Jump to content

ES parama


vitalija

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
:icon-question: pas mane paramos sutartyje parasyta,kad turiu drausti paselius- praleidus pirmus metus reikia drausti du metus is eiles. Tai dabar jau nebereikia ar kaip? Kaip te tas istatymas atrodo?

Iš pradžių aš irgi abejojau dėl jau pasirašytų sutarčių, bet įsakyme yra sakinys "P a v e d u Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos taikyti šio įsakymo nuostatas pareiškėjams, pateikusiems paramos paraiškas nuo 2007 metų."

Dirstelkit patys, gal minčių kitokių kils.

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... ry=&p_tr2=

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8. Išdėstau 28.11 punktą taip:

,,28.11. pareiškėjas įsipareigoja apdrausti turtą, kuriam įsigyti ar sukurti bus panaudota parama, ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuo paramos sutarties pasirašymo (didžiausiu turto atkuriamosios vertės draudimu nuo visų galimų rizikos atvejų (išskyrus vagystę) projekto įgyvendinimo laikotarpiui, o įgyvendinus projektą – likutinei vertei, atsižvelgiant į atitinkamos rūšies turto naudojimo laiką ir taikomas turto nusidėvėjimo normas)11..Paramos gavėjas pagal šią priemonę privalo drausti savo žemės ūkio augalų pasėlius 2 metų laikotarpiui nuo paramos sutarties pasirašymo datos. Po paramos sutarties pasirašymo praleidus pirmąjį vienerių metų žemės ūkio augalų pasėlių draudimo laikotarpį turi būti apdrausti dvejų iš eilės einančių metų žemės ūkio augalų pasėliai;“.

o kaip atrode ankstesnis punktas? ar cia as kazko nesuprantu :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip atrode ankstesnis punktas? ar cia as kazko nesuprantu :angry-banghead:

Kažką ne ten nužiūrėjai :eusa-naughty:

BUVO

"28.11. pareiškėjas įsipareigoja apdrausti turtą, kuriam įsigyti ar sukurti bus panaudota parama, ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuo paramos sutarties pasirašymo (didžiausiu turto atkuriamosios vertės draudimu nuo visų galimų rizikos atvejų (išskyrus vagystę) projekto įgyvendinimo laikotarpiui, o įgyvendinus projektą – likutinei vertei, atsižvelgiant į atitinkamos rūšies turto naudojimo laiką ir taikomas turto nusidėvėjimo normas) . Paramos gavėjas pagal šią priemonę privalo drausti savo žemės ūkio augalų pasėlius 2 metų laikotarpiui nuo paramos sutarties pasirašymo datos. Po paramos sutarties pasirašymo praleidus pirmąjį vienerių metų žemės ūkio augalų pasėlių draudimo laikotarpį turi būti apdrausti dvejų iš eilės einančių metų žemės ūkio augalų pasėliai"

DABAR„28.11. pareiškėjas įsipareigoja apdrausti turtą, kuriam įsigyti ar sukurti bus panaudota parama, ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuo paramos sutarties pasirašymo (didžiausiu turto atkuriamosios vertės draudimu nuo visų galimų rizikos atvejų (išskyrus vagystę) projekto įgyvendinimo laikotarpiui, o įgyvendinus projektą – likutinei vertei, atsižvelgiant į atitinkamos rūšies turto naudojimo laiką ir taikomas turto nusidėvėjimo normas)11“.

Vienžo - nubrauktas sakinys apie pasėlių draudimą. Ko gero dar nėra pakeistos pačios taisyklės. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mat kaip, reiks skambinti i NMA ir klausti, jei sakys, kad nebereikia tai reiks rastiskai paklaust, kad neapgautu vagys :)

Iš kur tu toks optimistas Zvanai. :eusa-hand: NMA tau duos raštą :eusa-think: ?? Jie pasakys tą patį, ką man kažkada sakė - skaitykit taisykles, ten viskas nurodyta. Nori rašto, raštu ir kreipkis. Būtinai. :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tau to punkto nekeis. Tu įsivaizduoji, kiek yra sutarčių. Užsi... (pypt) jie ten visas kaitaliodami. Paprasčiausiai rašai mandagų raštą. "Gerbiamieji, mano sutarties Nr. xxxx x.x punkte yra numatytas pasėlių draudimas, tačiau ž.ū. ministras savo įsakyme Nr. 3D-556 nurodo, kad pareiškėjai, pateikusieji paramos paraiškas nuo 2007 metų, neprivalo drausti pasėlių. Prašau raštiško patvirtinimo, kad aš neprivalau drausti savo pasėlių, t.y. kad aš neapdraudęs pasėlių nepažeisiu paramos sutarties x.x punkto". Nu kažką panašaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas tau to punkto nekeis. Tu įsivaizduoji, kiek yra sutarčių. Užsi... (pypt) jie ten visas kaitaliodami. Paprasčiausiai rašai mandagų raštą. "Gerbiamieji, mano sutarties Nr. xxxx x.x punkte yra numatytas pasėlių draudimas, tačiau ž.ū. ministras savo įsakyme Nr. 3D-556 nurodo, kad pareiškėjai, pateikusieji paramos paraiškas nuo 2007 metų, neprivalo drausti pasėlių. Prašau raštiško patvirtinimo, kad aš neprivalau drausti savo pasėlių, t.y. kad aš neapdraudęs pasėlių nepažeisiu paramos sutarties x.x punkto". Nu kažką panašaus.

cia tas isakymo numeris toks ir yra koki parasete? :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...