Jump to content

Gal kas zinot?


Recommended Posts

  • po 1 metų...

Na čia žmogus klausia, greičiausiai apie dokumentaciją, kad galėtų tvarkytis, tai mes vieningai ir atsakome, kad eina pas notarą, o tas partnerystes, paliekam kiekvienas sau.

 

Jeigu reikia su šeimos nariais sudaryti sutartis, gal tada kas paaiškins, kam valdų registre yra reikalinga grafa šeimos nariai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 4 metų...
prieš 28 minutes , tadasjo pranešimas:

Neradau kur tinkamak paklaust tai klausiu cia. Is vokietijos bus perkamas padargas ir saskaitoje nenurodomas pvm dydis ir pardavejas aiskina jog nebus jokio pvm mokescio. Man buhalteeijoje nebus kokiu bedu del pvm deklaracijos? Deklaracija teikiama pusmetine

Jokiu problemų. Jei abu pvm mokėtojai. Taip turi būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , tadasjo pranešimas:

Neradau kur tinkamak paklaust tai klausiu cia. Is vokietijos bus perkamas padargas ir saskaitoje nenurodomas pvm dydis ir pardavejas aiskina jog nebus jokio pvm mokescio. Man buhalteeijoje nebus kokiu bedu del pvm deklaracijos? Deklaracija teikiama pusmetine

Jeigu pirkejas ir pardavejas abu yra pvm moketojai tada pvm 0%. Ar pardavejas yra pvm moketojas gali pasitikrint cia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , tadasjo pranešimas:

Neradau kur tinkamak paklaust tai klausiu cia. Is vokietijos bus perkamas padargas ir saskaitoje nenurodomas pvm dydis ir pardavejas aiskina jog nebus jokio pvm mokescio. Man buhalteeijoje nebus kokiu bedu del pvm deklaracijos? Deklaracija teikiama pusmetine

po pirkimo is uzsienio deklaracija gausi teikti kas menesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , axe pranešimas:

po pirkimo is uzsienio deklaracija gausi teikti kas menesi

Danas kuris man talkina pirkime ukininkauja saliai manes tai pasisnekame. Jis taip pat perka viska is uzsienio, perka latviu vezeju paslaugas, trasas pirko is latvijos, tai sake pvm pusmetinis teikia ir ner jokiu bedu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...