Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 2 valandų, jevgenijus pranešimas:

Buvo taip atvažiavo mokslininkai, iškart pažymiu kad jie nieko neperka ir neparduoda, atsimatavo koki 20 mažų laukelių, išsiklausinėjo kokia bus mano technologija tam lauke ir per visą vegetaciją rapinėjo po tuos laukelius, kažką ten purškinėjo, nusikūlė ir jei gerai pamenu net šiaudus pasiemė. Taip atrodo bandymas, ne paliktas kažkoks nepurkštas ruožas, o 20 Karlai! laukelių. Ir greičiausiai rezultatus lygina su kelių metų rezultatais. Aš čia nei už, nei prieš karbamidą, aš apie tai kaip atrodo eksperimentas, bandymas. 

 

 

 

Nezinia ka tyrė. Gal veislių derlingumą. Jei būtų tirta kažkokių produktų veiksmingumas tai normalaus tyrimo be kontrolinio laukelio neišsivaizduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

37 minutes ago, Zilvis55 pranešimas:

Nezinia ka tyrė. Gal veislių derlingumą. Jei būtų tirta kažkokių produktų veiksmingumas tai normalaus tyrimo be kontrolinio laukelio neišsivaizduoju.

zilvi, visai neskaitai ką rašau. Tiriamieji ir kontroliniai laukeliai mano pasėlyje. Apskritai off topic mes čia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Duncia pranešimas:

Gal kas galite paprotinti, kaip geriau žieminiuose kvieciuose herbicidus naudoti? Antri metai krumijimosi tarpsnyje cc plius mcpa. Iš pradžių gražu, veliau tokiu laiku kaip dabar, visu gražumu pradeda lysti dirses, smilguoles, varputis, ramunės, motiejukai. Nors mcpa gal tik ramunes turėtų naikinti. Gal geriau koks monitorius viską sutvarkytų?ar užtenka vieno purškimo herbicidu ar du kartus purškiat? Čia nuotraukoj dirsiu beveik nera šiam lauke. Kitam lauke dirses ir ramunės. Bet per vėlu jau turbūt.

DSC_0471.JPG

Attribut+sekator švaru jokiu žoliu arba tombo 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Duncia pranešimas:

Supratau, Ačiū už atsakymus. Kaip su dirse kovojat? Nes žiūriu ne kiekvienais metais, bet pastaruoju metu vis dažniau išlenda jinai. Purškiat profilaktiskai, ar sugebat laiku atpažinti ją?

2 m,etus kalem su tombo ir bedu nera. bet nuo kitu metu jau reik keist herbicidus tai kaska kito naudosim. tombo naudot pradejom po achujenos dirsiu invazijos.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-06 at 09:20, gediminaske pranešimas:

2 m,etus kalem su tombo ir bedu nera. bet nuo kitu metu jau reik keist herbicidus tai kaska kito naudosim. tombo naudot pradejom po achujenos dirsiu invazijos.....

Kodėl keisi, jau pripranta piktžolės prie to gėrio. Aš jau gal 4 ar 5 metus tombuoju :icon-biggrin: šiemet net pas didžiuosius ūkininkus avižos pilna o pas mane laukai svarus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...