Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

sveiki. Turiu jums klausima , ar teisingai mastau? Mano edv apie 3. Noriu pirkti nauja traktoriuka 40 -50ag. Sakykim kaina apie 40tk , pagal sia parama susirenku per 5 metus 25tk. Plius pvm nuo 40tk 7.6tk , plius 10% naujo traktoriaus pirkimui = 4tk . Viso 25+7.6+4=36.6tk . Ar galima taip pliusuoti, gal kas bandet ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. Turiu jums klausima , ar teisingai mastau? Mano edv apie 3. Noriu pirkti nauja traktoriuka 40 -50ag. Sakykim kaina apie 40tk , pagal sia parama susirenku per 5 metus 25tk. Plius pvm nuo 40tk 7.6tk , plius 10% naujo traktoriaus pirkimui = 4tk . Viso 25+7.6+4=36.6tk . Ar galima taip pliusuoti, gal kas bandet ? :D

Taigi viskas paprasta, jei kaina 40 000 lt.su PVM tai gauni ta pusiau naturiniu 25 000 lt, o likusius 15 000 lt dedi is savo kisenes. PVM juk visada moki savom lesom (paskui grazina/uzskaito). O apie tuos 10 proc. tai is kur cia tokia info istraukei, kad duoda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas į temą: valdau 12 ha, 0,5 ha užsodinta avietėmis (didinsiu iki 2 - 3 ha, specializuosiuosi aviečių auginime), toliau tai grūdai, bulvės (nes valgyti norisi). Jei pirkčiau mini traktoriuką (nes turiu MTZ, plūgą, kultivatorių, sėjamąją) darbui prie aviečių, ar tai būtų tinkama pagal šią programą? Kultivatorių pirkau anais metais, bet dokumentai šiais metais išrašyti. Tiks?

P.S. kažkam atsakau dėl garstyčių: anais metais sėjau, prieš užariant tai visas piktžoles buvo jos suvalgę. Kas šiais metais bus nežinau, bet lyginau su kaimynės lauku, tai po arimo mano švaresnis buvo. Ta prasme beveik niekas nebesužaliavo iš piktžolių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. kažkam atsakau dėl garstyčių: anais metais sėjau, prieš užariant tai visas piktžoles buvo jos suvalgę. Kas šiais metais bus nežinau, bet lyginau su kaimynės lauku, tai po arimo mano švaresnis buvo. Ta prasme beveik niekas nebesužaliavo iš piktžolių.

ar ne pigiau rundapu butu jeigu razienas per ziema paliksiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

EDV dydis skaičiuojamas 2 kartus į metus. Už laikotarpį, prasidedantį praėjusiųjų metų liepos 1 d. ir pasibaigiantį einamųjų metų birželio 30 d. (rodiklio reikšmė skelbiama einamųjų metų liepos 20 d. Už laikotarpį, prasidedantį sausio 1 d. ir pasibaigiantį gruodžio 31 d. (rodiklio reikšmė skelbiama kitų metų sausio 30 d.). Taip kad reiktų pasidomėti seniūnijoje, kaip tas jūsų ūkio EDV apskaičiuotas ir koks jis yra, t.y. ar ta kavutė jau pakliūna į laikotarpio EDV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...