Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Prieš 15 valandų, Remse pranešimas:

Kaip tu ponuli galejai purksti 2 kartus? Jei tik zydejimo metu gali ja pagauti. Tebukonazolas  pvz turi tik 60-70 proc. veiksminguma. Pagal mokslininkus, 5 dienos iki ir 3 dienos po uzsikretimo, kada galima pagauti sia liga. Be abejo 100 veiksmingumo tiketis neverta. Man asmeniskai tai neramu del kvieciuku, nes jau matosi pirmieji pozymiai fuzariozes. Jau jokie purskimai nepades zieminiuose kvieciuose...

Kas turi didesnį veiksmingumą nei tebukanazolas prieš fuzariozę pagal tave?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, Zilvis55 pranešimas:

Kas turi didesnį veiksmingumą nei tebukanazolas prieš fuzariozę pagal tave?:)

Čia gal labiau pabrėžė, kad nėra 100 proc garantijos prieš ją,  tieisog sumažini tikimybę apsikrėsti ir tiek.

 

Beje, toks įspūdis man formuojasi, kad pernai turėjom extra pašaro dėl saiko, tai šiemet galim turėt tą patį dėl ligotų grūdų.. arba dėl abiejų, dar ne vakaras taip sakant..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, Minduksx pranešimas:

Esu buves seminare kur buvo lzi atstove tai dar turiu pora lapu su tyrimais tai geriausiai nuo fusarium ir kitu grybu apsaugojo osiris

Kazkaip kai kalbama su produktu pavadinimais tai nekelia pasitikejimo. Tavo minimas produktas tai protiokonozolas mišinyje su epoksinazolu. Epoksinazolas pries fusarium veikia silpniau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mano žiūrimus naujausius tai būtų taip:

1. Protiokonazolas.

2. Metkonazolas ~ epoksikonazloas ~ tebukonazolas.

fuzarioze.png.be299f6a8d3b19a9052d40b9f8e82059.png

Pagal grafiką, tai ketvirtis protiokonazolo normos geriau už kitų pilnas normas. Bet kaip jau rašė, ar ketvirtis ar pilna norma veiksmingumas nebedidėja ir vistiek užkrėstų varpų lieka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Bauer pranešimas:

Pagal mano žiūrimus naujausius tai būtų taip:

1. Protiokonazolas.

2. Metkonazolas ~ epoksikonazloas ~ tebukonazolas.

fuzarioze.png.be299f6a8d3b19a9052d40b9f8e82059.png

Pagal grafiką, tai ketvirtis protiokonazolo normos geriau už kitų pilnas normas. Bet kaip jau rašė, ar ketvirtis ar pilna norma veiksmingumas nebedidėja ir vistiek užkrėstų varpų lieka.

Tas tai teisybe, kad Folicur veikia silpniausiai, ka ir parodo grafikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Proline - 275 g/l protiokonazolo

Ką tik, Gunia pranešimas:

Naudojau po 0,6+tebukanazolo po 0,8 lendant varpom..

Aš irgi panašiai naudojau, tik tebukonazolo po 250g dėjau pasirodžius pirmoms dulkinėms. Tu turbūt irgi mažiau dėjai, jei rašai veiklią medžiagą tai ir reik rašyt kiek veiklios dėjai, nes chemikale gali būt ir 30 g/l, ir 300 g/l veiklios. Spėju tu čia 0,8 Rizos naudojai, tai gaunas tik 160 g tebukonazolo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

55 minutes ago, Bauer pranešimas:

Proline - 275 g/l protiokonazolo

Neparašė, kokį naudojo, bet manyčiau, kad šitą:

http://www.bayercropscience.ie/labels/proline.pdf

Nors ir to, ir to maximali dozė išeina 200g/l protiokonazolo.

1 hour ago, jaunasis21 pranešimas:

Nerandu veiklios proline. Benspa tai sakai kad proline yra 250g/l protiokonazolo? Tai tada artimiausias ir yra siltra xpro su 200g/l protiokonazolo ir dar 80g/l papildomo kazkokio saugancio nuo tu paciu ligu... 

Aš tai senamadiškas, jei nestipriai puola fuzariozė, tai naudoju 1ltr/ha orius, jei noriu stipriau, tai 1 ltr/ha prosaro. Jei norėčiau dar ir nuo septoriozės apsaugos, tai naudočiau 1ltr/ha siltra xpro, minusas tik tas, kad brangokas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Bauer pranešimas:

Proline - 275 g/l protiokonazolo

Aš irgi panašiai naudojau, tik tebukonazolo po 250g dėjau pasirodžius pirmoms dulkinėms. Tu turbūt irgi mažiau dėjai, jei rašai veiklią medžiagą tai ir reik rašyt kiek veiklios dėjai, nes chemikale gali būt ir 30 g/l, ir 300 g/l veiklios. Spėju tu čia 0,8 Rizos naudojai, tai gaunas tik 160 g tebukonazolo :D

Ten buvo Tebuplius 250 veiklios..(ne viskas is AK :D).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...