Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

59 minutes ago, Duncia pranešimas:

Taigi išvadas pasidariau, kitas herbicidas. Ir turbūt po arimo nebelauksiu, o iskart kultivuosiu ir sėsiu.

Senoliai ir knygos, tik kita kalba sako, kad geriau prastas arimas rudenį, nei geras pavasarį. Pamiršk tu tą MCPA. Biatlonas 4D ir Axialis rezultatas nuotraukoje. Biatlonas plataus spektro herbicidas naudojamas iki pasirodant vėliaviniui. Axelis vienskiltėm iki varpos.

IMG_20170622_173311.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

42 minutes ago, tom tom pranešimas:

Senoliai ir knygos, tik kita kalba sako, kad geriau prastas arimas rudenį, nei geras pavasarį. Pamiršk tu tą MCPA. Biatlonas 4D ir Axialis rezultatas nuotraukoje. Biatlonas plataus spektro herbicidas naudojamas iki pasirodant vėliaviniui. Axelis vienskiltėm iki varpos.

IMG_20170622_173311.jpg

Neradau aprašymuose kad varputi nors vienas naikintu ar čia kazko nedaskaiciau? Nes ir jo vietom daug yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, jevgenijus pranešimas:

Žiūriu Axialis eina kaip koks cikocelis... 

Dar galiu paporint apie Axiali tokį šiemetinį pastebėjimą. Visada purškiu pilnom normom. Šiemet baigėsi chemija ir vienam plote užsekiau avižos. Iš likučių sugraibiau Axialio 0,3 l/ha. Pilna norma 0.7 l/ha. Aviža buvo nuo 20 cm iki 30 cm. Sutvarkė be klausimų, o prieš tą miežlaiškį ( neprisimenu literatūrinio pavadinimo) nesuveikė. Pašviesėjo ir auga toliau, nors buvo max 5 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-08 at 11:23, Minduksx pranešimas:

Kvieiciai idomiai noksta, varpos sviesyn o lapai ir stiebai zali, zeppelin isvis dar trys zali lapai o varpos zalia spalva praranda valandom

man rodos 2015 m esu kūlęs kviečius Rigi, kur grūdų drėgnis buvo 13 o vėliavinio puse lapo buvo žalia kaip ir stiebas. Tad nieko naujo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, tadasg pranešimas:

..ir mažesnis ūkis nenori investuoti tokių pinigų, nors rezultato nori kaip pas tom tom nuotraukoje. Tad kol nepasikeis mąstysena, tol nebus ir rezultato

Rezultatų tokių abejoju ar šioj žemėj būtų. Tokių net nesvajoju. Tikslas vien tik, kad žolių nebūtų. Gera jum šnekėt lygumose. Čia kai kur, ardamas turi tik į kalną vagą versti, o jei į pakalnę bijai kad neapvirsti. Kažkodėl kur geresnės žemės tai ir pas mane neblogas rezultatas. Nors viskas beveik identiškai. Tik nuo kitų metų kitokius herbicidus rinksiuos. Čia su tuo pačiu mcpa ir cc. Priesselis daugiametė pieva. Sėta tieisiai i arima su sejamaja kuri tik su lyginimo lenta priekyje. Vietom patrinta su kultivatorium kur sunkesnis molis buvo. Tai ir klausimas kodėl vienur vienas tinka kitur kitas? Žinočiau atsakymus čia neklausciau.

DSC_0469.JPG

DSC_0476.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausytkit, jūs kaip gudrūs man sakykit, pradėjo lyst fuzarioze pries kelias dienas, eina nuo virsaus varpos jau puse varpos parude o kita puse žalia, puršiau 2 kart nuo jos tiek ant velevinio tiek ant varpos ar šiuo metu apsimoka ka daryt? Ar laukt? Ir kaip ar dideli nuostoliai laukia, vienam lauke tai viena kita varpa kitam tai tai daugoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, Leksionas pranešimas:

Klausytkit, jūs kaip gudrūs man sakykit, pradėjo lyst fuzarioze pries kelias dienas, eina nuo virsaus varpos jau puse varpos parude o kita puse žalia, puršiau 2 kart nuo jos tiek ant velevinio tiek ant varpos ar šiuo metu apsimoka ka daryt? Ar laukt? Ir kaip ar dideli nuostoliai laukia, vienam lauke tai viena kita varpa kitam tai tai daugoka

Kaip tu ponuli galejai purksti 2 kartus? Jei tik zydejimo metu gali ja pagauti. Tebukonazolas  pvz turi tik 60-70 proc. veiksminguma. Pagal mokslininkus, 5 dienos iki ir 3 dienos po uzsikretimo, kada galima pagauti sia liga. Be abejo 100 veiksmingumo tiketis neverta. Man asmeniskai tai neramu del kvieciuku, nes jau matosi pirmieji pozymiai fuzariozes. Jau jokie purskimai nepades zieminiuose kvieciuose...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...