Jump to content

seklos norma.


Guest Pechka

Recommended Posts

atsakymas arimui: ada, striker,skagen rugsejo 1-10 dienomis :eusa-think: data tai apytiksliai nes juk nieks nezino kokie bus orai.. taipat idomu ir kiek uk.algis rekomenduotų sėti, nes mus tik apie 15 km skiria taigi salygos praktiskai vienodos :eusa-shifty: tik vienas skirtumas kad pas mane ariami laukai o ne skutami...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
atsakymas arimui: ada, striker,skagen rugsejo 1-10 dienomis :eusa-think: data tai apytiksliai nes juk nieks nezino kokie bus orai.. taipat idomu ir kiek uk.algis rekomenduotų sėti, nes mus tik apie 15 km skiria taigi salygos praktiskai vienodos :eusa-shifty: tik vienas skirtumas kad pas mane ariami laukai o ne skutami...

kurion cia pusen tas 15km skirtumas :eusa-think: scagen kaip tik pagal platintoja rekomenduojamas vidutiniskai ir velivai sejai nes turi labai dideli krumijomosi potenciala, manau sia veisle as sesiu apie kokia 10 ir apie 4,5ml/ha o tarkim olivina ateinancia savaite galbut jau pradesiu nuo 4mln/ha , gal nebeisals trecia ziema is eiles :eusa-pray: o jei taip nutiks tai ar 3 ar 5 mln koks skirtumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymas arimui: ada, striker,skagen rugsejo 1-10 dienomis :eusa-think: data tai apytiksliai nes juk nieks nezino kokie bus orai.. taipat idomu ir kiek uk.algis rekomenduotų sėti, nes mus tik apie 15 km skiria taigi salygos praktiskai vienodos :eusa-shifty: tik vienas skirtumas kad pas mane ariami laukai o ne skutami...

kurion cia pusen tas 15km skirtumas :eusa-think: scagen kaip tik pagal platintoja rekomenduojamas vidutiniskai ir velivai sejai nes turi labai dideli krumijomosi potenciala, manau sia veisle as sesiu apie kokia 10 ir apie 4,5ml/ha o tarkim olivina ateinancia savaite galbut jau pradesiu nuo 4mln/ha , gal nebeisals trecia ziema is eiles :eusa-pray: o jei taip nutiks tai ar 3 ar 5 mln koks skirtumas

tai kiek algi kg/ha reiktu set skageno jei pasesiu iki 09.15d ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradziamokslis kaip apskaiciuoti sejos norma kg/ha (gal ir nuobodu bet pasirodo dar aktualu :icon-wink: ) , visu pirma isvalyti sekliniai grudai suskaiciujami , 1000 grudu pasveriami ir gauta svori daugini is mln , paprasciau nebuna , kaip pavizdis 1000gr sveria 45 gramus , 45x 4,5(mln) lygu 202kg/ha na dar koki 10 proc uzmetam ant lauko daigumo ir gausim apie 222kg /ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymas arimui: ada, striker,skagen rugsejo 1-10 dienomis :eusa-think: data tai apytiksliai nes juk nieks nezino kokie bus orai.. taipat idomu ir kiek uk.algis rekomenduotų sėti, nes mus tik apie 15 km skiria taigi salygos praktiskai vienodos :eusa-shifty: tik vienas skirtumas kad pas mane ariami laukai o ne skutami...

kurion cia pusen tas 15km skirtumas :eusa-think: scagen kaip tik pagal platintoja rekomenduojamas vidutiniskai ir velivai sejai nes turi labai dideli krumijomosi potenciala, manau sia veisle as sesiu apie kokia 10 ir apie 4,5ml/ha o tarkim olivina ateinancia savaite galbut jau pradesiu nuo 4mln/ha , gal nebeisals trecia ziema is eiles :eusa-pray: o jei taip nutiks tai ar 3 ar 5 mln koks skirtumas

uz joniskelio apie 5 km :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jus man atsakykit i toki klausima, vat du variantai kuris teisingesnis?

seju rugius sendien, rytoj

pavasari zadu tresti 250kg salietros, nu jei dievas duos 300kg salietros.

tikiuosi gauti 4 tonus is hektaro. kiek seti?

1. seju po 5mln

2. seju po 3,5mln

ps. pagriskit savo atsakyma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...