Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

19 minutes ago, Dariulis said:

Supratau, vienu zodziu, beveik nera galimybes nusipirkt sklypa, jei nebuvau uzregistraves panaudos sutarties, kad ir naudoju 2 metus zeme 

tai reikia tartis kad kaimynai nepirktu ir nekeltu kainos ,arba tegul padovanoja kelis arus tapsi bedrasavininku ir turesi pirmuma be jokiu kaimynu,ir panaudos sutarciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

28 minutes ago, zetor1 said:

tai reikia tartis kad kaimynai nepirktu ir nekeltu kainos ,arba tegul padovanoja kelis arus tapsi bedrasavininku ir turesi pirmuma be jokiu kaimynu,ir panaudos sutarciu

bent patylek ereziju neskleides.... bent numanai kad tokie cirkai geruoju gali nesibaigt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 valandas ago , Dariulis said:

Norejau paklaust del zemes pirkimo proceduros. Jei yra du savininkai sklypo abu kartu turi nueit parasyt prasyma kad parduoda zeme? Ar laiskus isiuntineja iskarto 1. Zemes nuomotojui 2 . Kaimynams? Ar praejus menesiui vis kitai eilei?

Tarkim naudojuosiu sklypu ir panauda sudaryta pasirasyta sutartis 2015m . O registru centre uzregistravau 2017 01 05 ar as esu 1 eilej kaip zemes nuomotojas daugiau nei 1 metai? 

Aciu

o kaip parašyta toje registrų pažymoje kur išsiėmėt dabar panaudą užregistravę? registrų pažymoje turėtų būti parašyta nuo kada galioja panaudos sutartis ir jei ten nurodyta 2015m data, viskas bus gerai su pirmumais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ka sudomins

Skelbimo aprašas

Parduodamas Žemės ūkio bendrovės
1. Kelmės r. Žūbas nuosavos žemės turi 300 ha ir 400 ha nuomojamos žemės po 4000€užha nuoma 140€/ha
2. Kelmės r. Žūbas 100ha nuosavos ir 30 ha nuomuojamos, seni pastatai 125 karvės 2 nauji traktoriai kiti sena tehnika 560 000 euru
3. Kelmės r. Žūbas 210 ha nuosavos ir 80 nuomuojancios žemės, Pastatai, 850000 euru
4. Kėdainių Žūb su 156ha nuosavos ir 226 ha nuomuojancios žemės, Pastatai 650 galvijų, iš kurių 250 melžiamų karvių, 150 bulių mėsai
5. Tytuvėnai: nuosavos turi dirbamos žemės 178ha ir 33ha nuomojamos žemės iš valstybės ir yra pastatai ...770 000€
6, 300 ha Rokiškio rajone 25 km spindulyje 36 - 41 balo po 2200 €/ha
7. Šiaulių raj. žub, žemės Viso: 1219,98 ha su sodyba 500ha nuosavos ir 700ha nuomuojančios. + tehnika
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, makaluzas said:

gal ka sudomins

Skelbimo aprašas

Parduodamas Žemės ūkio bendrovės
1. Kelmės r. Žūbas nuosavos žemės turi 300 ha ir 400 ha nuomojamos žemės po 4000€užha nuoma 140€/ha
2. Kelmės r. Žūbas 100ha nuosavos ir 30 ha nuomuojamos, seni pastatai 125 karvės 2 nauji traktoriai kiti sena tehnika 560 000 euru
3. Kelmės r. Žūbas 210 ha nuosavos ir 80 nuomuojancios žemės, Pastatai, 850000 euru
4. Kėdainių Žūb su 156ha nuosavos ir 226 ha nuomuojancios žemės, Pastatai 650 galvijų, iš kurių 250 umelžiamų karvių, 150 bulių mėsai
5. Tytuvėnai: nuosavos turi dirbamos žemės 178ha ir 33ha nuomojamos žemės iš valstybės ir yra pastatai ...770 000€
6, 300 ha Rokiškio rajone 25 km spindulyje 36 - 41 balo po 2200 €/ha
7. Šiaulių raj. žub, žemės Viso: 1219,98 ha su sodyba 500ha nuosavos ir 700ha nuomuojančios. + tehnika

Tiem kam labai trūksta žemės,puikus pasiūlymai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbemieji, pamirštat esminį dalyką. brangsta ne tik žemė, brangsta viskas. O brangsta todėl, kad emituojama euriukų be saiko. Žemė yra turtas, kurį nupirkus galima tikėtis išlaikyt pinigų perkamą galią. Kad šis brangimas bus be pabaigos, aš netikiu, bet tai bus netik žemės brangimo, bet visos dabartinės finansinės sistemos pabaiga, todėl žemę ir perka. Traktorius, mašina nuvertės, o žemės kaina vistiek išliks santykyje su kitomis prekėmis. Aišku mano mintis į ilgalaikę perspektyvą tam kas nori investuot pinigus o kad imi iš banko ir perki žemę, tai ir aš manau jog gali nebesėt, sistema gali greičiau sugriūt nei spėsi bankui atiduot, o kaip žine bankas apgautas neliks, apgautas liksi tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, urbonas10 said:

Gerbemieji, pamirštat esminį dalyką. brangsta ne tik žemė, brangsta viskas. O brangsta todėl, kad emituojama euriukų be saiko. Žemė yra turtas, kurį nupirkus galima tikėtis išlaikyt pinigų perkamą galią. Kad šis brangimas bus be pabaigos, aš netikiu, bet tai bus netik žemės brangimo, bet visos dabartinės finansinės sistemos pabaiga, todėl žemę ir perka. Traktorius, mašina nuvertės, o žemės kaina vistiek išliks santykyje su kitomis prekėmis. Aišku mano mintis į ilgalaikę perspektyvą tam kas nori investuot pinigus o kad imi iš banko ir perki žemę, tai ir aš manau jog gali nebesėt, sistema gali greičiau sugriūt nei spėsi bankui atiduot, o kaip žine bankas apgautas neliks, apgautas liksi tu.

Sakai per artimiausius metus, piatilietka, grius sistema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...