Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, viktorass pranešimas:

Ngali. nes jei kaina pakeičia tai vėl per nauja rašo prašyma i nžt su nauja didesne ar mažesne kaina, tada nžt siunčia naujus laiškus irt.t.

Kalbi ne apie tai kaip yra bet kaip turi būti. Žmogus patvirtina notarui, kad pinigus gavo, o kiek gavo ar tiek kiek popieriui parašyta ar tiek kiek buvo sutarta žodžiu, niekas neįrodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-11 at 11:30, grazbek pranešimas:

Daug kas yra neaptarta ta tema bet susidarius tam tikroms aplinkybėms ir salygoms buna ir untreip.

nenoriu nei mokyti nei rodyti nei maikiu plėsytis bet teismas per dvi instancijas mums irodė kad nesame teisus jeigu buves savininkas pageidauja kitaip kad butu.Viskas ta tema daugiau nesiplėsiu.

 

man per dvi istancijas antraip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Aralyys pranešimas:

Žemės savininkas padovanoja vieną ara ir tampi bendrasavininkas. Tą pačią dieną gali eiti pas kitą notarą parasyt kokia nori kaina nes bendrasavininkas turi pirmumą prieš nuomininka ir kaimyną nesiunčia laisku. nuperki likusi sklypą. Prašom apeitas įstatymas. Gali kaimynas uzprotestuot dovanojimą, bet iskur jis žino o tam skirta 30 dienų.

kur tu tas 30d trauki? o terminas ne nuo pardavimo dienos o nuo suzinojimo.... suzinojimo diena lengva padaryt kad butu kokia nori.... pasigilink pries rasydamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , gediminaske pranešimas:

kur tu tas 30d trauki? o terminas ne nuo pardavimo dienos o nuo suzinojimo.... suzinojimo diena lengva padaryt kad butu kokia nori.... pasigilink pries rasydamas

o iš kur tu trauki sužinojimo diena,koks įstatymas tai nurodo?baiges tavo nuomos terminas tuo paciu teise į sklypa,manyčiau taip,o toliau ka noriu ta darau,noriu parduodu,noriu dovanoju yra dar toks dalykas kaip pvz tu man nepatinki,o Petras patinka,jam ir parduodu ar dovanoju pofik man tavo kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , ceck pranešimas:

o iš kur tu trauki sužinojimo diena,koks įstatymas tai nurodo?baiges tavo nuomos terminas tuo paciu teise į sklypa,manyčiau taip,o toliau ka noriu ta darau,noriu parduodu,noriu dovanoju yra dar toks dalykas kaip pvz tu man nepatinki,o Petras patinka,jam ir parduodu ar dovanoju pofik man tavo kaina

nesigincyk, patyres visa procesa esu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , gediminaske pranešimas:

http://www.infolex.lt/ta/279031:str2   7 straipsnis. 

vo dabar buteli siust gali. :D  jei pasirysi tam, adresa i pm atsiusiu  :D

pagal tave aš suprantu tu įsikandes laikais 7 straipsnio,viskas valio,bet aš rašau pasibaigus tavo nuomai aš tave siunčiu į visas keturias puses ir kur yra tavo teisė kaip pasibaige tavo nuoma? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , gediminaske pranešimas:

kai baigias nuoma, nuomotojas privalo tom paciom salygom pasiulyt man, kaip kad kitam norinciam nuomot. tai liecia nuoma. kaip del pardavimo, tada turbut man nepriklauso pirmumai... vo cia reik pasitikslint

nu bet tu nepatinki man nešienauji pakelių,nevalai grioviu,aš nuomosiu kitam ir vsio ;)

plius aš tave raštiškai įspejau kad tau nenuomosiu ir ka tada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , gediminaske pranešimas:

niekam neidomu kad as tau nepatinku. jei noresi priprasi ir patiksiu :D  galiu nuoroda pasiskaitymui tau i pm imest is teismu praktikos :D  nemano ten todel tik i pm. bet vieni klipatos atime mano zeme siemet, tai tuos pamokysiu taip :D 

