trifke

Už kiek perkate žemę?

3.352 pranešimai šioje temoje

Visai šalia manęs pardavinėjamas 30ha sklypas, prašo po 10 000 Lt. už ha (Pakruojo r.). Jau kelis mėnesius neperka niekas, bet kainos nemažina.

Aplinkui laisvų žemių nebėra, tai galvoju apsimokėtų imt paskolą ir pirkt už tokią kainą ar nelabai. :eusa-think:

Nepirk!!!!! Pamatis kiti, kad nusipirkai taigi sakes vel kainos kils :D badas paspaus zmones isparduos uz centus..

Nu aš irgi taip galvoju, bet, sakau, paskui, kai supras, kad už tokią kainą niekam neparduos ir sumažins ją, tai pirmą gali siūlyt pirkti stambiesiems, o jie tai iškart paims ir nupirks, jei kaina bus normali. :icon-confused:

Beje, gal kas nusimano apie laisvą valstybinę žemę? Šiaulių apskrities tinklalapyje radau, kad šalia manęs yra keli visai padorūs LVŽ ploteliai, kuriuos dabar dirba bendrovė. Gal kaip nors įmanoma man, kaip jaunajam ūkininkui perimti tą žemę, o vėliau ją ir nupirkti? :eusa-pray:

tai pirma bendrove turi atsisakyti, paskui tik tu galesi nuomoti, o nupirkti galima tik tuo atveju jei zeme yra ne draustinyje. O jei draustinyje tai valst. zemes plotas turi buti ne didesnis kaip 5 ha ir is visu pusiu turi ribotis su privacia zeme, tame tarpe turi buti ir tavo nuosava (salia)

Aa, tai pirma bendrovė turi savo noru atsisakyti tos žemės, tada neįdomu.. :eusa-doh::) O aš galvojau, kad kai jauniesiems ūkininkams reikia išplėsti nuosavos žemės plotus, kaip nors būtų įmanoma gauti tos "laisvos" valstybinės žemės :icon-rolleyes:

O kaip tokios "laisvos"valstybinės žemės realiai nėra,ji tik žemėlapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti