Jump to content

Domina Pasvalio agrodilerio purkstuvai


Recommended Posts

Kaip jum Pasvalio agrodilerio purkstuvai???? Ar sijos normaliai laiko?? ypač domintu 800 litru, 15 metru su hidrauliniu islankstymu, elektriniu valdymu.

na 15m gal ir laikys, bet su 20m tai problemu buna (senesnes laidos), dabar maciau kitokias pradejo deti.

Gal paskaitys turintis 20 metru plocio ir 3000ltr talpos Pasvalio gamybos purkstuva?

Labai noretusi nuomones,ar nepasigailejo pirkes ji ,o ne 60proc. brangesni Amazone ar RAU?

turim ir visiskai patenkinti esam. todel jei dvejoji nebedvejok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Kaina ir kokybe palyginus santykis geras gaunasi, 450 ha ukyje 4 sezonus nuvaziaves jau purkstuvas 20 m, ir 2.7 kubu, ner ko bedavot,

na aisku uzsasai ne tokie mandrus :)

Na bet lietuviskas gaminys plius ir kokybe ir kaina manau atitinka viska.... pagalvojus nera zinomo vardo ir kaina zymiai krenta palyginkim kad ir laumetrio purkstuva ir pasvalio tai ka as zinau pasvalys rimciau padares o laumetris 30% didesni antkaini uzsimetes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
Kaip jum Pasvalio agrodilerio purkstuvai???? Ar sijos normaliai laiko?? ypač domintu 800 litru, 15 metru su hidrauliniu islankstymu, elektriniu valdymu.

na 15m gal ir laikys, bet su 20m tai problemu buna (senesnes laidos), dabar maciau kitokias pradejo deti.

Gal paskaitys turintis 20 metru plocio ir 3000ltr talpos Pasvalio gamybos purkstuva?

Labai noretusi nuomones,ar nepasigailejo pirkes ji ,o ne 60proc. brangesni Amazone ar RAU?

turiu toki viskas ok jam, tik istikro tai stangos per silpnos jam, bet seip labai gerai purskia, nusiskundimu nera, tik sulinko man ne pacios stangos bet stangu laikikliai ant kuriu stangos laikos kai jos susiskleidzia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
turit kas kompa nusipirke is pasvalio agrodylerio ju purkstuvam ? planuoju isigyti, ir maciau kadju ten nevienas yra. idomu kaip jie valdo purkstuva. asisivaizduoju kad turetu buti taip. Nustatai norima ispurksti kieki, ir vsio, nesvarbu koks tavo greitis vaziavimo, vistieks ispusi teisinga kieki.

jei kintama norma noresi tai vien kompo tam neuztenka

ka reiskai kintama ? as noriu kad visada ispustu tokia norma kokia as nustatau. pvz 250ltr/ha nepaisant mano vaziavimo greicio. nes dabar as atsicinkines vaziuoti vienu greiciu. o buna situaciju kai reikia priletinti arba pagreitinti, ir automatiskai nuo gazo padavimo arba nuemimo keiciasi ir slegis, ir ispurskimo norma, ir seip vienus chemikalus ispucia daugiau, kitus maziau, laiaknt tapati greiti ir spaudima. vat butent del to ir noriu as kompo, kad man ispustu visada gera norma (tokia kokia nustaciau) nepaisant mano vaziavimo greicio ir chemikalu klampumo. pas mane dabar yra tik elektroninis purskimo sekciju valdymas (galiu is kabinos knopkes pagalba uzdaryti/atidaryti purkstuvo sekcijas, ju yra 4 )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turit kas kompa nusipirke is pasvalio agrodylerio ju purkstuvam ? planuoju isigyti, ir maciau kadju ten nevienas yra. idomu kaip jie valdo purkstuva. asisivaizduoju kad turetu buti taip. Nustatai norima ispurksti kieki, ir vsio, nesvarbu koks tavo greitis vaziavimo, vistieks ispusi teisinga kieki.

jei kintama norma noresi tai vien kompo tam neuztenka

ka reiskai kintama ? as noriu kad visada ispustu tokia norma kokia as nustatau. pvz 250ltr/ha nepaisant mano vaziavimo greicio. nes dabar as atsicinkines vaziuoti vienu greiciu. o buna situaciju kai reikia priletinti arba pagreitinti, ir automatiskai nuo gazo padavimo arba nuemimo keiciasi ir slegis, ir ispurskimo norma, ir seip vienus chemikalus ispucia daugiau, kitus maziau, laiaknt tapati greiti ir spaudima. vat butent del to ir noriu as kompo, kad man ispustu visada gera norma (tokia kokia nustaciau) nepaisant mano vaziavimo greicio ir chemikalu klampumo. pas mane dabar yra tik elektroninis purskimo sekciju valdymas (galiu is kabinos knopkes pagalba uzdaryti/atidaryti purkstuvo sekcijas, ju yra 4 )

turiu pasvalio purkstuva su kompu, su normos reguliavimu lyg viskas tvarkoj, dirbam 4metai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Septynis sezonus atpurškiau dabar perdaviau estafete kitam manau tikrai tarnaus dar ne vienerius metus.Prie to pačio turiu pasakyti kad vien kompo neužteks reikia dar ir flaumetrio kuris apie pusantro tūkst.kainuoja.O šiaip nuvaryk savo purkštuva jie ir pasakys ko ir kiek ten jam reikia kad tvarkingai veiktu purkštuvas.Ir teisingai kolega pastebėjo kad vien kompo neužtenka reikia dar ir purkštuku skirtingo dydžio skylėmis norint kad normas skirtingas pustu arba žaisti su greičiu .Kompas paprastas pigiausias iš visu ten siulomu arag firmos bravo aštunioliktas ar šimtas aštuoniasdešimtas buvo tiksliai nepamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kai savo pirkau tai tik penkiasdešimt plius pvm kainavo aišku bačka puse kubo mažesnė buvo.Iki artimiausios tokios pačios komplektacijos tada reikėjo dadėti dar tiek pat plius per programa prasukau tai kai šiemet pardaviau gavosi taip kad turėjau daikta beveik puse kainos gražino pasinaudojau septynis metus ,pardaviau ir susigražinau beveik likusia sumokėta dali.Čia tai biznis buvo. Bet dabar kažin ar pirkčiau visdėlto jau pasiekta kainos riba kai verta surasti ta desietka tukst. eur ir nusipirkti purkštuva kuris normaliai kopijuoja.

P.s.Visdėlto negalima jo smarkiai peikti ir dar kiek teko susidurti aštuoniolikos metru normaliau kopijavimas dirba.matyt lengvesnės štangos ir trumpesnėmis labiau valdomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Nuo 2006 metu Agro 2500, 18 metru sijos, dirbam. Na ka galiu pasakyt...kopijavimas labai blogas, sijos trukineja, jei uzkliuvai galiuka uz medzio ar kur tai luzta, liksta sija bet neatsilenkia, reguliavom ir spyruokliu standuma ir pan niekas nepadejo. Buvo nutrukusi pagrindine asis, tai nuostolis 2000 LT(neskaitant 2 dienas prastovos), issplese kompu laidus,slangas. Kai pasukau Pasvalio agrodileriui atsakymas buvo toks:

TAIP, JAU APIE 300 PURKSTUVU TAIP NUTIKO, MATYT NEAPSKAICIUOTAS ASIES STIPRUMAS, ATVAZIUOK ASI NAUJA PADARYSIM. Nuvezu, uz ar 700 LT berods perdare asi nauja, tai sakau, KA, BUVO SUNKU PASUKTI 300 KARTU UKININKAMS IR PASAKYTI KAD CIA SILPNA VIETA, UZSIDEKIT TROSA AR KAZKA...ATSAKYMAS: NU NEPAGALVOJAU...SAKAU NIEKS IS JUSU NEBEPIRKS UZ TOKI POZIURI...ar zinot koks buvo atsakymas: JUS LIETUVIAI NEPIRKSIT, PIRKS UZSIENINS, NES IR TAIP JUS TIK KELIUS PROCENTUS TENUPERKAT... :icon-redface::icon-redface::icon-redface::icon-evil::icon-evil::icon-evil:

nu tai buvau apakes uz toki poziuri ir galvoju eina na....tas pasvalio agrodileris...

Vat tokie butu pastebejimai :icon-wink::D:lol: niekad nebepirkciau is ju...sekmes renkantis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 10 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 1 metų...
prieš 15 minutes , kubas pranešimas:

Labas, numatomas pirkti 20m. pločio 3000 litrų talpos Pasvalio gamybos purkštuvas.Gal kas iš turinčių galėtų pakomentuot ką dabar užsisakytų iš papidomos įrangos, o ko ne.

Žiūrint kokie poreikiai, koks kompiuteris, bravo 300s?  Sekimas bus?

Atskirą hidraulo sistemą, karbamido tirpinimo įrangą, jei planuoji pumpuot vandenį tai ir šlanga su plūduru verta paimt.

Jei laukai kalvoti, tai sijų posvirio cilindrą paimt reikia, nes kiek atsimenu, jo bazinėj nebūdavo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , kubas pranešimas:

 Dėl kompiuterio ir vėžių sekimo dar neapsisprendžiau. Atskiras hidraulas taip, šlanga taip. Laukai lygus. Karbamido tirpinimo įranga tai čia chemikalų paruošimo talpa ar dar ką nors papildomai reikia prikomplektuot?

tai kompjuteri  pasiimk patogu bus dirbti ar greiciau ar leciau pats viska nusistatys, siaip del sekimo pagalvociau pas mane lygiai toks pat koki planuoji pirkti,tai sekimo nejamiau pas mane kilpa,mina ant posukiu dabar imciau su sekimu,ziurint koks plotas purskimo as pagal parama emiau tai siai dienai galejo buti didesnis ir platesnis :) cia kaip visada po laiko, siaip geras pursktuvas treti metai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...