Jump to content
Aloyzas

žiemkenčių buklė

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

374 nariai balsavo

This poll is closed to new votes
  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

• Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      94
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      91
    • Sėju laiku
      189

Recommended Posts

prieš 46 minutes , EvaldasC pranešimas:

Dar kazko dedat? Poto vaskinej brandoj dar karta purskiat?

Aš tai šiuo metu dedu po 24 karbamido  pernai tokioj stadijoje kviečiu purskiau po 20 tai kurie purkšti buvo exstra

Prieš 8 valandų, EvaldasC pranešimas:

Ar pursliat kas siuo momentu po lietau kArbamido  kvieciam? Galvoju palaistyt koki 20kg/ha ar bus naudos? Ar tik darbo? :icon-wink:

Nusipurškiau šiandien po 30 kg/ha su 300 l/vandens 

prieš 16 minutes , EvaldasC pranešimas:

Kiekvienais metais purskiu du kart karbamidu visada i 2 klase eina nesuprantu del ko? Nepavyksta extriniu zieminiu uzaugint

mano kuklia nuomone, pirmiausia įtarčiau tręšimą, antra, veislės ypatybės

prieš 56 minutes , EvaldasC pranešimas:

Kiekvienais metais purskiu du kart karbamidu visada i 2 klase eina nesuprantu del ko? Nepavyksta extriniu zieminiu uzaugint

O kiek kuli ir kiek atiduodi azoto ?

O šiaip tai kol nėra vaškinės brandos manau verta purkšti ir dar kiek pastambinti grūdus. Dėl sausros nuretėjo, segmentų atmetė, grūdų varpose ne fontanai, tai bent jau per grūdo stambumą reiktų derlių pasididinti. O su kokybe šiemet tikriausiai neturėsim problemų, tai ant vaškinės purkšti nemanau ar reiks, nebent myžaliai ateitų rimti ir ilgi.

prieš 9 minutes , drapox pranešimas:

O šiaip tai kol nėra vaškinės brandos manau verta purkšti ir dar kiek pastambinti grūdus. Dėl sausros nuretėjo, segmentų atmetė, grūdų varpose ne fontanai, tai bent jau per grūdo stambumą reiktų derlių pasididinti. O su kokybe šiemet tikriausiai neturėsim problemų, tai ant vaškinės purkšti nemanau ar reiks, nebent myžaliai ateitų rimti ir ilgi.

Kiek dedat karbamido i ha?

prieš 10 minutes , drapox pranešimas:

Azoto neskaiciuojant purskimu atidudu 160-180vm visad i antra klase tik traukia, 6-8t kuliu,ka daryt kitaip kad uzsuginti geresne kokybe?

prieš 49 minutes , manttys pranešimas:

mano kuklia nuomone, pirmiausia įtarčiau tręšimą, antra, veislės ypatybės

Auginu scagena, janne ir ada siemet, tresimas kasas poto sulfatas poto salietra dar 160-180vm gaunasi is triju tresimu

prieš 2 minutes , EvaldasC pranešimas:

Auginu scagena, janne ir ada siemet, tresimas kasas poto sulfatas poto salietra dar 160-180vm gaunasi is triju tresimu

Pernai pirmi metai buvo kai visi i extra isejo. Buvo 240vm atiduota. Derlius 7t/ha vidurkis buvo. Ant varpos jokio purskimo, tik ant veliavinio 120kg/ha salietros. 

prieš 1 minutę , EvaldasC pranešimas:

mano panasus tresimas, siek tiek daugiau vm. po javapjutes galesim palyginti rezultatus ir tresimo laika. bent man susidaro ispudis, kad labai stipriai veikia javus ankstyvas tresimas, kai su kasu dar neina ivaziuoti. buvau praleides juosta kvietrugiuose kur gavo po 100 salietros fiziniu svoriu, pries pat lietu. daug kas sake, kad grioviuose ta salietra atsidure, taciau visa vegetacija salietros negavusi juosta buvo daug sviesesne, nepaisant to, kad veliau gavo sociai KAS

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti