Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 6 minutes , buster540 pranešimas:
prieš 22 minutes , Robertas08 pranešimas:

Savaitgaly purksiu ccc ,kad pagerintu krumijimasi. Ka galeciau dadet prie jo? Kas butu protinga patirpyt y purkstuva? Karbamidui per anksti?

Skystų npk, amino rūgščių, sulfato, gali ir karbamido kokį 5kg. Tik aišku ne viską iš karto, išsirink :-D

Tai kas vertingiausia ir pagal kaina optimaliausia? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo šiandien ir pas mane, kai manes namie nebuvo..

Jei būtų geras daiktas ūkininkai patys susirastų vadybininkų kontaktus ir jiems skambintų, nereiktų kaip čigonams važinėti po kiemus bandant įpiršti savo prekę. Galėtų persivadinti į ČigonAgro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bauer pranešimas:

Buvo šiandien ir pas mane, kai manes namie nebuvo..

Jei būtų geras daiktas ūkininkai patys susirastų vadybininkų kontaktus ir jiems skambintų, nereiktų kaip čigonams važinėti po kiemus bandant įpiršti savo prekę. Galėtų persivadinti į ČigonAgro

Kokia mašina vazineja?..vienas cia sake ..grazus tas Timac'o  VW Amarokas.. :D nor rimti zmones rimtus penegus generuoja.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Pabandymui 40l tik mažiausias kiekis. Buvo prieš keletą dienų burtininkė užsukus. Pasikonsultavus su kolegom kas bandė ir liko tik pabandę. Nebebando. Baisiai brangu ir už tuos pinigus nepadaro tai ką žada.

buvo ir pas mane labai sunervino kad parduoda tik 40litrų nors fasuota po 20litrų kultūringai atsisveikinom jaigu galima taip sakyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...