Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Jį galima tvirtint notariškai?

Ji gali surasyti taip ,bet turi viskas but idealiai surasyta ,ju dvi formos berods yra , issimusant pinigus be notaro niekur .(cia blogiausiu atveju , notaras uztvirtina ir tik nunesi anstoliam o tie isiesko,jei yra ka)  senai turejau tuos reikalus ,gal kazkas pasikeite .reikia pasiskaityti ir dar geriau pasiklausti pas notara .esme kad turi buti datos ,terminai ,parasai ,suma pinigu . 

http://www.antstolis.lt/Skolu_grazinimo_uztikrinimas_vekseliais/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Augunstas pranešimas:

Ji gali surasyti taip ,bet turi viskas but idealiai surasyta ,ju dvi formos berods yra , issimusant pinigus be notaro niekur .(cia blogiausiu atveju , notaras uztvirtina ir tik nunesi anstoliam o tie isiesko,jei yra ka)  senai turejau tuos reikalus ,gal kazkas pasikeite .reikia pasiskaityti ir dar geriau pasiklausti pas notara .esme kad turi buti datos ,terminai ,parasai ,suma pinigu . 

http://www.antstolis.lt/Skolu_grazinimo_uztikrinimas_vekseliais/

Dėkui reiks bandyt derint kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos

yra tokia situacija issinuomavau zeme is valstybes 25m ilgalaike nuomos sutartis. ir po poros metu kitas ukininkas nupirko zeme su isvadomis. klausimas butu kaip man elgtis nes naujieji savininkai jau sako atsisakyk zemes, mes nupirkom t t t, bet kiek domejausi nuomos sutartis galioja 25m tik  dabar nuoma mokesiu ne valstybei o naujajam savininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutrauks, taip man buvo. Ir gavau tada paaikinimą iš advokato. Priežastis būna sutartyje - keičiama žemės paskirtis, nemokama nuoma ir t.t., gal teisininkai sugalvotų ir kitokių priežasčių dėl ko sutartį būtų galima nutraukti be jokių pasekmių, čia reikėtų jų teirautis. Man buvo paprastai - žemės savininkas nutraukė nuomos sutartį notaro pagalba, o priežastis - pats panoro deklaruoti, mano kaltės nebuvo. Žinoma, teisminiu keliu būtų galima prisiteisti visas ES išmokas ir ne už metus, bet tiek, kiek būtų trukusi nuoma - jūsų atveju, už 25 metus. Tačiau, turite rašyti užklausimą į NMA, kad jie ten paskaičiuotų, kiek jūs gautumėte išmokų per tuos metus ir atsiųstų tuos preliminarius skaičius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Valakinis pranešimas:

Nutrauks, taip man buvo. Ir gavau tada paaikinimą iš advokato. Priežastis būna sutartyje - keičiama žemės paskirtis, nemokama nuoma ir t.t., gal teisininkai sugalvotų ir kitokių priežasčių dėl ko sutartį būtų galima nutraukti be jokių pasekmių, čia reikėtų jų teirautis. Man buvo paprastai - žemės savininkas nutraukė nuomos sutartį notaro pagalba, o priežastis - pats panoro deklaruoti, mano kaltės nebuvo. Žinoma, teisminiu keliu būtų galima prisiteisti visas ES išmokas ir ne už metus, bet tiek, kiek būtų trukusi nuoma - jūsų atveju, už 25 metus. Tačiau, turite rašyti užklausimą į NMA, kad jie ten paskaičiuotų, kiek jūs gautumėte išmokų per tuos metus ir atsiųstų tuos preliminarius skaičius.

Kiek pamenu tai Lietuvos Aukščiausiasis Teismas konstatavo, jog su išvada atsiima, tačiau nuoma ir tęsiasi visą laikotarpš. Tai jei nutraukinėti norės, sėkmingai sumokės viską ką uždirbtum. Praktiškai valstybinė nenutraukiama jei moki laiku nuomą ir tvarkingai dirbi žemę.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, JCB pranešimas:

Negali, yra lubos, nustato teismas.

Va butent.

 

Prieš 1 valandą, Žemaitis2 pranešimas:

man aiskino nzt kad kiekvienais metais valstybe nustato procentine dali nuo zemes rinkos vertes ir pasidauginus gaunasi nuomos kaina, kuria ir moki savininkui, bet kaip ta savininka reikia pagauti kad nuoma sumoketi

Atidarai spec saskaita banke ir pervedineji. Bus argumentas kad laiku mokejai ir dar registruotu laisku jam parasai kad ten ir ten guli jo pinigai. Teismas vadovaujasi ta pacia metodika kainos nustatymui kaip ir nzt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, paulius radvila pranešimas:

Butu labai gerai tada, nes kai pasirasinejau sutarti kiek domejausi kad jei atsiras isvados sutarti vistiek galima nutraukti, del kainos didinimo, ir man atrodo buvo kazkoks punktas kad atsiradus savininkui galima nutraukti

Jei buvo toks punktas tada jo, bet as pvz tokio punkto neradau pas save sutartyje. Is esmes moketa ir uz geodezinius ir uz sklypo registravima, manau blogiausiu atveju prisiteistu ir sitos sumos ir gal  but negautos pajamos ir pan. Dar neturejau tokiu situaciju, bet tas kas klojasi ant virsaus isvada supranta - lengvai ta zeme neateis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, dzipas pranešimas:

Jei buvo toks punktas tada jo, bet as pvz tokio punkto neradau pas save sutartyje. Is esmes moketa ir uz geodezinius ir uz sklypo registravima, manau blogiausiu atveju prisiteistu ir sitos sumos ir gal  but negautos pajamos ir pan. Dar neturejau tokiu situaciju, bet tas kas klojasi ant virsaus isvada supranta - lengvai ta zeme neateis.

Labai butu gerai kad viskas taip ir butu, tikekimes :). Juk tu isvadu jau kiap ir nelike turetu buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...