Jump to content

giluminis purentuvas su rapso sejamaja?


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 99
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Remas tai manau laikys. Manajam nepatiko, kad skeciasi po biski tos vietos kur kojos apzabintos tai issiveze ir sutvirtino papildomai :) siaip toks kirviu tasytas, galetu varztai rimtesni kai kur buti, bet kaip minejau uz tokius pinigus ner ko daugiau noret, savo darba padaro ne blogiau nei kitu gamintoju. Galetu tik buti tarpas didesnis nuo remo iki zemes, nes jeigu norint max gyliu ikisti tai jau reikia labai svarios dirvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš jus nustebinsiu, aš tampau su valtra 135ag, gylis tai apie 35cm daugiau niekaip, kur lengva žemė tai traukia lengvai esu tampes iki 10km greičiu, tikriausiai ten jis buvo nereikalingas, bet ta lauka buvau palikęs kaip ražienas, bet yra ir tokiu vietų kur traukia tik 4-5km greičiu,

su juo blogai jei laukas varputėtas tai kiša labai, šlapesnėje žemėje volą apvelia, arba turiu tokį lauka kur akminai tarp kojų tarpo nepratelpa, tai išsiverčia laukan, todėl jau dariaus naujus kamutus su rimtais varžtais kur volo rėmas tvirtinasi prie rėmo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ivairiai, patys pirmi laike 42 ha, antri panasiai, daugiau virinau as juos, linges virinau ir ko tik nevirinau kol nebeturejau ko virinti. Paskui vel pirkau. Tai paskutiniai vos 30 ha atlaike. Matyt dirvos smelingesnes kliuvo. Dabar gavau kitus tai to kalto galiukas keiciamas, matysiu kiek laikys jis ir kiek tas pats galiukas kainuoja. Atrodo gan gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 metų...
Sveiki,zadu seti rapsa su giluminiu,niekaip neapsisprendziu ,barstyt sekla uz kojos ar deti kazkokius diskus,ar noragelius uz padanginio volo.Kas kaip sejat ? patarkit.

Mano krašte visi garsus ūkininkai išbandė su giluminiais ivairiu gamintoju sėt rapsa, bet kažkodėl ta mada praėjo prieš kelis metus ir dabar vėl sėja arba su sėjamosiomis arba su noraginiais skutikais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sėjimas su giluminiu yra paprastas reikalas, viskas ten gerai sudygsta, užauga ir t.t. Bet esmė, ką daryti su tais grioviais kurie lieka po giluminio. Rapsui reik daug priežiūros, todėl gaunas technikos ir stuburo bereikalingas trankymas... Pernai sėjom pirmąkart su noraginiu, tai rezultatas puikus, ir dirbti normaliai eina, ta prasme, laukas yra lygus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kojos tiesios (KRET) is galo padanginis volas, ratus galiu pastumdyt i sonus kad tu grioviu liktu minimaliai.Bandziau pieva tai mazai matosi kad pravaziuota.Ka kojos pakelia ,ratai prispaudzia.Pries kojas ,atpjovimo diskai,todel nevelka priekyje kruvos.Set su giluminiu matau pranasuma del laiko,dregmes issaugojimo,darbo sanaudu,na tuo paciu ir pada prasiardai.Tik va kaip pasiekti sudygimo tolyguma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...