Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Pas mus savininkas sugalvojo nutraukti nuoma bendrovei,ta pasamde advokata padave i teisma priskaiciavo visokiu netesybu,nuostoliu ka buvo ideje i zeme,kiek apturejo nuostoliu ir tt.ir priteise savininkui kazkas apie 250k litu.Praejo noras savininkui nutraukti sutarti ir toliau dirba bendrove.Taip kad mielieji viskas priklauso nuo to kas pasirasyta sutartyje o prirasyti galima ivairiu saugikliu kad sutarties nenutrauktu o jai pasibaigus toliau pratestu,aisku abiems salims susitarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, gediminaske pranešimas:

http://www.infolex.lt/ta/279031:str2   7 straipsnis. 

vo dabar buteli siust gali. :D  jei pasirysi tam, adresa i pm atsiusiu  :D

Kai gausi tuscia registruota laiska ar sveikinimo atviruka nuo vieno is savo nuomininko zinok kad turi tris menesius reaguoti i situacija kurios nezinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Išradėjas pranešimas:

Pas mus savininkas sugalvojo nutraukti nuoma bendrovei,ta pasamde advokata padave i teisma priskaiciavo visokiu netesybu,nuostoliu ka buvo ideje i zeme,kiek apturejo nuostoliu ir tt.ir priteise savininkui kazkas apie 250k litu.Praejo noras savininkui nutraukti sutarti ir toliau dirba bendrove.Taip kad mielieji viskas priklauso nuo to kas pasirasyta sutartyje o prirasyti galima ivairiu saugikliu kad sutarties nenutrauktu o jai pasibaigus toliau pratestu,aisku abiems salims susitarus.

Viska darot taip kad zeme jums pradetu nuomoti be sutarciu arba samdytusi gudresnius kad surasytu sutarti normalia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Išradėjas pranešimas:

Pas mus savininkas sugalvojo nutraukti nuoma bendrovei,ta pasamde advokata padave i teisma priskaiciavo visokiu netesybu,nuostoliu ka buvo ideje i zeme,kiek apturejo nuostoliu ir tt.ir priteise savininkui kazkas apie 250k litu.Praejo noras savininkui nutraukti sutarti ir toliau dirba bendrove.Taip kad mielieji viskas priklauso nuo to kas pasirasyta sutartyje o prirasyti galima ivairiu saugikliu kad sutarties nenutrauktu o jai pasibaigus toliau pratestu,aisku abiems salims susitarus.

Turiu toke situacije. Sutares prie savo namu virs 60ha zemes tai dabartinei nuomininkai tokias sutartis surase kad savynykui tektu daug tukstanciu sumoketi nuominykam jei neprates su jeis sutarties, tad žmogus perase sutartis su savo teisininku,  ir kita meta jau galesiu lyg as issinuomuoti. Jau kitam rudeniui.   Nes symet vien del sutarties suktos niekaip nejo issinuomuot. Aplink praktiskai visi stambus ukininkai  ar benroves sudare tokes sutartis, kad jausmas ne savininkui o nuomininkui ne priklauso žemė :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Amber pranešimas:

Turiu toke situacije. Sutares prie savo namu virs 60ha zemes tai dabartinei nuomininkai tokias sutartis surase kad savynykui tektu daug tukstanciu sumoketi nuominykam jei neprates su jeis sutarties, tad žmogus perase sutartis su savo teisininku,  ir kita meta jau galesiu lyg as issinuomuoti. Jau kitam rudeniui.   Nes symet vien del sutarties suktos niekaip nejo issinuomuot. Aplink praktiskai visi stambus ukininkai  ar benroves sudare tokes sutartis, kad jausmas ne savininkui o nuomininkui ne priklauso žemė :icon-smile:

vat butent,gavau aš irgi paskaityt tokias sutartis tai žemes savininko teise tik gauti nuoma,jokiu kitų,toks vaizdas kad žmogų nori padaryt neįgalų su nuosavu turtu,užtat sakau reikia skaityt ir suvokt kas sutartį parasyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As kalbe ne apie nutraukima sutarties, bet sutarties nepratesima, taip ir as reikalauciau atlyginti investicijas i lauka jaigu man noretu nutraukt nuomos sutarti, bet kalab eina apie sutarties NEPRATESIMA, po sutarties pabaigos.
Na tai pries bet koki popiergali pasirasydamas turi perskaityt ka pasirasai :) nes saugikliu yra visokiu :) ties sitva vieta nera prasmes diskutuot nes, sutarciu opciju begale, o kas neskaito ir galvoja kad jie vieni protingi tai paskui kaip rasot lieka durneliu vietoj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Amber pranešimas:

