Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Kokybės klasę lemia ne vien baltymai ir glitimas. Labai svarbu saiko svoris, kurį manau tikrai turėtų padidinti purškimas ant varpos. pieninėj brandoj kažkiek derlių padidins. Vaškinėj brandoj ir baltymus bei glitimą. Tai kartais kai trūksta vos vos gali jau būti kita klasė ir kita kaina savaime aišku. Aš bent jau vieną kartą tikrai ketinu purkšti kažkur tarp pieninės ir važkinės brandos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, drapox pranešimas:

Kokybės klasę lemia ne vien baltymai ir glitimas. Labai svarbu saiko svoris, kurį manau tikrai turėtų padidinti purškimas ant varpos. pieninėj brandoj kažkiek derlių padidins. Vaškinėj brandoj ir baltymus bei glitimą. Tai kartais kai trūksta vos vos gali jau būti kita klasė ir kita kaina savaime aišku. Aš bent jau vieną kartą tikrai ketinu purkšti kažkur tarp pieninės ir važkinės brandos. 

Koki kieki? Karbamido i ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tom tom pranešimas:

Nereikia galvoti, kad auginant antrą klasę ir papurškus karbamido bus ekstra. Jei technologijoj trūko 30 kg. v. m. azoto, tuomet gali tikėtis, kad karbamidas padės, priešingu atveju bus tik geresnės kokybės antra klasė supirkėjuj.

imesk technologija 2 klasei, 1 klasei ir extrai.... kaip duoda is auksciau taip ir yra, tik zmogus stengies padaryt viska laiku ir tinkamai trest.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, gediminaske pranešimas:

imesk technologija 2 klasei, 1 klasei ir extrai.... kaip duoda is auksciau taip ir yra, tik zmogus stengies padaryt viska laiku ir tinkamai trest.... 

Nu nelabai. Išaukščiau duoda arba neduoda išvis. Derliaus kiekį ir kokybę pasiekia pats ūkininkas. Aš nekalbu apie kataklizmus. 1.5 mėn lietų, du mėnesius sausrą ar krušą. Būna, bet nebūna kiekvienais metais. Mano nuomone nesiekti maksimalaus derliaus ir kokybės, nes vis tiek neduos iš aukščiau, žiauriai kvaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin kiek naudos dabar buna is purskimo karbamidu ? Vaskinej brandoj gal ir pakelia klase, o pieninej brandoj ? Man vienas zmogus isaiskino kad karbamidas ispurkstas veikia jei po ispurskimo 2 dienos buna sauletos, o dabar visi purskia aplinkui, nors ryt rodo nemazai lietaus ! Tai kaip cia tada su tuo karbamidu ? Paporinkit protingi zmones ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, urbonas10 pranešimas:

Šiemet visur žieminiai atrodo labai gerai. Tik kad džiaugtis jais bus galima tada kai bus aruode.

taip visur ir išbraidžiojai.?.tarkim pas mus tikrai nukentėjom nuo šalčiu..išretėjo..aišku ne tragedija bet butą ir tankesnio pasėlio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...