Neužsišokai dar ant gudresnių žemės savininkų, gausi kada pamoką tai pievų nerašinėsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Durnynas cia tikras su tais apribojimais, keistai skamba kaip visokiais apejimais ir sukciavimu bando zmones zemes per prievarta nupirkt. Sitaip pyktis su savininkais beprasmiska, jei nores vistiek sugalvos buda kaip ir kam parduot. Visi sitie teismai tik anuliuoja neteisetus sandorius, bet neipareigoja gincijamo sklypo parduoti jonui ar petrui, ir taip pasaka be galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Tu rimtai naivus. Kaip sole sako nesi užsokęs ant naglesniu. Taip suvynioja, kad net nesupranti kaip nebeturi žemęs ir teismai nepadeda.....

pats tu naivus. esu uzsokes ant tokiu, kur geriau nusileit iskart reikejo, bet patirties turiu dabar uztad tokios, kad esant reikalui galiu nugesintkuris pasiks i mano darza, zinau kiek teismai kainuoja ir t.t. is jusu manau retas kuris esat taip papuole, tad as atsakau uz bazara. as is patirties sneku, o tu tik bobuciu paskalas sneki....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ignas.d pranešimas:

Durnynas cia tikras su tais apribojimais, keistai skamba kaip visokiais apejimais ir sukciavimu bando zmones zemes per prievarta nupirkt. Sitaip pyktis su savininkais beprasmiska, jei nores vistiek sugalvos buda kaip ir kam parduot. Visi sitie teismai tik anuliuoja neteisetus sandorius, bet neipareigoja gincijamo sklypo parduoti jonui ar petrui, ir taip pasaka be galo.

tingiu plestis, bet pasidomek tokia savoka "pirkejo teisiu perkelimas"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, drapox pranešimas:

Kalbi ne apie tai kaip yra bet kaip turi būti. Žmogus patvirtina notarui, kad pinigus gavo, o kiek gavo ar tiek kiek popieriui parašyta ar tiek kiek buvo sutarta žodžiu, niekas neįrodys.

dabar nebe taip paprasta turi dokumentus pristatyti notarui kurie keliauja i registru centra su parasais ir taip toliau ir panasiai.bet kad sutarti su pardaveju galima ypac dali ismokant grynais tai tikrai taip ir nemokant nuo to mokesciu tai irgi tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, gediminaske pranešimas:

niekam neidomu kad as tau nepatinku. jei noresi priprasi ir patiksiu :D  galiu nuoroda pasiskaitymui tau i pm imest is teismu praktikos :D  nemano ten todel tik i pm. bet vieni klipatos atime mano zeme siemet, tai tuos pamokysiu taip :D 

nu tai cia labai paprasta, jaigu yra nenorinciu pasitraukt su salyga, kad savininkui nuomininkas nepatinka tai tada nuomos kaina galima ,kad ir 500 eu uzsiprasyt jaigu graziuoju nedaeina, o tada jau tu atsisakai nuomuotis ir mes jau sutarsim su kitu nuomininku kaip isprest kilusia beda :) del pinigu suvaiksciojimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

nu tai cia labai paprasta, jaigu yra nenorinciu pasitraukt su salyga, kad savininkui nuomininkas nepatinka tai tada nuomos kaina galima ,kad ir 500 eu uzsiprasyt jaigu graziuoju nedaeina, o tada jau tu atsisakai nuomuotis ir mes jau sutarsim su kitu nuomininku kaip isprest kilusia beda :) del pinigu suvaiksciojimo :)

tas bajeris su 500 tai patiko :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, u.k aurimas pranešimas:

nu tai cia labai paprasta, jaigu yra nenorinciu pasitraukt su salyga, kad savininkui nuomininkas nepatinka tai tada nuomos kaina galima ,kad ir 500 eu uzsiprasyt jaigu graziuoju nedaeina, o tada jau tu atsisakai nuomuotis ir mes jau sutarsim su kitu nuomininku kaip isprest kilusia beda :) del pinigu suvaiksciojimo :)

Dėl pinigų suvaikščiojimo tai galima papildomą punktą sutartį įrašyti kad kainą galima keisti abipusiu susitarimu metų bėgyje ar per artimiausią pilnatį  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...