Turiu toke situacije. Sutares prie savo namu virs 60ha zemes tai dabartinei nuomininkai tokias sutartis surase kad savynykui tektu daug tukstanciu sumoketi nuominykam jei neprates su jeis sutarties, tad žmogus perase sutartis su savo teisininku,  ir kita meta jau galesiu lyg as issinuomuoti. Jau kitam rudeniui.   Nes symet vien del sutarties suktos niekaip nejo issinuomuot. Aplink praktiskai visi stambus ukininkai  ar benroves sudare tokes sutartis, kad jausmas ne savininkui o nuomininkui ne priklauso žemė :icon-smile:

Bendrove ar mes ukininkai taip pat turim savo teises.O ka daryti kai tu atstatai apleista zeme,tresi, kerti krumus, pasitaisai privaziavimus ,susidelioji sejomaina osavininkas pist po metu ir nutraukia nuoma uz tai kad veidas negrazus Abidna,todel ir sutartis reikalingos ne ant juoko.Pratesima taip pat galima kad butu pirmumas jeigu tvarkingai dirbi ir moki nuoma.Turiu ir as keleta savininku kurie kasmet kaina didina ir vis gazdina kad atiduos kitiems.Vatokiems ir reikia uzdeti ansnuki kad nesikandziotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, u.k aurimas pranešimas:

As kalbe ne apie nutraukima sutarties, bet sutarties nepratesima, taip ir as reikalauciau atlyginti investicijas i lauka jaigu man noretu nutraukt nuomos sutarti, bet kalab eina apie sutarties NEPRATESIMA, po sutarties pabaigos.
Na tai pries bet koki popiergali pasirasydamas turi perskaityt ka pasirasai :) nes saugikliu yra visokiu :) ties sitva vieta nera prasmes diskutuot nes, sutarciu opciju begale, o kas neskaito ir galvoja kad jie vieni protingi tai paskui kaip rasot lieka durneliu vietoj :)

Pasibaigus sutarciai ,pirmumas lieka tam paciam nuomininkuii,tom paciom salygom trecio atzvilgiu, jeigu buvo tvarkingai vykdomi sutarties punktai.Karoc savininkas privalo pasiulyti nuomininkui pratesti nauja  sutarti su naujai aptartom salygom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, gediminaske pranešimas:

nesigincyk, patyres visa procesa esu :D 

Na tarkim ateina savininkas ir sako mane karšina svetimi žmonės sodyba su priklausiniais jiems padovanojau ir ja jie gaus po mano mirties bet jums nuomuojama žeme  noriu jiems parduoti jie ne ūkininkai šiaip tik prijaučiantis kaimui.Netgi manau kad ja jums nuomos toliau.Tu sakai nene ne mano pirmumas parduok man .Ne sako senelis aš sprendžiu aš savininkas kam noriu tam parduodu.ir su žilagalviu susitinki teisme kuriame irodinėji kad pagal laikinaji žemės istatyma tavo pirmumas ir turi tik tau parduoti o tėvukas sako konstitucijoje pagrindiniame šalies istatyme parašyta kad nuosavybė yra neliečiama tai taip išeina kad aš negaliu tinkamai disponuoti savo turimu turtu ir neturiu teisės jo kam nori parduoti tai kam tada ta konstitucija jaigu varžomos mano teisės.

na ponas teisininke tai koks tavo manymu finalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, grazbek pranešimas:

Na tarkim ateina savininkas ir sako mane karšina svetimi žmonės sodyba su priklausiniais jiems padovanojau ir ja jie gaus po mano mirties bet jums nuomuojama žeme  noriu jiems parduoti jie ne ūkininkai šiaip tik prijaučiantis kaimui.Netgi manau kad ja jums nuomos toliau.Tu sakai nene ne mano pirmumas parduok man .Ne sako senelis aš sprendžiu aš savininkas kam noriu tam parduodu.ir su žilagalviu susitinki teisme kuriame irodinėji kad pagal laikinaji žemės istatyma tavo pirmumas ir turi tik tau parduoti o tėvukas sako konstitucijoje pagrindiniame šalies istatyme parašyta kad nuosavybė yra neliečiama tai taip išeina kad aš negaliu tinkamai disponuoti savo turimu turtu ir neturiu teisės jo kam nori parduoti tai kam tada ta konstitucija jaigu varžomos mano teisės.

na ponas teisininke tai koks tavo manymu finalas.

