Jump to content

Dubliai


Romenas

Recommended Posts

siekia ta zeme. spaudzia aisku ne tiek kiek spaustu jei butu vienodo aukscio su pagrindinem. Bet kai bedirbant viena karta nusileidau ant sparno (luzo ratlankis) tai tenka prisigalvot kitu variantu... nu zodziu... butu ratlankis kaip ant senuju magnum ar 8xxx Jd traktoriu tokiu cirku nebutu, bet dabar yra kaip yra ir ne vienas as tuos ratlankius susilauzes...

 

pasikartosiu: cia man taip sejant su sunkia pakabinama sejama.

Rapid, pronto visai kita situacija.

Nu jo ,ne visi ratlankiai atkaiko dublius,bet labai svarbu slegi laikyt dubliuose vos ne perpus mazesni nei pagrindiniuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo dariausi pts ir kaina gavosi daug mazesne.Islenkiau zieda sumontavau devetas padangas ant devetu ratlankiu,dejau ant keturiu grandiniu ,kaip pusantriniams daro ir laiko kuo puikiausiai.Tarpas pas mane tarp padangu siauriausioj vietoj kazkur 12cm ,seju su rapidu 4m ir plotis pats tas,traktorius JD 8100

na gal ir nieko mintis gamintis, tik tiek kad jau uzdejimas ir nuemimas jau sunkesnis yra. kokias padangas naudojate tiek dubliams tiek ant traktoriaus? jei ziuret man siauresnes tai kazi kokios ismieros tiktu padangos kad aukstis butu panasus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siekia ta zeme. spaudzia aisku ne tiek kiek spaustu jei butu vienodo aukscio su pagrindinem. Bet kai bedirbant viena karta nusileidau ant sparno (luzo ratlankis) tai tenka prisigalvot kitu variantu... nu zodziu... butu ratlankis kaip ant senuju magnum ar 8xxx Jd traktoriu tokiu cirku nebutu, bet dabar yra kaip yra ir ne vienas as tuos ratlankius susilauzes...

 

pasikartosiu: cia man taip sejant su sunkia pakabinama sejama.

Rapid, pronto visai kita situacija.

pas mane yra buves visas dubliuotas jd, tik neaisku ka dirbo, bet ratlankiai sveiki yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal ir nieko mintis gamintis, tik tiek kad jau uzdejimas ir nuemimas jau sunkesnis yra. kokias padangas naudojate tiek dubliams tiek ant traktoriaus? jei ziuret man siauresnes tai kazi kokios ismieros tiktu padangos kad aukstis butu panasus?

Nuemimas uzdejimas trunka tiek kiek reikia laiko ketorioms verzlems atsukti.Tarpinis ziedas privirintas prie dubliaus ratlankio,vienas aisku nesusitvarkysi bet dviems vidutines galios zmogenams jokiu problemu.Uzvaziuoji ant reikiamo aukscio blankes ar kokios lentos,prirideni dubliu,prispaudi ir iverzi grandines.10-15min ir traktorius su dubliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuemimas uzdejimas trunka tiek kiek reikia laiko ketorioms verzlems atsukti.Tarpinis ziedas privirintas prie dubliaus ratlankio,vienas aisku nesusitvarkysi bet dviems vidutines galios zmogenams jokiu problemu.Uzvaziuoji ant reikiamo aukscio blankes ar kokios lentos,prirideni dubliu,prispaudi ir iverzi grandines.10-15min ir traktorius su dubliais.

Padangos, svarbu kad isorinis skersmuo butu toks pat kaip pagrindiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamačiau temą apie dublius, prisiminiau kaip vos nuotykių pavasarį neapturėjau.

 

Jei naudojat dublius ir yra tikimybė, kad teks tamsiu paros metu išvažiuot į kelius tai būkit geri, pasidarykit kokius tai atšvaitus sulig išoriniais traktoriaus kraštais. Pavasarį teko prasilenkt su vienu traktorium, kai mano mašinos veidrodėlis praėjo gal 5cm nuo dublio. Važiavo ne tik, kad be atšvaitų, bet dar savo juostos vidurių, t.y. iškišdamas dublį kokį pusmetrį į priešpriešinio eismo juostą..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamačiau temą apie dublius, prisiminiau kaip vos nuotykių pavasarį neapturėjau.

