Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Laisvas pranešimas:

  Surasyta buvo  SUTARTIS, paliekami rankpinigiai,  kaip siuo atveju ?

Tai tau tik atrodo, kad palikai rankpinigius surašydamas sutartį (paminėjai rankpinigius sutartyje abiejų šalių sutarimu :))), bet pagal įstatymą - avansą sumokėjai nes tai notarinė sutartis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Čia daugelis stipriai nukomentuoja dėl pardavimų. Parduot gali tam, kas tau pasiūlys didžiausią kainą, kas yra logiška, aišku jeigu neturi sentimentu vienam art kitam pirkėjui. Pirmumas galioja tik už tą pačią kainą, jei tau ne nuomininkas ir ne kaimynas siūlo daigiau tai parduosi jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Išradėjas pranešimas:

Pukuotuko atveju jei paveldetojai sutars parduoti,tame lauke nera kitu bendrasavininku, tai pirmumas jam,aisku jeigu nuomos sutartys registruotos.Tik kaina reikia suderinti su paveldetojais.Avansas tik su notaro patvirtinimu .

va butent kie nori pinigeliu su paparasta spargalke  o cia yra didele rizika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, pukotukas pranešimas:

va butent kie nori pinigeliu su paparasta spargalke  o cia yra didele rizika

Tai jei nori greitai pinigu, tegul raso NZT kad parduoda,pirmumas vistiek tavo tai ir nupirksi.Nereikia cia jokiu rankpinigu ir sutarciu.O jei sukels kaina pirmas gausi nauja pranesima su nauja kaina ir jei tau neperbrangu ,vistiek pirmumas tavo.Jei atsisakysi, tada kaimynai ,arba bet kas tures teise pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne viskas siame pasaulyje taip paprasta ir grazu,kaip Isradejau piesi. :) Prisiziurejes visokiu cirku,kai apie "pardavima" jokie kaimynai nei nesuuodzia,nekalbant apie jokius pirmumus. Todel Pukuotuko nerimas pagrystas,reikia kazkaip vyniotis is situacijos. Geriausias turbut Augunsto patarimas,tik prie jo skaiciu bent jau po nuli prideti......arba net ir po du nuliukus,kad nebesinoretu busimiems paveldetojas del kiekvieno simto euru vis po svetimus kiemus lakstyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki, tokia situacija iškilo, noriu pirkt žemę , nuomą registravau, bet metai dar nepraėjo ir neturiu pirmumo, o greta esančio sklypo savininkas jau užsimanė pirkt. Klausimas jei būtų jau metai kaip nuomuoju ir ar man būtų pirmumas tada? Bėda ta , kad tas pardavėjes nori kažkiek pinigų jau gaut ar įmanoma, kažkokią notarišką sutartį pasirašyt , kad aš jam pervedu pinigų ir ar tikrai už metų bus mano pirmumas pirkt? Nesinorėtų pinigų mokėt jei paskiau aš tos žemės nenupirkčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...