Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 2 valandų, grazbek pranešimas:

Na rapidas jau praeitis nebent pakruojo molinukai pas tikra uuukinika turi spiritas stoveti.

O koks skirtumas  noragine ar spiritas ar pronto jei galutini rezulta tapati gauni? Tai kieno tada ilgesnis?? Smagu kad kolega  tikras ukininkas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Bulvinykas pranešimas:

O spiritas turi būt grynas ar ir atskiestas tinka?

Skonio reikalas....... as siame gyvenimo etape esu beveik abstinentas- as siuo metu megstu gera roma.

Prieš 9 valandų, Rimvydas1 pranešimas:

? Smagu kad kolega  tikras ukininkas...

Na iki tikro uuukiniko man dar toli nes dabar kieme stovi tik rapid,as.vat kai spirit,as stoves tadu bus galima teigti kad esu prie pateptuju.

p.s.ne as uzvedziau tema apie zemiskus stebuklus.man spirit,as nepatinka kad jis pniaumatinis bet matyt einame ant to kad teks priprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Išradėjas pranešimas:

Rapidas yra rapidas dar daug kas tik pasvajoti gali apie ji,nematau reikalo nurasineti,nustumti i praeiti.

Pastaba , su kaimynu sedavom abu rapidais, bet pernai nupirko spirit nauja 6, metrų tai laukai salia vienas kito, tik pasejom vienos dienos skirtumu, tai mano tolygiai gražiai sudyge o kaimyno laukas lopais žodžių puse lauko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ukis123 pranešimas:

Pastaba , su kaimynu sedavom abu rapidais, bet pernai nupirko spirit nauja 6, metrų tai laukai salia vienas kito, tik pasejom vienos dienos skirtumu, tai mano tolygiai gražiai sudyge o kaimyno laukas lopais žodžių puse lauko

Dar prieselis, dirbimas pries seja priklauso sudygimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ukis123 pranešimas:

Pastaba , su kaimynu sedavom abu rapidais, bet pernai nupirko spirit nauja 6, metrų tai laukai salia vienas kito, tik pasejom vienos dienos skirtumu, tai mano tolygiai gražiai sudyge o kaimyno laukas lopais žodžių puse lauko

rapidai tik pernai nepasiteisino, o siaip  liuks sejalkos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, grazbek pranešimas:

Skonio reikalas....... as siame gyvenimo etape esu beveik abstinentas- as siuo metu megstu gera roma.

Na iki tikro uuukiniko man dar toli nes dabar kieme stovi tik rapid,as.vat kai spirit,as stoves tadu bus galima teigti kad esu prie pateptuju.

p.s.ne as uzvedziau tema apie zemiskus stebuklus.man spirit,as nepatinka kad jis pniaumatinis bet matyt einame ant to kad teks priprasti.

Po pneumatines mechaninems alergija isivaryt gali ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...