Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Nu tai cia bet kada tresiant gali ateiti lietus ir nuplauti. Bet jau daugiamete patirtis rodo,kad kuo anksciau reikia tresti ir vsio nes paskui augalai atsilieka labai ir derlius menkas :) nes dar praeis 2 ar 3 savaites kol tas trasas jie paimt prades.

dabar dirvoje yra perteklius drėgmes ir vanduo nesusigeria todėl plauna,o vėliau spėja susigert kai pradziuna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka trasos vandeny neskesta ir plaukia taip ant pavirsiaus :icon-question: jei ir nuplaus tai minimaiai, daugiau nuostoliu bus jei laiku nepatresi ;)

tai taip bet ar jau laikas? Galvoju reiktu dali dabar patrest likusia palaukt gal.

na pas mus laukuose tai vietomis dar 20cm sniego storis :) apie jokius tresimus dar net nesapnuojam. Pirma gal reik palaukt kol sniegas nutirps

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va nuo 4val iki 9val ryto padirbejom, salcio -3C buvo, tai vietom gan gilios provezos liko, bet ziemkenciam jau reikia maisto, saknis, lapus naujus leidzia, tresem po 300kg/ha, dar sianakt 40ha liko ir vsio :)
Manau, kad teisingai darai, nes ši naktis gali būt paskutinė tokiem darbam. Nuo šeštadienio lietus ir atšilimas. Mum nepasisekė nes daugoka sniego. :icon-rolleyes::icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka trasos vandeny neskesta ir plaukia taip ant pavirsiaus :icon-question: jei ir nuplaus tai minimaiai, daugiau nuostoliu bus jei laiku nepatresi ;)

tai taip bet ar jau laikas? Galvoju reiktu dali dabar patrest likusia palaukt gal.

na pas mus laukuose tai vietomis dar 20cm sniego storis :) apie jokius tresimus dar net nesapnuojam. Pirma gal reik palaukt kol sniegas nutirps

tai jau taip, sniego pilna, lauksim kol nutirps ir tresim KAS. vaziavau i kauna sendien tai pradedant paneveziu jau matosi gilios vezes laukuose, kitur tik ivaziuota ir apsisukta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jus vaziuojat , kad galima vaziuoti, ar jau reikia augalus maitinti ? :icon-rolleyes: . Apziurejau paselius tai apie atsinaujinima vegetacijos dar nieko nematyti . Nei rapsas nei kvieciai dar nepabude tad ir tresimas azotu netikslingas. Kita savaite bus silta tada ir pasirodis kas ir kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jus vaziuojat , kad galima vaziuoti, ar jau reikia augalus maitinti ? :icon-rolleyes: . Apziurejau paselius tai apie atsinaujinima vegetacijos dar nieko nematyti . Nei rapsas nei kvieciai dar nepabude tad ir tresimas azotu netikslingas. Kita savaite bus silta tada ir pasirodis kas ir kaip.

Tai va ir aš galvoju,ar čia ne bandos jausmas...Rapsą patręšiau,o kviečius kitą savaitę,jei prognozės nemeluoja,tai laukai per keletą dienų pradžius.Bus galima,kaip žmogui dieną dirbti ir garantija,kad jau bus kam tą azotą valgyti.Pastarasis variantas man kažkaip labiau patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vegetacija prasides tai negalesi ivaziuoti, o ji jau ryt poryt prasides tai kaip soks augalai i virsu ir liks kudi nes valgyt netures :D

Is kur tokios prognozes :icon-eek::) kas buvo pernai siemet visiskai kitaip . Del ivaziavimo nesijaudinu , na tiems kuria aria tada taip sunkiau vaziuos, bet savaitele ir viskas susitvarkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jus vaziuojat , kad galima vaziuoti, ar jau reikia augalus maitinti ? :icon-rolleyes: . Apziurejau paselius tai apie atsinaujinima vegetacijos dar nieko nematyti . Nei rapsas nei kvieciai dar nepabude tad ir tresimas azotu netikslingas. Kita savaite bus silta tada ir pasirodis kas ir kaip.

Tai va ir aš galvoju,ar čia ne bandos jausmas...Rapsą patręšiau,o kviečius kitą savaitę,jei prognozės nemeluoja,tai laukai per keletą dienų pradžius.Bus galima,kaip žmogui dieną dirbti ir garantija,kad jau bus kam tą azotą valgyti.Pastarasis variantas man kažkaip labiau patinka.

Nežinau,gal tiems mokslininkams ir geriau matyt,bet nesinori tręšt melioracijos griovių augmeniją brangiu azotu.Atšils,tada ir azotas greičiau skaidosi į augalams prieinamas formas,ir jų apetitas jau būna atsiradęs.Gal ir klystu,bet man taip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jus vaziuojat , kad galima vaziuoti, ar jau reikia augalus maitinti ? :icon-rolleyes: . Apziurejau paselius tai apie atsinaujinima vegetacijos dar nieko nematyti . Nei rapsas nei kvieciai dar nepabude tad ir tresimas azotu netikslingas. Kita savaite bus silta tada ir pasirodis kas ir kaip.

Tai va ir aš galvoju,ar čia ne bandos jausmas...Rapsą patręšiau,o kviečius kitą savaitę,jei prognozės nemeluoja,tai laukai per keletą dienų pradžius.Bus galima,kaip žmogui dieną dirbti ir garantija,kad jau bus kam tą azotą valgyti.Pastarasis variantas man kažkaip labiau patinka.

Nežinau,gal tiems mokslininkams ir geriau matyt,bet nesinori tręšt melioracijos griovių augmeniją brangiu azotu.Atšils,tada ir azotas greičiau skaidosi į augalams prieinamas formas,ir jų apetitas jau būna atsiradęs.Gal ir klystu,bet man taip atrodo.

Teisingai mastai .Tiems kas pasitręšė galėtų pasidaryti drenažo vandens monitoringą dabar ir po savaitės .Kitiems metams klausimų būtų mažiau.Vadinas trąšos dar per pigios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vanduo,bent mano laukuose,mažiausiai kelia rūpesčių,nes dirvą šiuo metu pavadinčiau drėgna,tikrai ne šlapia.Daug įdomiau,kokia temperatūra bus bent savaitę į priekį.
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/LHXX0002?dp=windsdp

Gana tiksliai nuspėja iki 5 dienų, paskui jau arba arba, bet šiaip prognozė tai labai graži, po 12-13 šilumos dienomis, o naktimis be šalčio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jus vaziuojat , kad galima vaziuoti, ar jau reikia augalus maitinti ? :icon-rolleyes: . Apziurejau paselius tai apie atsinaujinima vegetacijos dar nieko nematyti . Nei rapsas nei kvieciai dar nepabude tad ir tresimas azotu netikslingas. Kita savaite bus silta tada ir pasirodis kas ir kaip.
Na nenorėčiau šykart su tavim sutikt. Jei šiauriečiai dar tik įpusėjom slidinėjimo sezoną, tai apie Kauną ir piečiau jau tuoj vegetuos javai ir pamaitint tiesiog būtina. Paskui gali neit įvažiuot pora savaičių, o už savaitės jau per 10 šilumos prognozuoja visoj LT. Manau kad laimėjo kas patręšė, tik aš netręščiau daugiau nei 60 vm N. pirmai pradžiai ir tiek būtų užtektinai, kad mažiau rizikuot ant išplovimo. Na varau slidžių tept... :lol: Sniego dar per 10 cm. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...