Finalo jokio nes būsimuoju laiku pora ieškinio sąlygų statai...pazalai ir tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Išradėjas pranešimas:

Bendrove ar mes ukininkai taip pat turim savo teises.O ka daryti kai tu atstatai apleista zeme,tresi, kerti krumus, pasitaisai privaziavimus ,susidelioji sejomaina osavininkas pist po metu ir nutraukia nuoma uz tai kad veidas negrazus Abidna,todel ir sutartis reikalingos ne ant juoko.Pratesima taip pat galima kad butu pirmumas jeigu tvarkingai dirbi ir moki nuoma.Turiu ir as keleta savininku kurie kasmet kaina didina ir vis gazdina kad atiduos kitiems.Vatokiems ir reikia uzdeti ansnuki kad nesikandziotu.

Sutartis symet baigesi su nuomininkais bet patys pasirase dar metam pagal savo punktus kad poto nuomininkai neiskeltu ieškinio, po savo gudros sutarties. Nes keliuku netvarko, mioleracije ygruliuvus 3metai duobe gal kokiu 30kubu. Kanalai, vienu sonu  2,5km uszele medziais,gluosniais, pakrasciai susiaurje del medziu, krumu saku, ir suinteresuoti savinykai isnuomuoti man, nes as isvalysiu ir sutvarkysiu, man iki ju žemės nuo namu ~350metru. Ir ribojesi su mano nuosava. Bei mioleracijos dalis eina per ju lauka, kur kanaluos gluosniai dirba savo darba...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, Išradėjas pranešimas:

Pas mus savininkas sugalvojo nutraukti nuoma bendrovei,ta pasamde advokata padave i teisma priskaiciavo visokiu netesybu,nuostoliu ka buvo ideje i zeme,kiek apturejo nuostoliu ir tt.ir priteise savininkui kazkas apie 250k litu.Praejo noras savininkui nutraukti sutarti ir toliau dirba bendrove.Taip kad mielieji viskas priklauso nuo to kas pasirasyta sutartyje o prirasyti galima ivairiu saugikliu kad sutarties nenutrauktu o jai pasibaigus toliau pratestu,aisku abiems salims susitarus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-13 at 13:26, grazbek pranešimas:

Na tarkim ateina savininkas ir sako mane karšina svetimi žmonės sodyba su priklausiniais jiems padovanojau ir ja jie gaus po mano mirties bet jums nuomuojama žeme  noriu jiems parduoti jie ne ūkininkai šiaip tik prijaučiantis kaimui.Netgi manau kad ja jums nuomos toliau.Tu sakai nene ne mano pirmumas parduok man .Ne sako senelis aš sprendžiu aš savininkas kam noriu tam parduodu.ir su žilagalviu susitinki teisme kuriame irodinėji kad pagal laikinaji žemės istatyma tavo pirmumas ir turi tik tau parduoti o tėvukas sako konstitucijoje pagrindiniame šalies istatyme parašyta kad nuosavybė yra neliečiama tai taip išeina kad aš negaliu tinkamai disponuoti savo turimu turtu ir neturiu teisės jo kam nori parduoti tai kam tada ta konstitucija jaigu varžomos mano teisės.

na ponas teisininke tai koks tavo manymu finalas.

finalas. istatymas-1, konstitucija -0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 13/11/2017 at 13:26, grazbek pranešimas:

Na tarkim ateina savininkas ir sako mane karšina svetimi žmonės sodyba su priklausiniais jiems padovanojau ir ja jie gaus po mano mirties bet jums nuomuojama žeme  noriu jiems parduoti jie ne ūkininkai šiaip tik prijaučiantis kaimui.Netgi manau kad ja jums nuomos toliau.Tu sakai nene ne mano pirmumas parduok man .Ne sako senelis aš sprendžiu aš savininkas kam noriu tam parduodu.ir su žilagalviu susitinki teisme kuriame irodinėji kad pagal laikinaji žemės istatyma tavo pirmumas ir turi tik tau parduoti o tėvukas sako konstitucijoje pagrindiniame šalies istatyme parašyta kad nuosavybė yra neliečiama tai taip išeina kad aš negaliu tinkamai disponuoti savo turimu turtu ir neturiu teisės jo kam nori parduoti tai kam tada ta konstitucija jaigu varžomos mano teisės.

na ponas teisininke tai koks tavo manymu finalas.

Taip iseitu kad ir savo nuosavybes dovanojimas neturetu buti neleidziamas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...