Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 35 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Nusipirkau Skagen c2 trim ha apsisėt, tai skageno ir spėju Janne miksą (apie 10 proc. Janne) gavau...gražu...Rotax c2 irgi nusipirkau tai kvietrugių daugiau nei pas mane ūkinėj bet kurioj veislėj, - vargo turėsiu berankiodamas.

Pareklamuok is ko pirkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Andriusfeat pranešimas:

Nusipirkau Skagen c2 trim ha apsisėt, tai skageno ir spėju Janne miksą (apie 10 proc. Janne) gavau...gražu...Rotax c2 irgi nusipirkau tai kvietrugių daugiau nei pas mane ūkinėj bet kurioj veislėj, - vargo turėsiu berankiodamas.

Kaip rotax veislė gal jau kelinti metai augoni lyginant su skagenu. Traktordiena buvai tai varpos tikrai stambios. I domu kaip derlius ir kokie kokybiniai rodikliai ir ar ne kaprizinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Andriusfeat pranešimas:

Nusipirkau Skagen c2 trim ha apsisėt, tai skageno ir spėju Janne miksą (apie 10 proc. Janne) gavau...gražu...Rotax c2 irgi nusipirkau tai kvietrugių daugiau nei pas mane ūkinėj bet kurioj veislėj, - vargo turėsiu berankiodamas.

priešselis koks skageno buvo ir rotax? vadyba ką šneka? tokios situacijos nebuvę, bet kilus problemų su trašų kokybe ar chemija visad randu kompromisa su vadyba.

perku sėklą iš vienos įmonės. kolkas nusiskundimų neturėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Vilius pranešimas:

20e gal ir nėra daug. Bet jei sėji kokius 200ha. Man 2000e yra jau pinigas ypač prie tokių metų ;) o ir savo ūkinė sėklandažnu atveju net lenkia  sertifikuota nes žinai, kad pasėjas nebus priemaišų 

pirkau fūrą trijų skirtingų veislių sėklos rudenį. priemaišų tikrai nėra nei šisis metais nei ankstesniais nebuvo.

sava sekla 150+beicas30+valymas/beicavimas/darbas10--20. Viso 200.

sertifikuota geresnio atselio 350-išmoka100- pelno mokestis 10 eur mazesnis nei savo seklos. viso 240.

taip kad tikslesniais skaičiavimais,net ne 20, o 10eur gaunu.

aišku jei seklos kaina 500 kaip šį pavasarį tai matematika kita.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , JCB pranešimas:

Ismoka apie 15eur, ne 100. 

Stumiu priekaba, is jos i ciklona, is jo i beicalke, is beicalkes i didmaisius- sekla paruosta. Tai man apie pora tukst tauposi. 

išmoka 16eur už ha. tikiuosi neseji 1000kg/ha :)

kadangi minimali norma seklos pagal nma yra 160kg berods į ha tai pirkdamas toną sėklos sutaupai

16eur × (1000:160)= 100

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Sėklinius javus auginuosi tik po rapso, kaip ir šiuo atveju.  Niekad ten kvietrugiai neaugo :))...Janne išvis neauginęs niekad. Vadybai niekad nelendu su problemom :)))

tai jei tyli tai nenustebk ir kitą kart kai gausi panašią kokybę. nereikia leist kišt šūdą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Daruxs pranešimas:

nieko..tai savo sekla sejant gal pigiau gaunasi 20-30e ant ha,bet kad kiek teko matyt tai sava sekla geresne beveik uz ju ale sertifikuota..

 

"beveik". užtenka kult 100kg daugiau iš ha ir atsiperka.

kiekvienas daro kaip jam atrodo protingiausia. aš pusę sėjau sertifikuota. jei seklos kaina išliks panaši tą darysiu ir ateityje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , ceck pranešimas:

sedi amaru po 4-5 varpoj,prasipurkšt ar palaukt lietaus savaitgali?

pabandyk ploteli prasipurkst. man nesuveike. numire tik tie kur gavo tiesiogiai. tie kur giliau ilinde gyvi iki šiol nors gavo sisteminio insekticido. 

zodziu pabandziau kontrolei laukelį ir daugiau nepurškiau. o ir amarų kazkaip zenkliai sumazejo po nedidelio lietaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...