Jump to content

pupu auginimas


varstelis

Recommended Posts

Su pupop turbūt ir baigta karjerą jų auginime bus treti metai tris veislės augintos  4,5  tonos daugiau išspausti nepajegiu, vienais metais nieko nedariau tik pasejau ir tai be trąšų 4,5 tonos pašarinių, antrais metais pasėta su trąšomis ir vienas purškimas nuo žolių ir nuo ligų pigiausių fungiu 4,5 tonos maistinių, trečiais metais pilna programa pupos stačios 4,5 tonos pašarinių

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kaip tik sėsiu vien tik pupas, daug vargau pernai ir šiemet su žiniais, o vasarinis rapsas 3 metus buvo nuostolingas (nesudygo, sudygo bet nuplovė ir pan.) o pupos stačios, kuliasi vėliau, tik kad šiemet reikėjo pavargti su džiovinimu, bet pernai ir užpernai kūlėm 15-16 drėgmės, tai viskas buvo fain. Ir kaina normali, derlius jau keli metai 5,68 t/ha sausų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Prieš 2 valandų, yogop pranešimas:

Kiek žinau fuego tai dar turi

tada arba naują partiją pasidarė, arba vadybininkams duoda skirtingas veisles, nes man sakė kad fuego jau nėra.

 

Prieš 2 valandų, Karsonas pranešimas:

nesunkiai ir ukine galima set, kam pinigus kist, nieko ten geriau nebus... 

sertifikuota sėkla turi savų pliusų ir minusų. Dalį laukų ir sava sėkla sėju. O bet tačiau sava likusi sėkla bus panaudota žalinimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
On 2018-04-14 at 21:48, panjabis pranešimas:

Sejam,tik reikia persiziureti kad norageliu apacia nebutu palankstyta,paplota.Praeini su didesniu atsuktuvu ir labjau prapleti.Kisasi kartais ir butent noragelio apacioje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 14 valandų, panjabis pranešimas:

Dalis pupu isdygo, zadejau purksti su fenix, ka dabar daryti purksti ar laukti kol sudygs, ar jau visai ieskoti kazko kito, gal kam yra buve ir isbandyta? 

aš apsiskaičiavęs ir pritrūkęs Fenix, po kelių dienų jau lindo lauk, tai palikau Basagranui. Nerizikavau su Fenix.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...