Jump to content

Dubliai


Romenas

Recommended Posts

patiko man, kad sita tema yra ideta i skilti - Humoras :D

nu ir as tada paklausiu ar kas realiai ant Belaruso dublius naudoja, mazam uki kaip mano (40ha) as galvoju gal pasidomaut kiek jie kainuoja ir kur gaut. galvoju su jais skusti ir seti. tik nezinau ar kas nors taip daro.

Vienas forumietis pardudoa už 2700 lt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazin nesiskirs dubliavimas 1025.3'am nes pas ji ratai 13.8 R34, jie skiriasi ir auksciu ir ratlankio forma ir isklinkimu nuo paprastu. Nezinau kokios situ padangu kainos, bet kai pirkau savo 52'am tai viena kainavo 1050 litu(jau 2100), o dar ratlankiai.

neturetu ratu ieskok jau naudotu kurnors pas ukinkus gal ar panasiai :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patiko man, kad sita tema yra ideta i skilti - Humoras :D

nu ir as tada paklausiu ar kas realiai ant Belaruso dublius naudoja, mazam uki kaip mano (40ha) as galvoju gal pasidomaut kiek jie kainuoja ir kur gaut. galvoju su jais skusti ir seti. tik nezinau ar kas nors taip daro.

stovi pas mane dubliai, labai naudingas daiktas, pirkau traktoriu iskart su dubliais :) jei be dubliu maza is to traktoriokio naudos but nes vientiltis :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dubliai reikalingi, tai nera jokiu abejoniu.Sejau su SPU, tai likdavo vezes, per kurias skersai vaziuojan kresdavo kaip turi but, o kai sudubliavom is karto kitas vaizdelis pasidare :D O paimk ir pabandyk sudubliuoti ratus pvz MTZ 892, kur ratai 34. :icon-wink: Pas juos tinka tik tokia sistema, kaip naudojama vakarietiskiems traktoriams( tai yra ziedas ir tvirtinimo laikikliai) 34 padangu ir ratlankiu naudotu negausi, o nauju padanga apie 1200*2, ratlankis apie 400*2, ziedai apie 400. Tad pasiskaiciuot manau nesunku. Bandziau ir as ruska sistema panaudot, viska susukom o kai rata priridenom pamatem, kad nuo spilkos iki ratlankio dar virs sprindzio liko. :icon-eek::icon-redface::icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dubliai reikalingi, tai nera jokiu abejoniu.Sejau su SPU, tai likdavo vezes, per kurias skersai vaziuojan kresdavo kaip turi but, o kai sudubliavom is karto kitas vaizdelis pasidare :D O paimk ir pabandyk sudubliuoti ratus pvz MTZ 892, kur ratai 34. :icon-wink: Pas juos tinka tik tokia sistema, kaip naudojama vakarietiskiems traktoriams( tai yra ziedas ir tvirtinimo laikikliai) 34 padangu ir ratlankiu naudotu negausi, o nauju padanga apie 1200*2, ratlankis apie 400*2, ziedai apie 400. Tad pasiskaiciuot manau nesunku. Bandziau ir as ruska sistema panaudot, viska susukom o kai rata priridenom pamatem, kad nuo spilkos iki ratlankio dar virs sprindzio liko. :icon-eek::icon-redface::icon-twisted:

o kaip dejai dublius tai traktoriaus ratai buna normaliai ar isplatinti ir kur tu platinimo ziedu yra pirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...