Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Daruxs pranešimas:

kazkaip neatkreipiau didelio demesio i vandeni,reikes pamatuoti is tvenkinio ir is vandentiekio.is vandentiekio kietas vanduo.. o kur galima isigyti vandens ph matuokli? nes radau internete kazkas apie  9 eurus kainuoja,ar jis kokibiskas uz tokia suma ? tiksliai parodo?

http://www.adwa.lt/ph-matuokliai/kiseniniai-ph-matuokliai/ph-matuoklis-adwa-ad11.   Toki turi rodo gerai...reikia pasikabruoti kad tiksliau rodytu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-20 at 22:58, Amber pranešimas:

Pas mane jau ir lopais pradėjo gelsti, bet grudas yra, sendiena dar pavaišinau azoto,kalio, ir delfano+vabalam. Vaizdas toks, tikiuosi kolkas vidurkio nuo 8tonu

IMG_20180620_220321.jpg

IMG_20180620_214501.jpg

IMG_20180620_214328.jpg

IMG_20180620_214300.jpg

IMG_20180620_211059.jpg

IMG_20180620_203925.jpg

IMG_20180617_194607.jpg

IMG_20180620_203325.jpg

O tas dėdė priešpaskutinėje nuotraukoje turbūt tręšimu užsiima........akys didelės,...... tupi........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , Remse pranešimas:

Kaip pas kolegas laikosi Etana veisles kvieciai? Pas mane pati, tai ne stebuklai, daug kur, jau net veliavinio lapo nera. Toks vaizdas, kad sunkiai pernesa sausra. Gaila, tik viena veisle turiu, bet paziurejus i kaimynu laukus, tai pvz skagen dar su 2 zaliais lapais.

Mano Etana suvargo ir dėl lietaus trūkumo, bet tą vargą padidino dirvožemis. Priesmėlis ir gan žemas ph privertė padegti juos. Kur priemolis, visai nieko, stovi, turi pilnai žalią vėliavinį ir antrą lapą. Dar mąstau ryt pavaišinti karbamidu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , tadasjo pranešimas:

Norejau ir as kazko naujo vietoj skageno, bet ziuris jis man vistiek neblogai. Va dar siemet edvinas gerai atrodo, grudau stambus varpos dideles. Matyt kad ankstyvesne greiciau viska spejo, sausra maziau paveike

Pas mane edvinas taip pat panašiai, net nustebino kažkiek po praeitų metų. Aišku ten kur labiau smėliukas tai praretėjęs smarkiai. Man jo pliusas, kad ankstyvesnė už skageną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Pas kolega gan graziai atrodo etana. Yra paveikta sausros bet atrodo kaip ir kitu. Visgi teks pasilikt prie skageno neina rast geresnes uz ja 

Nors turiu bandymus, bet labai sunku palygint veisles kol kas, nes visų vegetacija skiriasi. Realiai be kombaino ir pasižaidimo su derliaus monitoringu nieko nepešiu. Aišku kad vėlyvesnės veislės vizualiai dabar atrodo geriau nei ankstyvos, bet ar Skagen po savaitės atrodys geriau nei Etana, negarantuočiau. Šiai dienai pagal tankumą, grūdų skaičių varpoje ir vidutinę grūdų masę paskaičiavus derlių matematiškai pirmauja Etana, antra Skagen, tada Emil ir Balitus nuo pirmosios atsilieka panašiai 1 t/ha. Vėlyvesnėm veislėm dar gali manau padėti lietus, bet ne kiekvieni metai turim tokias sąlygas. Skagen nebenorėčiau auginti vien dėl to, kad labai vėlyva. Už Balitus bus vėlyvesnė ne mažiau nei 10 dienų. Emil su Etana kažkur per viduriuką. Puikiai žinom kokie orai būna rugpjūtį ir kokie liepos pabaigoj. Tai tos kelios dienos gali daug reikšti grūdų drėgnumui ir klasei jei labai išlytų. Apsisprendimą patikslins kombainas, bet kol kas manau, kad iš tų 4 pasiliksiu sėjai Etana ir Emil.

Dėl Etanos galiu tik patvirtinti kad tai labai jautri stresams veislė. Pats pastebėjau dėl purškimų, aišku įtakojo ir sausra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, drapox pranešimas:

Nepavyko užrašų įkelti prie foto, tai:

pirma foto Emil. Antra iš kairės Emil - Etana. Trečia Etana - Balitus. Ketvirta Balitus - Skagen. 

Akivaizdu, kad net Etana už Balitus ankstyvesnė ne mažiau kaip 5 dienas, nekalbant apie Skageną, kur skirtumas gal kokia 12 dienų. 

Etana gerai atrodo. O is tu dvieju emil ir etana kuri pranasesne jusu nuomone?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , tadasjo pranešimas:

Etana gerai atrodo. O is tu dvieju emil ir etana kuri pranasesne jusu nuomone?

Tankumas, vidutinis segmentų skaičius ir grūdų skaičius varpoje panašus. Gali būti kad apspręs tik 1000 grūdų masė derlių. Emil 46g, o Etana 48g. Šiaip manau nereiktų pagal vienus metus vertint, ypač kai metai tokie. Man asmeniškai labiausiai patinka Emil.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...