Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

prieš valandą, kestas17 pranešimas:

Blogai girdejai, preis menesi su karbio komanda pasidalinom 4ha per puse, bendrasavininku. Uzkele p...... po 6700, o sutare buvom po5000. Lipa per galva visiem aplinkui, perka net darziukus po 30a. Politika tokia, kad sluoti ir valdyti

Taip didieji stipriai lipa visur jeigu esi jo "konkurentas". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, zetor1 pranešimas:

Koks plotas?uzknysa kai kazkas lenda i tavo dirbama lauka ir kelia kainas taip susikeldamas pats

12,6h kvadratas.ir salia mano.Dirbti sunki bet derliai auksti.Ne vien man koja pakiso tas veikejas bet as nusprendziau neuzsileisti, gal kiek pamastys ir sau sukelia ir kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , zetor1 pranešimas:

Man ir taip panasiai yra buve bet pakele po kokiu pora savaiciu ir kazkur girdejo kad tiek duoda ...dabar tai taip jai kaina sutari tai ta pacia diena rasaisi isankstine sutarti avansa dedi ant stalo ir viskas

Jo,svarbu kad laukas tinka,jei kokie sabarkstynai tai tegu kisasi i s....e uz tokius pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, zetor1 pranešimas:

Man ir taip panasiai yra buve bet pakele po kokiu pora savaiciu ir kazkur girdejo kad tiek duoda ...dabar tai taip jai kaina sutari tai ta pacia diena rasaisi isankstine sutarti avansa dedi ant stalo ir viskas

avansa ne ant stalo o į saskaita,kitaip niekinis tavo avansas,nebent patikimas žmogus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvote susidurę su panašia situacija. Žodžiu, sekmadienį, su žemės savininkais sudarėme panaudos sutartį atgaline data, jiems paaiškinau, kad kai įregistruosiu ją registruose, galės jie kreiptis į NŽT dėl leidimo parduoti. Pirmadienį, kreipiausi į registrus, per penkias darbo dienas įregistruos. BET, kažkokiu mistiniu būdu, savininkai jau antradienį patys nuvarė į NŽT dėl leidimo. Dabar jau patys jie man skambina, kad sius laiškus kaimynams, nes NŽT nemato, kad yra sudaryta panaudos sutartis. Ar aš galiu kreiptis į NŽT, kad nesiustų laiškų kaimynams, kai bus įregistruota sutartis, ar jau šaukštai po piet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Remse pranešimas:

Gal kas buvote susidurę su panašia situacija. Žodžiu, sekmadienį, su žemės savininkais sudarėme panaudos sutartį atgaline data, jiems paaiškinau, kad kai įregistruosiu ją registruose, galės jie kreiptis į NŽT dėl leidimo parduoti. Pirmadienį, kreipiausi į registrus, per penkias darbo dienas įregistruos. BET, kažkokiu mistiniu būdu, savininkai jau antradienį patys nuvarė į NŽT dėl leidimo. Dabar jau patys jie man skambina, kad sius laiškus kaimynams, nes NŽT nemato, kad yra sudaryta panaudos sutartis. Ar aš galiu kreiptis į NŽT, kad nesiustų laiškų kaimynams, kai bus įregistruota sutartis, ar jau šaukštai po piet?

O tai registru centras iregistruos atgaline data nes reikia kad butu kaip metai iregistruota?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Remse pranešimas:

Gal kas buvote susidurę su panašia situacija. Žodžiu, sekmadienį, su žemės savininkais sudarėme panaudos sutartį atgaline data, jiems paaiškinau, kad kai įregistruosiu ją registruose, galės jie kreiptis į NŽT dėl leidimo parduoti. Pirmadienį, kreipiausi į registrus, per penkias darbo dienas įregistruos. BET, kažkokiu mistiniu būdu, savininkai jau antradienį patys nuvarė į NŽT dėl leidimo. Dabar jau patys jie man skambina, kad sius laiškus kaimynams, nes NŽT nemato, kad yra sudaryta panaudos sutartis. Ar aš galiu kreiptis į NŽT, kad nesiustų laiškų kaimynams, kai bus įregistruota sutartis, ar jau šaukštai po piet?

Kaimynams siunčia betkokiu atveju. Nzt manau verta pranest (kai bus iregistruota), patikrins ir įtašys tave pazymoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Remse pranešimas:

Gal kas buvote susidurę su panašia situacija. Žodžiu, sekmadienį, su žemės savininkais sudarėme panaudos sutartį atgaline data, jiems paaiškinau, kad kai įregistruosiu ją registruose, galės jie kreiptis į NŽT dėl leidimo parduoti. Pirmadienį, kreipiausi į registrus, per penkias darbo dienas įregistruos. BET, kažkokiu mistiniu būdu, savininkai jau antradienį patys nuvarė į NŽT dėl leidimo. Dabar jau patys jie man skambina, kad sius laiškus kaimynams, nes NŽT nemato, kad yra sudaryta panaudos sutartis. Ar aš galiu kreiptis į NŽT, kad nesiustų laiškų kaimynams, kai bus įregistruota sutartis, ar jau šaukštai po piet?

Na viskas tvarkoj NŽT nemato nes 5 d.d dar nebuvo praeje o kaimynas nuvyko antra diena nesvarbu kad sutarti sudaret atbuline data 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Remse pranešimas:

Sudarėm atgaline data, metai ir du mėnesiai atgal. Vėl teks su kaimynais kariauti... Visi tos žemės nori. Norėjau išvengti siuntimo kaimynams. Pastaruoju metu tie žemės savininkai švelniai tariant, nudurnėjo. Vieną kalbam, kitą daro.

Vaziuok tada pas kaimynus kad kainos nekeltu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Remse pranešimas:

Sudarėm atgaline data, metai ir du mėnesiai atgal. Vėl teks su kaimynais kariauti... Visi tos žemės nori. Norėjau išvengti siuntimo kaimynams. Pastaruoju metu tie žemės savininkai švelniai tariant, nudurnėjo. Vieną kalbam, kitą daro.

kaip minejai "visi tos zemes nori" tai bus reikalu jei ir kaimynai seile varvina kad paimt.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...