Jump to content

Savikrovės priekabos pašaro ruošimui


Kowboy

Recommended Posts

  • Atsakymai 106
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

tu matei pieno kainas?? ar beverta ten su tom karves dirbti??

as tapati pasakyciau ir apie grudus,bet kazkodel visi irgi seja,jau taip isejo kad isliks turbut kantriausi.

manau išliks tik tie, kas nenuleis rankų, nesiblaškis, ir ieškos optimaliausių sprendimų, o kad daugumas moka tik verkti, dejuoti ir kitus kritikuoti, tai faktas, nes jei dabar ekonomikos krizė, tai ji nieko nesiskiria nuo ekonomikos klestėjimo metų, nes ir tada daugumai buvo sunku, ir beveit visi verkė tikėdamiesi išverkti geresnes kainas, bet patys ta linkme nedarydami nieko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas faktas, kad reikia kasdien pjauti žolę, kai čia jau minėta vienas gariausių variantų yra frontalinė šienapjovė ir rinktuvinė priekaba, bet niekam nepaslaptis, kad žalia žolė labai greitai kaista, o pakaitusi bent jau piendavėms yra pirma problėmų preižastis nuo tokių kaip mastitai, iki virškinimo sutrikimų, o pagrindinis dalykas, kad kasdien pjaunant yra gana sudėtinga taip pasiekti, kad kiekvieną diena žolė butu vienodai tinkamoje fazėje ir neperaugtu, karvės labai jautriai reaguoja i virškinamumo, baltymų ir energijos pakitimus, ir pjaunant visą mėnesi tai jau virtuoziškai turi laviruoti, juk gerokai lengviau yra per dieną 10 ha kai tas laukas pasiekia optimalią brandą, ir susilosuojamas, na ir dar nevienas fkatas, kuris tikrai yra reikšmingas, beto kiekviens pienininkas žino kiek ir kuriam laikui nukrinta pienas perėjus nuo silosuoto pašaro prie žalios žolės, ir lygiai taipat nuo žolės prie silosuotų, tad pereinamu laikotarpiu patiriamas nuostolis,jo nėra nebent tuo atveju, kai žiemą gyvuliai būna šiaremi prastos kokybės šienainiu ir išvaromos ant žolės, tada gal tik paviduriuja ir pienas pakyla, bet turin gerus pašarus pieno žiemos metu melžiama neikiek nemažiau nei vasarą ant žolės, kas bent kiek yra susipažines su atrajotojo virškinimo sistema, tam yra žinoma, kaip neigemai yra veikemas organizmas kai pasikeičia pašaras, tad aš (kaip ir nevienas olandijos ir kitų šalių kur išvystitas pienininkystės sektorius) visada už pastovų šėrimą silosuotais pašarais....

Nebent ūkis turi galimybe visa vasara pilnai ganyti karves pievoje ir ištisą vasarą nepristinga plotu, o taip pas mane nėra, nes pradėjes ankstyvą ganevą, velaiu pritruksiu ploto ir teks vėl pereiti prie papildomo ir nepastovaus šėrimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesižaviu šviežios žolės dalinimu gyvuliams, tai jau esu išmėgines, ir ir yra rimtų minusu bei pavojų.... Pirmenybe teikiu silosuotiems pašarams ir vasaros metu.....

Būtų įdomu kad pagrįstum savo nuomonę faktais.

nu ir man butu idomu kodel taip manai :) as jau vezu 4 metus ir nieko :lol:

karvems daduodu nes pievoje zoles maza kas antra diena po rinktuve atsivezu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daduodant tik papildomai ir toliau ganant pievoje yra kaip ir tinkamas dalykas, bet aš kai jau pritrunku ganimui ploto, tai tada visai pavojinga buna ganyti, nes pradedi bijoti kaimynu kai tarkim nakti karvės išsiveržia ir pasimedžioja po kaimynu žalias vejas.... :lol:

Jaučiuasi saugus šerdamas silosuotą liucerną ir visa kitą, ir nebijau net išputimo.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebent ūkis turi galimybe visa vasara pilnai ganyti karves pievoje ir ištisą vasarą nepristinga plotu, o taip pas mane nėra, nes pradėjes ankstyvą ganevą, velaiu pritruksiu ploto ir teks vėl pereiti prie papildomo ir nepastovaus šėrimo

Kiek suprantu pas tave visus metus karvės laikomo fermoje ir šeriama vienodais silosuotais pašarais :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano serimo takas butu apie 3,5metro, tai man yra :icon-question: ar istektu plocio panaudoti savikrove su transporteriu darbui. Kiek zinau transporterio greiti galima reguliuoti. Dar vienas dalykas, kad sienapjovei ir savikrovei reikia reikia galingo traktoriaus, o tokia kombinacija tenka pripazinti, kad yra nepigi investicija.

Sutinku su cowboy, kad tavo taikoma technologija yra gera, silosuodamas jauna zole gauni optimalu varianta, nors as vietoj rulonavimo, silosuociau i kaupa, mazesne savikaina gautusi, panaudociau dvieju sluoksniu plevele,kad garantuociau butu ir dar kitam kartui uztektu uzdengti.

Del zoles kaitimo, jei zole nera peraugusi ir yra isdaloma iskarto susmulkinta, tai neturetu buti problemu del to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pradedu vezti nuo liepos jau ira ir atolas :lol: po valandos jau rinktuveja zole silta :icon-cry: reikia uz kart isklaiditi :) mano traktorius fendt 116ag kabinu prieki senapjove 2.20 o gale rinktuvas 8t galios tikrai uztenka ir pas man kalnuotos vietoves pjaunu 8kmval :lol: truputi senapjove prieki siaura :( karves nakciai fermoj ir rija zole atvezta o diena laukia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...