 

Jei naudojat dublius ir yra tikimybė, kad teks tamsiu paros metu išvažiuot į kelius tai būkit geri, pasidarykit kokius tai atšvaitus sulig išoriniais traktoriaus kraštais. Pavasarį teko prasilenkt su vienu traktorium, kai mano mašinos veidrodėlis praėjo gal 5cm nuo dublio. Važiavo ne tik, kad be atšvaitų, bet dar savo juostos vidurių, t.y. iškišdamas dublį kokį pusmetrį į priešpriešinio eismo juostą..

Jo cia reikia nepamirsti kad lendi i kelia su negabaritu.Svyturelis ,atsvaitai ir aisku laikytis kiek imanoma desines puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas grandines iverzi per tas skyles kur ratas suktusi ant traktoriaus? Ir ant traktoriaus rato kurioje vietoje tvirtini grandines?

Greziau skyles per abu ratlankius,kuo toliau nuo centro,4vnt isdestes tolygiai.Ant grandiniu is abeju pusiu ilgi varztai,perkisi ir suverzi.Per centrine isorinio ratlankio skyle nesunkiai pasieki grandines kad istatytum varztus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar neturiu fotkiu,bet kad ten viskas labai paprasta,du ratlankiai tarp ju tarpinis ziedas ,ir abu sutempti keturiomis grandinemis.Kiek pavaziavus grandiniu itempimu varztus reiktu perverzti, bet jei to nepadarau,dublis koki cema prasisuka ir grandines pacios isiverzia.Jau pora sezonu pradirbau ir viskas gerai.Be dubliu i lauka nevaziuoju isskyrus arima,ir paseliu prieziura.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prisiėjo Zetoriui temt rapidą. Ir reikia dublius dėt. tačiau viena problema, kad pas jį ratlankiai tokie: http://postimg.org/image/pxpgb3c0b/ . buvau ir pgm technikoj ir specagroj. Siūlo gręžt ratlankyje skyles ir tvirtina, kad nieko blogo nenutiks (netrūks ratlankis ir panašiai). O kaip kolegos yra iš tikrųjų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prisiėjo Zetoriui temt rapidą. Ir reikia dublius dėt. tačiau viena problema, kad pas jį ratlankiai tokie: http://postimg.org/image/pxpgb3c0b/ . buvau ir pgm technikoj ir specagroj. Siūlo gręžt ratlankyje skyles ir tvirtina, kad nieko blogo nenutiks (netrūks ratlankis ir panašiai). O kaip kolegos yra iš tikrųjų? 

neskilineja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prisiėjo Zetoriui temt rapidą. Ir reikia dublius dėt. tačiau viena problema, kad pas jį ratlankiai tokie: http://postimg.org/image/pxpgb3c0b/ . buvau ir pgm technikoj ir specagroj. Siūlo gręžt ratlankyje skyles ir tvirtina, kad nieko blogo nenutiks (netrūks ratlankis ir panašiai). O kaip kolegos yra iš tikrųjų? 

Kokia rapida  Zetotius tampė.O dėl skylių .Kelios skylės ratlankyje,tikrai ratlankiui nepakenks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PGM technikos siūlė ir 

 

Kokia rapida  Zetotius tampė.O dėl skylių .Kelios skylės ratlankyje,tikrai ratlankiui nepakenks.

Dar netampė o temps. Ir manau, kad be dublių niekaip. :D Zetor forterra 140 hsx trauks 4 m vederi be dirbimo ir trąšų

 

Kur cia taip yra? Kokie padangu matmenys?

čia traktoriudetales.lt Ratlankiai 1436 € Padangos Alliance 1312 € Viso: 2748 € (tame tarpe PVM) 

o pgm technikos ratlankiai 1355,2 €. Padangų tiksliai žinok nepamenu kokias ten vietoj siūlė.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PGM technikos siūlė ir 

 

Dar netampė o temps. Ir manau, kad be dublių niekaip. :D Zetor forterra 140 hsx trauks 4 m vederi be dirbimo ir trąšų

 

čia traktoriudetales.lt Ratlankiai 1436 € Padangos Alliance 1312 € Viso: 2748 € (tame tarpe PVM) 

o pgm technikos ratlankiai 1355,2 €. Padangų tiksliai žinok nepamenu kokias ten vietoj siūlė.. 

teiks pasiskambint pasidomet, bet kiek itariu kainai cia vieno rato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...