesas said:

Šaunuolis Karve, nors nemėgstu aš tavo būdo, bet esu tiesus žmogus ir turiu pripažinti, kad šiuo atveju tave palaikau. Ir tave gerai suprantu.

Ne iš tavęs pirmo girdžiu, kad amerikonai kartu su prancūzais transgalaktinę - tarpkontinentinę korporacija steigia. Ir jau keli metai, kaip sėkmingai išbandomi dronai su bearimine žemės dirbimo kartu su įsėjimu technologija. Liūdni laikai laukia gobšių ir nesusiprantančių aštriadančių lietuvių. Oij verksit jūs pas Banką ant kelių.

O aš po tų kalbų ir toliau sėju, šienauju. Bet jau pernai žemę, kuri tik prie smėliuko, padalinau į sklypelius 1x2m. Per vidurį tokius perskirimus 2m pločio. O ta kur gerenė, tai žemės dokumentuose sklypų pavadinimus suteikiau pvz. 16ha sklypas vadinasi "Lviv" 35 ha - Kiev ir pan. Ką tie amerikonai, prie mąstelių mūsų nepratę, pamatę pavadinimą ir pirks. O kitais metais jau ir aš pats CV amerikietiška kalba parašęs siųsiu į Ukrainos ambasados atašė. Kaip ten sako: Chiem chiort nišutit?

Kazin kazin kaip su perspektyva to tavo smeliuko. Kuo toliau tuo daugiau degins manau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Zilvis55 said:

koki dar pykti.... nepykstu visai. as tik nesuprantu tu kuriems viskas blogai dabar ir ateityje, bet nenori tuo blogumo atsikratyt (tarkim issiparduot ir ramiai laukt amerikono, ruso ar dar kokio kino.

apie kokį blogumą čia paistai,kada sakiau,kad man blogai,aš tik nesuprantu tų kurie įsivaizduoja,kad Lietuva yra pasaulio bamba,galvoja,kad mes su savo sušiktais 5mln tonų grūdų darysim kažkokią įtaką,įsivaizduoja,kad prisipirkę brangios žemės iš jos turės didžiulę naudą.Tokiems patarčiau pasiimti padidinamąjį stiklą ir pasaulio žemėlapyje pažiūrėt kur yra Lietuva.Vos aš tik prasižioju,tuoj pasipila kritikos banga,nes kaipgi kitaip,prisipirko brangių žemių,o čia kažkoks šūdas jas nori nuvertint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, Zilvis55 said:

Kazin kazin kaip su perspektyva to tavo smeliuko. Kuo toliau tuo daugiau degins manau....

Gera Žilvi perspektyva, oij gera. Aš žmogus - apdairus. Paklausau ką kalba kiti ir padarau. va Karvė tuoj bus metai, kaip forume tuos matmenis 1x2 visiems matuoja. O kitą vertus ką daryti tiems kurie ugniai ar dūmams alergiški.  O mirti vis tiek norės. O pas mane ten ekologiškas smėlis, yra ir vegetarams sklypeliai.

p.s. beje ir katilinę turiu pastatęs .... kietas kūras, skystas, grūdais, mėsa......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, Karve said:

apie kokį blogumą čia paistai,kada sakiau,kad man blogai,aš tik nesuprantu tų kurie įsivaizduoja,kad Lietuva yra pasaulio bamba,galvoja,kad mes su savo sušiktais 5mln tonų grūdų darysim kažkokią įtaką,įsivaizduoja,kad prisipirkę brangios žemės iš jos turės didžiulę naudą.Tokiems patarčiau pasiimti padidinamąjį stiklą ir pasaulio žemėlapyje pažiūrėt kur yra Lietuva.Vos aš tik prasižioju,tuoj pasipila kritikos banga,nes kaipgi kitaip,prisipirko brangių žemių,o čia kažkoks šūdas jas nori nuvertint.

Nu Š tai tu čia pats save pavadinai. Kazkada seniai seniai buvo nupirkta zeme po 1000Lt. Visi aplink snekejo - kam perki, kaina kosmosas, zemes nereiks ir panasiai. Dabar ta zeme verta apie 4000Eur + ji uzdirbo daug pinigu per ta laika. Kaina kilo palaipsniui. Tu manai kad jau riba. As manau kad gal dar ir ne. Kas teisus parodys laikas. Dauguma tu kurie prisipirko tavo vadinamu brangiu zemiu - parduotu sendien jas dar brangiau. Man pries pora metu buvo daug 3000Eur, dabar uz ta zeme siulo 4000. Isikibes zeme nesilaikau - parduodu neparankius sklypus, perku man tinkamesnius. Pirkeju rast nesunku,  pardaveju pasitaiko retai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...